Ilk buluşmadan sonra aramayan erkek?

yeni tanıştığım birisi 3 gündür beni aramıyor ne mesaj atıyor ne de başka bir şey anlamadığım şey şu ilk buluşmada bana iltifatlar etti çok yakın ilgili davrandı bu tür bir erkek neden aramaz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• işi biliyor da ondan

• ne gibi gibi

• Öncekileri Göster
    • çok doğru :S

• Gün gibi görüyorum, karanlık ruhlarınızı :)

Erkekler Ne Diyor 11

• 1ay

kırılma diye demiştir sana sonra begenmemiş olabilir

• Sen ona gerekli ilgiyi gösterdin mi? Erkekler çok ilgi gösterirler ilişkinin başlarında özellikle*aynı ilgiyi kendiler de beklerler.

• kontürün varmı diye sordunmu

• o kontörsüz kalacak birisi değil

• peki buluşmadan sonra sen onu hiç aradın mı yada msj çektin mi belkide o da senin için aynılarını düşünüyordur kız bana msj atmadığına göre demekki benden hoşlanmadı biz erkeklerde vardır böyle durumlar

• ben hemen ertesi gün mesaj çektim ama ondan sonraki 3 gün boyunca arayıp sormadı beni:(

• Öncekileri Göster
    • mesajım gitti napıyosun diye yazmıştım o da cevap verdi ama o günden beri aramıyor işte 3 gün oldu:(

• boşver ozaman hiç kafana takma kaybedersede o kaybeder. zaten siz kızlar size gerçekten değer verecek erkekler dururken hep olmadık kişilere gönül kaptırıyorsunuz

• belki eski sevgilisiyle sorun yaşamış olabilir..belki de bazı kişisel sorunları vardır..çıkar ortaya yakında

• fazla ısrarcı olup bıktırmak istemiyordur... bu iş balık tutmaya benzer aslında... izlemişsindir belgesellerde önce oltayı çeker sonra biraz serbes bırakır sonra tekrar çeker... aceleye gerek yok yani...

• 1ay

Fiziksel olarak beğenmemis seni. Fakat kişilik olarak yakın bulduğu için ilgi alaka göstermiş görüşme esnasında.

• beklentisi başkadır ve sende o ışığı görememiştir.. acaba merak ediorum opmeye filan kalktıda izin mi vermedin ? klasik erkek tripleri..

• Elektrik alamamıştır. Daha iyilerini bulmanı istiyordur.

• büyük bir ihtimal aranan kriterlere uymuyorsun ;) boşver takılma fazla herkes kendini erişilmez zannediyor benim de başıma çok geldi en güzel kızları da kaçırmadım :)

• sorunları vardır bence üzülme

• umarım öyledir...

Kızlar Ne Diyor 9

• Demekki anlık ikirleri değişen birisi boşver.

• Aradığı şeyi sende bulamamıştır.Nezaketen öyle davranmıştır ..

• İstemiyordur. Olmayacağını düşünmüştür

• hoşlanmamış ve istemiyordur, hoşlanan erkek peşini bırakmaz

• 1ay

ilk buluşmada üzmek istememiş ama eve gittiğinde mesaj atmadıysa aramadıysa olmamıştır o iş :)

• sen ara madem bulustunuz madem bulusmada guzel geçtı ara halını hatrını sor baktın cıkmıyor telefonlara cocuk fıkrınden vazgeçtı demektır

• ben zaten aradım 3 gün önce ilk arayan bendşmnhep ben mi arıycam:S

• Ben de arayıp sorulmayanlardanım adeta gün sayıyorum ama mesaj falan yok tabi ben ilk buluşmada bir de yere kapaklandım daha kötüsü olabilir mi:S

• İltifat ettiyse ve yakın davrandıysa senle ilgili bir problemi olduğunu düşünmüyorum. Bu soruyu sorman için ve dikkatini çekmek için aramamış olabilir. Sen ara. Hafif cilveli bir azar çek.

• hoşlanmamış olabilir veya sen de msj atmayıp aramadıysan senden beklemiş de olabilir

Yükleniyor...