• Sor
  • Bence

Uyuyamıyorum, uyumak istiyorum!

Hergün istisnasız hergün en aşa 3 daha erken uyuduğumu hatırlamıyorum.2 3 senedir bu böyle, uyuyamıyorum.Bugün 11de yatağa girdim uyuyim diye.Uykumda... Daha Fazla

En İyi Görüş

• selam bilincaltında olan bazı olaylar psikolojini etkiliyordur sen farkına varamadan bu yüzden uyuyamıyabilirsin bir psikologdan yardım alabilirsin çözümü var geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 4

• banada ugramiyoe

• bizim hastalığımız nedirr ?

• Öncekileri Göster
    • açılımı ney ?

• pardon insomnia deniliyor buna uykuya dalamama hastaliği bunu incele link

• aynı durumdayım bende ve spor a basladım spor yap biraz yorul yattıgında kafanı boşalt bişey düşünme elini karnına koy uyumaya çalış. olmadı en kötü ihtimal uyku ilacı al kısa süreli 3-4 saat uyutan ilaçlar var

• Ayni sorun bende de var bulamadim cozum

• uyku ilacı kullan.

• kesin işe yarıyor muu ?

• Öncekileri Göster
    • doktora gitmeden alınıyor yani bu ilaçlar.Bi yan etkisi filan olmıyor mu ?

• her ilaçta olduğu gibi mutlaka bir yan etkisi vardır tabii prospektüste yazıyor .çok önemli yan etkiler yazmıyor ağız kuruluğu gibi şeyler.
      ben pek bir yan etki şimdilik hissetmedim.

Erkekler Ne Diyor 3

• sen=ben kanka bende 3 aydır gece 4 demeden uyuyamıyom amk

• Ya cok rahatsin yani yorulmuyorsun.ondan uyku gelmiyor.yada kafan cok yorgun ondan uyku gelmiyor.bedenini yor kafayi bosalt.bak gor yattigin yeri begenirsin o zaman.

• evet rahatım yorulmuyorum öğrenciyim.Bedenimi yoramam nasıl yorcam bilmiyorum.

• spor yaparak. spor yapamam diyorsan yürüyüş yap. en az 1 saat yürü hızlı tempoda.
      marketten alışveriş yap, poşetleri eve taşı daha böyle çok şey üretebilirsin

Yükleniyor...