• Sor
  • Bence

Tplink marka modemin şifresini nasıl değiştirebilirim?

şifre değiştirmedim daha önce ve nasıl yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok.Tplink marka modemin şifresini nasıl değiştirebilirim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Lusacan'ın verdiği bilgiler doğru. Eğer Kullanıcı adı: admin Şifre: admin yazdığında giremiyorsan, daha önceden bu şifre değiştirilmiş demektir. Bu şifreyi bulamazsan resetleme yapabilirsin. Ancak bu durumda da internet ayarlarını yapamazsan internetsiz kalırsın. Yani riskli olabilir senin için.

• tamam teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 2

• 192.168.1.1 den port ayarlarına girip şifre ve kullanıcı adına admin admin yaz büüyk harfle yaz olmazsa küçük olmazsa baş harfi büyük yaz. onlarda olmazsa modemin arkasında ufak bir giriş yeri var iğne ile restart at modeme yeniden dene olmazsa olmaz :)

• 192.168.1.1 yazıp kullanıcı adı :adminşifre:admin (yada ttnet)ondan sonra tam bilmiyorum ancak wireless securtiy tarzı bir yer ara.WPA2 seçeneğini işaretlemen,güvenlika açısından faydalı olacaktır.Şifreni de orada bir yere yazacaksın.Kolay gelsin

• merhaba kullanıcı.a: admin ş:admin ve kullanıcı.a: admin ş:ttnet yaptım ama olmadı. tekrar kullanıcı adı ve şifre istedi.

• Öncekileri Göster
    • O boşluğa kalem,iğne artık ne varsa sivri bir cisim sokup bir 5 saniye kadar beklemelisin.Bence sen bilen bir arkadaşını yanına al bu işe giriş :)

• tamam teşekkürler :)):)

Kızlar Ne Diyor 2

• buna bir göz at istersen: link

• sayfaya tıkladım ama biraz geç açılıyor buaralar pc biraz sorunlu benim.

• Öncekileri Göster
    • cd filan yok elimde. bugunlerde internetim çok yavaşladı acaba biri şifremle giriş mi yapıyor diye değiştirecektim ama neyse bilgisayarccıya götürürüm teşekkürler.

• rica ederim canım...

• müşteri hizmetlerini arasan sanırım daha net çözüm alırsın

Yükleniyor...