• Sor
  • Bence

Başbakan Erdoğan'ın BM konuşmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ortadoğunun Somali'nin Libya'nın, Suriye'nin durumuna da değinen başbakan BM'ye görevinizi yerine getirmiyorsunuz dedi... Siz ne gibi mesajlar... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ben şiddetle destekliyorum. sosyal çevremde bunun için fazlasıyla eleştiriliyor olmam ise durumu değiştirmiyor.çıkardığım mesaj konusuna gelince.. sadece o konuşmada değil, son dönem dış politikalarının genelinden şunu çıkartıyorum ben : yıllardır verilen rolleri oynamiş olsak da, artık senaryoyu yazanlardanız

Erkekler Ne Diyor 5

• Ic politikadaki hatalari dis politikayla kapatmaya calisiyor ve cokta basarili oluyor

• ne tesadüf,ne tesadüf. iki gün önce obama ile görüşüyor ondan çıkmış dersine iyi çalışmış talebeler gibi çalışılmış metinler üzerinden mesaj vermeye çalışıyor.

• Füze kalkanını gel ülkeme kur diyen bu barışçı başbakan değilmi?Her alanda bir ülke model seçilip kullanılıyor.Eğitimde ingiliz modeli, askerlikte amerika modeli, sağlıkta alman modeli arkadaş peki bu başbakan neden asgari ücrette norveç modeli uygulamıyor.bu mesajlar bir yere varmaz sizce korkan biri olmuşmudur

• basit amerikanın istediği gibi konuşmuş kargaşa çıkan her noktaya bm askerleri yerleşir böylece çok uluslu amerikan ve ingiliz şirketleri güven içerisindeülke kaynaklarını sömürebilsin.

• Amerikanın istediği gibi mi konuşmuş ? evet o metinleri de emin ol amerika vermiştir eline :))

• olabilir bop eşbaşkanı olan o

Kızlar Ne Diyor 2

• ben kısaca bencede herkes kendi görevini yerine getirsin dışarlara bakmaktansa biraz kafasını bu tarafa çeviren olsa keşke bilmem anlatabildim mi

• uluslararası ilişkiler bölümü neden var o zaman? Komşu ilişkileri önemli değil mi yani ? gerektiği zaman gerekeni yapmak gerekir. Ayrıca bir zamanlar elleri titreyerek konuşan bir başbakanı unuttunuz mu ? geçmişe bakın bir de şimdi ki halimize.

• tabiki ilişki önemlı ama bunları ne amaçla yaptıgında onemlı somalı yıllardır ıc savasta yıllardır ac bır bıskuvıyle olmuyo malesef cok fazla dısa donupte ulkendekılerı unutmamak lazım olsa gerek bıze kım yardım etsın bm mi?

• haddimiz olmayan mevzulara gırıyrz cok b.k yicez bu yüzden.

• doğru canım türkiyenin hiçbirşey haddi değil.. kimizki biz? bizim lafımız ne? ezikkkiz yaa çok b.klar gelecek başımıza neden konuştuk. senin gibi bi çiller daha lazım bize..

• Haddimiz olmayan mevzu neymiş mesela?

• ya ne gerek var rest cekmeye millete.israile kafa tutuo adam bm falan..sen ilk önce kendi sorujnlarını çöz sonra komsuya yönel.evet haddı degil tehtitler savurarak bizi milletin menfaatlerini tehlikeye sokmak hakkı degl

Yükleniyor...