Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Facebook' hesabım kilitlenmiş, ne yapmam lazım?

arkadaşlar akşam faceye girdim hesabın kilitlendi yazıyo .var mı bu sorunla karşılaşan . diğer facem de kilitlenmişti bunu açtım bu da kilitlendibi lanet arkadaş var o kilitlemiş. şimdi açamıyorum faceye kimliğimi gönderdim ama yok sonuş ne yapmam lazım .

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Facebook hesabınız kitlendiğinde hesabına giriş yaparsan orada yazan bazı bilgiler vardır.

bu bilgiler arasında örneğin x bilgisayarıyla x tarayıcısında facebook'a erişim yapıp hesabınızı

açabileceğiniz de yazmakta.Çoğu kişi bu yazıların gereksiz olduğunu düşünsede Hesabına

yeniden erişim kazandırmak için önemli bilgilerdir.

2-Facebook'a pasaport,kinlik bilgileri vs yolla.Hesabın süreçlerden geçmektedir.

3-Facebook arkadaşlarını tanıyarak hesabını aç.Facebook önünüze arkadaşlarınızın

fotoğraflarını gösterir.Sizde fotoğraflara bakarak fotoğraftakinin kim olduğunu bulup

o seçeneği seçersiniz (önünüze 4 seçenek gelmektedir) Hesabınızı aynı dakika açabilirsiniz.

4-Hesabın Telefon onaylıysa Facebook telefonunuza hesabını yeniden aktif hale

getirebileceğin bir link atar.Bu linke tıkladığında hesabınız açılır.

5-Facebook Hesabın 1 Hafta Sonra kendiliğinden tekrardan Açılacaktır.

Fotoğraflarla desteklediğimiz hesab kitlenmelerini açmak için yukarıda anlattığım yöntemleri dene.Hesabın En geç 5-10 dk İçinde açılacaktır

(Kimlik,pasaport vs gibi yolladığınızda bu süre 1 haftaya kadar uzar.

0|0
    0|0
    • dsirekmen hesabın kilitlendi diyo arkadaş falan seçemiyorum işte

Erkekler Ne Diyor 4

• biri hesabını almaya çalışmış olabilir. tüm şifrelerini değiştir. güvenlik sorusu var facebook'ta tekrar almaya çalış olmadı zaten mail atarlar sana.

0|0
    0|1
    • mail attılar kimliğini doğrulamamız lazım diye kimliğimi gönderdim ama cevap gelmedi.

• yok yaaa :((

• tekrar gönder ama dediğim gibi bazen 24 saatten fazla sürüyor. sonuçta milyonlarca kullanıcı var.

• açtırabilirsin

0|0
    0|0
  • faceye laf anlatamassın.. yeni account plsss :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...