Sevgilimin telefonu kapalı iken iletim raporu gelmesi mümkün mü?

Sevgilimin telefonu kapalı iken iletim raporu gelmesi mümkün mü?

Az önce sevgilimle telefonda konuşuyorduk, sanki biraz isteksizdi, ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Ama bana `şarjim biteceke, her an kapanabilir dedi` ben de `tamam canım son bir şey daha diyeceğim` diyerek devam ettim konuşmaya. sonra muhabbet ederken birden, `telefonum kapanıyor kapanıyor kapanıyorrrr` dedi, ve telefonu kapandı. fakat ben anlayamadım, nerden anladı telefonunun kapanacağını? yani anlayamazki. bence kendisi kapattı. sonra bende ona mesaj attım `ben seni sonra tekrar ararım` diye, mesajı gönderir göndermez hemen iletim raporu geldi. eğer telefonu kapalı olsaydı iletim raporunun gelmemesi gerekmezmiydi? daha sonra gizli numara ile tekrar aradım ve `aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor` çağrısı geldi. aynı mesajı tekrar attım, ve yine hemen iletim raporu geldi. ben yurtdışında yaşıyorum, sanırım ondan anlamıyorda olabilirim. ama dedikleri doğru mu?


0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

 • Kapalı olan bir telefona atılan mesaj için iletim raporu ancak mesajı teslim aldığı anda gelir. buda demek oluyorki kapalı dediği anda mesajın ona ulaşmış keşke hemen peşinden arasaydın çalarsa anlardın, bazı işletim sistemli gelişmiş telefonlarda gelen çağrıyı engelleyen, meşgule düşüren hatta şu meşhur "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" sesli mesajını sahte olarak dinleten telefonlar bile var :))))

  0|0
  • Şikayet

   peki eger diyelimki gercekten sarji bitti ve telefonu kapandi, ve telefonu kapaliyken ben onu aradim ozamanda aradigniz numaraya su anda ulasilamiyor mesajimi gelmesi lazim?

  • Şikayet

   Mesaj gelmez sesli yanıt gelir, bide mesaj geliyor özellikle turkcell de arayıpta ulaşamadığınız xxx xx xx numaraya sesli mesaj bırakmak için vs diye gelmiş olabilir...

  • Şikayet

   ay yani iste bende sesli mesaj demek istemistim :) oldu cok sagol