Sevgilimin telefonu kapalı iken iletim raporu gelmesi mümkün mü?

Gizli Üye
Sevgilimin telefonu kapalı iken iletim raporu gelmesi mümkün mü?

Az önce sevgilimle telefonda konuşuyorduk, sanki biraz isteksizdi, ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Ama bana `şarjim biteceke, her an kapanabilir dedi` ben de `tamam canım son bir şey daha diyeceğim` diyerek devam ettim konuşmaya. sonra muhabbet ederken birden, `telefonum kapanıyor kapanıyor kapanıyorrrr` dedi, ve telefonu kapandı. fakat ben anlayamadım, nerden anladı telefonunun kapanacağını? yani anlayamazki. bence kendisi kapattı. sonra bende ona mesaj attım `ben seni sonra tekrar ararım` diye, mesajı gönderir göndermez hemen iletim raporu geldi. eğer telefonu kapalı olsaydı iletim raporunun gelmemesi gerekmezmiydi? daha sonra gizli numara ile tekrar aradım ve `aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor` çağrısı geldi. aynı mesajı tekrar attım, ve yine hemen iletim raporu geldi. ben yurtdışında yaşıyorum, sanırım ondan anlamıyorda olabilirim. ama dedikleri doğru mu?
Sevgilimin telefonu kapalı iken iletim raporu gelmesi mümkün mü?