Sevgilimin telefonu kapalı iken iletim raporu gelmesi mümkün mü?

Sevgilimin telefonu kapalı iken iletim raporu gelmesi mümkün mü?Az önce sevgilimle telefonda konuşuyorduk, sanki biraz isteksizdi, ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Ama bana `şarjim biteceke, her an kapanabilir dedi` ben de `tamam canım son bir şey daha diyeceğim` diyerek devam ettim konuşmaya. sonra muhabbet ederken birden, `telefonum kapanıyor kapanıyor kapanıyorrrr` dedi, ve telefonu kapandı. fakat ben anlayamadım, nerden anladı telefonunun kapanacağını? yani anlayamazki. bence kendisi kapattı. sonra bende ona mesaj attım `ben seni sonra tekrar ararım` diye, mesajı gönderir göndermez hemen iletim raporu geldi. eğer telefonu kapalı olsaydı iletim raporunun gelmemesi gerekmezmiydi? daha sonra gizli numara ile tekrar aradım ve `aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor` çağrısı geldi. aynı mesajı tekrar attım, ve yine hemen iletim raporu geldi. ben yurtdışında yaşıyorum, sanırım ondan anlamıyorda olabilirim. ama dedikleri doğru mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kapalı olan bir telefona atılan mesaj için iletim raporu ancak mesajı teslim aldığı anda gelir. buda demek oluyorki kapalı dediği anda mesajın ona ulaşmış keşke hemen peşinden arasaydın çalarsa anlardın, bazı işletim sistemli gelişmiş telefonlarda gelen çağrıyı engelleyen, meşgule düşüren hatta şu meşhur "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" sesli mesajını sahte olarak dinleten telefonlar bile var :))))

• peki eger diyelimki gercekten sarji bitti ve telefonu kapandi, ve telefonu kapaliyken ben onu aradim ozamanda aradigniz numaraya su anda ulasilamiyor mesajimi gelmesi lazim?

• Mesaj gelmez sesli yanıt gelir, bide mesaj geliyor özellikle turkcell de arayıpta ulaşamadığınız xxx xx xx numaraya sesli mesaj bırakmak için vs diye gelmiş olabilir...

• ay yani iste bende sesli mesaj demek istemistim :) oldu cok sagol

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerçekten kapanmış demekki gizli numaradan arayınca ulaşamıyorsan demekki şarjı bitmiştir.

• Belki daha onemli isleri vardı. Ne düşündüğünü bilemeyiz ki.Telefonun acik yada kapalı olması ile ilgileniyorsan kafanda soru işaretleri eksik olmayacaktır.Kendine guvenin ile ilgili sorunlar oluşabilir.. Telefonunu kendisi isteyerek kapatmış gibi görünüyor.. Şarjı bitseydi konuşmasına bile imkan olmazdı.. Kendini cok fazla zorlama..

• telefon şarjdan dolayı kappanacağı sırada sesli uyarı verir..söylediğinin doğruluğu yüksek yani...

• telefonun kapacagını anlar :D şöyle ki bogulma sesi gibi ses gelir ve bu 3 kez tekrarlandıgında telefon iptal olur :)) arada ise sebekeler sacmalar.ön yargılı davranmayın.bu yalansa bile ileride mumu söner :)

• Ama benim anlamadigim, o ses zaten sarjin bitecegi zaman surekli geliyor, ve nasil olduda `kapaniyor kapaniyor kapaniyor` dedigi anda birden kapandi, yani o sesin tam o anda kapanacak oldugu icin geldigini anladi ve kapaniyo dedi? Ve mesaj attigimda iletim raporu geldi. Bu nasil olur?

• Öncekileri Göster
    • haha aynen :) cok tesekkur ederim gercekten, cok isime yaradi bunlar. ya belkide bosuna gunahini aliyorum, yani belki telefonu kapandiginda hemen geri acmistir, ve tam o benim iletim raporu gelmitir yada kendimi kandiriyorum, biolemiyorum yani, ama hersey icin tesekkurler, en iyisi yarin kendisini arayip sormak.

• ben teşekkür ediyorum.klavyem eskidi ama artık birşeyleri bize cok görmezsin dimi...anladın sen onu :D hehehe ..fazlada takma ;)

• seni keklemiş kzım teli kapamış

Kızlar Ne Diyor 5

• Numaranı engellemiş olabilir ya da bazı telefonların farklı özellikleri var telefonu açık olduğu halde telefonu kapalı gibi gösterebiliyor büyük bir ihtimallede öyle yapmış.İnandırıcı değil.

• Marwe'nin yorumu mantıklı geldi... telefonu kapanacağında anlaması normal tam kapanırken ses verir ama snrasında mesajının da iletilememesi gerekirdi ama iletildiğine göre yönlendirme ihtimali çok yüksek :(

• Canım telefon kapalıyken iletim raporu gelmesi imkansız gibi birsey yalan soylüyor olabilir .s

• Bebeim sevgilin telefonunu,o anda kapalı olan bir hatta yönlendirmiş olabilir.Bu durumda sen aradığında kapalı gibi görünür ama mesajların ulaşır.

• Tam olarak anlayamadim, biraz daha acarmisin canim? Yani simdi telefonunun sarji bitmemismiydi? Yalan soyledi yani?

• Öncekileri Göster
    • olaylara iyi yönden bakışın hoş...:)

• Yerim sizi :D

• Numarayi kapali olan bir numaraya yonlendirip baska kizlarla konhsuyor sen aradiginda kapali gozukur ama tlfn acik ve o baskasiyla konusuyor ayni sey benim basima geldi adim gibi eminim

Yükleniyor...