Yazdığın mesaja cevap vermeyen erkek bunu neden yapar?

Yazdığın mesaja cevap vermeyen erkek bunu neden yapar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seni önemsemiyordur .Sana kızgındır .Kontürü yoktur .Halı saha maçındadır telefonu evde unutmuştur .

• Mesajı aldı bunu biliyorum ama bile bile yazmıyor resmen

• Öncekileri Göster
    • Varmi böylesi ya niye neden böylesi Canını yakıyor insanın neden erkekler böyle

• Erkekler böyle değil , karşındaki erkek öyle sadece . Bunun kadın versiyonlarıda çok .

Böylelerine denk geldiysen tereddüt etmeden siliceksin .

Erkekler Ne Diyor 13

• Lira yüklememiştir kntr yoktur.sana mesaj ataaktır birşey olmuş işi cıkmıştır sorna unutmuşturmesajını anlamamıştır kafası karışmıştır sonradan unutmuştur atmayı.daha cok var

• cevap vermek istemiyordur..mesela adamı baymış olabilirsin 20 sms atarak..uyuyor olabilir.tl yklü değildir.hiç cevap yoksa..seninle iletişim kurmak istemiyordur.vs..

• liseliler gibi sms yazmak da neyse..konuşmak istiyosan ara. tek tek tuşlara basarak iletişim kurmak çok sıkıcı. hele de telefondan.

• Çünkü merak edeceğini bilir. Böylece ilgini üzerine çeker. Kadının ilgisini en kolay çekme yolu merak içinde bırakmak. Öte yandan sadece meşgul de olabilir ve sebep her ne olursa olsun sorduğunda o an meşgul olduğunu söyleyecektir:)

• kontoru yoktur :-)

• bunu ona sormak lazım.

• o da senin ayıbın :(

• İlla bir mantık aramakmı zorundasın. Canın neden böyle davranmak istiyorsa ondan bunu yapar.

• 1-zaten ciddi düşünmüyodur2-müsait değildir3-bilerek meraklandırmak istiyordur4-tl'si bitmiştir

• Daha fazla meraklandirmak istiyordur. Bunu da başardı.Bencile davranış sergiliyor ama..

• Bu sana deger vermediğini gösterir veya seni fazla tanımadıgını gösterir.

• 1.şişmansın kilonun farkında değilsindir..2.şu an başka biriyle mesajlaşıyordur yada konuşuyordur..3.şu an kimseyle mesajlaşamıyordur çünkü kontörü bitmiştir..Hiçbiri olamaz diyorsan 1. madde geçerlidir..

• Büyük ihtimalle sebep bu.Yoğunlaşmak lazım.

• kesinlikle..

• Birden fazla sebebi var.

• Nedir bunlar ?

• Bunlar ne mesela ?

• Telefonu yanında olmayabilir.
      Okuma yazma bilmiyor olabilir.
      Mesaj yazmayı sevmiyor olabilir
      Seni sevmiyor olabilir.
      Vakit bulamayacak kadar yoğun olabilir.

• sana bi konu hakkinda kirilmistir seni pesinden kostirup bu sekilde intikam almak istedigi icin olabilir

Kızlar Ne Diyor 15

• nedeni herşey olabılır.Senle ılgılı olumlu düşünmüyor.Konturu yok.. Çk önemsese bir şekılde sana ulaşmaya çalışır ama...İşguzarın bırı ondan once mesajı görmüş okumuş ve silmiştir..

• erkekler bu konularda çok düz mantık kaba tabirle odunlukları tutabilir .eğer cevabını atmasını istediğin bir mesajsa sadece düşüncelerini söyleyip onun da yorum yapmasını bekleme , mutlaka sonunda '?' koyacağın net bir sorun olması lazım ki cevap gelsin malesef

• mesela "kimya bölümünü kazanmışım" smsine ne yazayım chemi?

• yazacak birşey yok soul ama 'kimya bölümünü kazanmışım sence nasıl bir bölüm?' yazıp soru sorarak cevap beklentisine girmek mantıklı

• artı vermemişim bu cevaba verdim oldu :(

• istemiyor.

• 9gün

çünkü ya umrunda değilsindir ya da pek takmıyodur..

• menfaati,beklentisi sona ermiştir,artık sallamıyordur,önemli değildir senin ne düşündüğün,ukaladır,kendini ağırdan satıyordur,aklıma ilk gelen bunlar.iyimser düşünmek gerekirse o anda müsait değildir,kontörü yoktur söylemeye utanıyordur,mesaj çekmeyi sevmiyordur.ilk yazılanlar daha ağır basar zannımca:)

• önemsemiyordur..

• seni sevmiyor nihahahaha

• mesela ben karşılık verince ne olacak diyorum ve vermiyorum. belki öyle bir düşünce içindedir. bir sürü sebep var.

• yeter artık ben atmıyorum sende mesaj atma demek ıstıyordurkonturu yoktur(ama odemelı atabılır)mesaj atmayı hıç sevmıyordur

• meşguldür insanlar ellerinde telefon hazır olda beklemek zorunda mı

• seninle mesajlaşmaktan daha önemli bir işi vardır.

• yazdığın mesaj bir soru içermiyorsa cevap almayabilirsin

• sıkılmıştır seni yedeğe atıyordur ya da önemsemiyordur

• ne gerek var

• sevgilin değilse her mesajına cevap vermemesi normal

Yükleniyor...