İnternet kıyamet alameti mi? Teknolojiyle hayatta neler değişiyor?

günümüzde internet ne kadar doğru kullanılıyor? internet denen bu icatla beraber tek tuşla bilgiye anında ulaşmak ne kadar doğru? bir tuşla kimin... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaslar soru dakı kıyamet mecazı anlamda kullanılmıstır sorudakı asıl amac faydalı seylerın kotu amacla kullanılması ve bunun ne kadar dogru olması dogru anlasak sonucta burda okuyalım anlayalım dersı veremıyoruz hala anlamadıysanız en bastan anlatıyım

ali bu top

ali eve geldi

bak ali bu okul:):)):
dilimde tuy bıtmesın kotuye kullanım teknolojı karsıtı deılım yanlış kulanmaaaakkkkkkkkkkkkk bu kadar kotu amaçara aracı etmekkk
yaw kardeslerım ben faydasız demedım ilaç gibi cok alırsan senı zehırleyebılır sana zararıda olabılır yanlış kullanımın getirecegi zararlarrr ay allah ım

En İyi Erkek Görüşü

• Her türlü gelişmeyi, ilerlemeyi, kendine göre olumsuz olan şeyleri "kıyamet alameti" olarak gören insanlara hastayım.

Sebepsiz yere aklıma geldi ve gülüyorum: link

• ben kıyamet alametı derken mecazi bısey soyledım orda anlatılmak ıstenen faydalı bıseyın faydasız olarak kullanılması ve bunun engellenmesı soruyu dogru okuyalım dogru anlayalım

• Öncekileri Göster
    • faydasız kullanılması deıl kotu kullanılması yoo gayet mecazi dine mı bagladın bunu sen anlamak ıstedıgını cıkarmısın

• Yalnız o baykuşun ayağı benı kopardı burda. Ciguli gibi