Facebook' hesabım kilitlenmiş, ne yapmam lazım?

arkadaşlar akşam faceye girdim hesabın kilitlendi yazıyo .var mı bu sorunla karşılaşan . diğer facem de kilitlenmişti bunu açtım bu da kilitlendibi lanet arkadaş var o kilitlemiş. şimdi açamıyorum faceye kimliğimi gönderdim ama yok sonuş ne yapmam lazım .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1-Facebook hesabınız kitlendiğinde hesabına giriş yaparsan orada yazan bazı bilgiler vardır.bu bilgiler arasında örneğin x bilgisayarıyla x tarayıcısında facebook'a erişim yapıp hesabınızıaçabileceğiniz de yazmakta.Çoğu kişi bu yazıların gereksiz olduğunu düşünsede Hesabınayeniden erişim kazandırmak için önemli bilgilerdir.2-Facebook'a pasaport,kinlik bilgileri vs yolla.Hesabın süreçlerden geçmektedir.3-Facebook arkadaşlarını tanıyarak hesabını aç.Facebook önünüze arkadaşlarınızınfotoğraflarını gösterir.Sizde fotoğraflara bakarak fotoğraftakinin kim olduğunu bulupo seçeneği seçersiniz (önünüze 4 seçenek gelmektedir) Hesabınızı aynı dakika açabilirsiniz.4-Hesabın Telefon onaylıysa Facebook telefonunuza hesabını yeniden aktif halegetirebileceğin bir link atar.Bu linke tıkladığında hesabınız açılır.5-Facebook Hesabın 1 Hafta Sonra kendiliğinden tekrardan Açılacaktır.Fotoğraflarla desteklediğimiz hesab kitlenmelerini açmak için yukarıda anlattığım yöntemleri dene.Hesabın En geç 5-10 dk İçinde açılacaktır(Kimlik,pasaport vs gibi yolladığınızda bu süre 1 haftaya kadar uzar.

• dsirekmen hesabın kilitlendi diyo arkadaş falan seçemiyorum işte

Erkekler Ne Diyor 3

• açtırabilirsin

• faceye laf anlatamassın.. yeni account plsss :))

• :)

• biri hesabını almaya çalışmış olabilir. tüm şifrelerini değiştir. güvenlik sorusu var facebook'ta tekrar almaya çalış olmadı zaten mail atarlar sana.

• mail attılar kimliğini doğrulamamız lazım diye kimliğimi gönderdim ama cevap gelmedi.

• Öncekileri Göster
    • yok yaaa :((

• tekrar gönder ama dediğim gibi bazen 24 saatten fazla sürüyor. sonuçta milyonlarca kullanıcı var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...