Uyuyamıyorum, uyumak istiyorum!

Hergün istisnasız hergün en aşa 3 daha erken uyuduğumu hatırlamıyorum.2 3 senedir bu böyle, uyuyamıyorum.Bugün 11de yatağa girdim uyuyim diye.Uykumda vardı gözlerim ağrıyodu.2 saat uğraştum uyumak için ama yok uyuyamıyorum.Manyak mıyım ben kafam mı çizilmiş bazen geliyor aklıma.Diğer insanlar mısıl misil uyurken ben ortalıkta gezerken kendimi manyak sanıyorum.Çözüm söyleyin bana uyku bana neden uğramıyorr !

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• selam bilincaltında olan bazı olaylar psikolojini etkiliyordur sen farkına varamadan bu yüzden uyuyamıyabilirsin bir psikologdan yardım alabilirsin çözümü var geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı durumdayım bende ve spor a basladım spor yap biraz yorul yattıgında kafanı boşalt bişey düşünme elini karnına koy uyumaya çalış. olmadı en kötü ihtimal uyku ilacı al kısa süreli 3-4 saat uyutan ilaçlar var

• Ayni sorun bende de var bulamadim cozum

• banada ugramiyoe

• pardon insomnia deniliyor buna uykuya dalamama hastaliği bunu incele link

• açılımı ney ?

• insomni

• Öncekileri Göster
  • uyku ilacı kullan.

• her ilaçta olduğu gibi mutlaka bir yan etkisi vardır tabii prospektüste yazıyor .çok önemli yan etkiler yazmıyor ağız kuruluğu gibi şeyler.

ben pek bir yan etki şimdilik hissetmedim.

• doktora gitmeden alınıyor yani bu ilaçlar.Bi yan etkisi filan olmıyor mu ?

• yarım saatte maksimum 1 saat .bende öyle oluyor ilaca görede farklılık gösteriyordur muhtemelen.ben eczacı tavsiyesiyle bir ilaç aldım ama aile hekimleride yardımcı oluyor istersen

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya cok rahatsin yani yorulmuyorsun.ondan uyku gelmiyor.yada kafan cok yorgun ondan uyku gelmiyor.bedenini yor kafayi bosalt.bak gor yattigin yeri begenirsin o zaman.

• spor yaparak. spor yapamam diyorsan yürüyüş yap. en az 1 saat yürü hızlı tempoda.

marketten alışveriş yap, poşetleri eve taşı daha böyle çok şey üretebilirsin

• evet rahatım yorulmuyorum öğrenciyim.Bedenimi yoramam nasıl yorcam bilmiyorum.

• sen=ben kanka bende 3 aydır gece 4 demeden uyuyamıyom amk

Yükleniyor...