Yükselenimi nasıl bulabilirim?

Yükselenimi nasıl bulabilirim? İnternette siteler var ama bazıları mesela 20-22 arası doğduysan diye yapıyor o zaman balık çıkıyorum bazılarıda direk 21-22 arası diyor o zaman kova. Nasıl asıl yükselenimi bulabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 12 adet burç olduğu için 12 adette yükselen var.Burda da gün 24 saat olduğu için 2 saate denkgeliyor her yükselen burç.Kaçta doğduysan onu 2 saatlik periyoda göre hesapla.20-22 meselaya da 18-20 arası gibi.Yükselenleri 2 saat olarak gösteren sitelerden bul sonucu.Hoşçakal...

Erkekler Ne Diyor 3

• www.yukselenburclar.com adresine gir. sag taraftan bakarak bulabilirsin

• yükselenim balık çıktığında işin içinde bi bit yeniği olduğunu anlamalıydım...

• Bende senin durumdayim dogdugun saati istiyorlar annemin hatirlayacagini sanmam ebemde sizlere ömür ne yukselenimi nede alcalanimi ogrenebiliyorum

• annen niye sanmasın kardeş varıp da 7-8 kardeş misiniz?:)

• Yok ya nerde... Ama soracam bakiyim belki 25 yil oncesini hatirliyordur :))

Kızlar Ne Diyor 1

• hangi ayda doğduğun vs bunlarda önemli sadece saat le doğru sonucu bulamazsın

• biliyorumda onları giriyorum şehir ay gün ve saat istiyor hepsi. ben 21:50 de doğmuşum. Bazı sitelerde işaretlerken ikili işaretleniyor 20-22 arası diye.Öyle işaretliyorum balıksın diyor. Bazılarıda tek tek oluyor 21-22 arası işaretliyorum onlardada o zaman kova

Yükleniyor...