• Sor
  • Bence

Ilk buluşmadan sonra aramayan erkek?

yeni tanıştığım birisi 3 gündür beni aramıyor ne mesaj atıyor ne de başka bir şey anlamadığım şey şu ilk buluşmada bana iltifatlar etti çok yakın... Daha Fazla

En İyi Görüş

• işi biliyor da ondan

• ne gibi gibi

• Öncekileri Göster
    • çok doğru :S

• Gün gibi görüyorum, karanlık ruhlarınızı :)

Erkekler Ne Diyor 12

• kırılma diye demiştir sana sonra begenmemiş olabilir

• Sen ona gerekli ilgiyi gösterdin mi? Erkekler çok ilgi gösterirler ilişkinin başlarında özellikle*aynı ilgiyi kendiler de beklerler.

• kontürün varmı diye sordunmu

• o kontörsüz kalacak birisi değil

• peki buluşmadan sonra sen onu hiç aradın mı yada msj çektin mi belkide o da senin için aynılarını düşünüyordur kız bana msj atmadığına göre demekki benden hoşlanmadı biz erkeklerde vardır böyle durumlar

• ben hemen ertesi gün mesaj çektim ama ondan sonraki 3 gün boyunca arayıp sormadı beni:(

• Öncekileri Göster
    • mesajım gitti napıyosun diye yazmıştım o da cevap verdi ama o günden beri aramıyor işte 3 gün oldu:(

• boşver ozaman hiç kafana takma kaybedersede o kaybeder. zaten siz kızlar size gerçekten değer verecek erkekler dururken hep olmadık kişilere gönül kaptırıyorsunuz

• belki eski sevgilisiyle sorun yaşamış olabilir..belki de bazı kişisel sorunları vardır..çıkar ortaya yakında

• fazla ısrarcı olup bıktırmak istemiyordur... bu iş balık tutmaya benzer aslında... izlemişsindir belgesellerde önce oltayı çeker sonra biraz serbes bırakır sonra tekrar çeker... aceleye gerek yok yani...

• Fiziksel olarak beğenmemis seni. Fakat kişilik olarak yakın bulduğu için ilgi alaka göstermiş görüşme esnasında.

• beklentisi başkadır ve sende o ışığı görememiştir.. acaba merak ediorum opmeye filan kalktıda izin mi vermedin ? klasik erkek tripleri..

• Elektrik alamamıştır. Daha iyilerini bulmanı istiyordur.

• büyük bir ihtimal aranan kriterlere uymuyorsun ;) boşver takılma fazla herkes kendini erişilmez zannediyor benim de başıma çok geldi en güzel kızları da kaçırmadım :)

• sorunları vardır bence üzülme

• umarım öyledir...

Kızlar Ne Diyor 9

• Demekki anlık ikirleri değişen birisi boşver.

• Aradığı şeyi sende bulamamıştır.Nezaketen öyle davranmıştır ..

• İstemiyordur. Olmayacağını düşünmüştür

• hoşlanmamış ve istemiyordur, hoşlanan erkek peşini bırakmaz

• ilk buluşmada üzmek istememiş ama eve gittiğinde mesaj atmadıysa aramadıysa olmamıştır o iş :)

• sen ara madem bulustunuz madem bulusmada guzel geçtı ara halını hatrını sor baktın cıkmıyor telefonlara cocuk fıkrınden vazgeçtı demektır

• ben zaten aradım 3 gün önce ilk arayan bendşmnhep ben mi arıycam:S

• Ben de arayıp sorulmayanlardanım adeta gün sayıyorum ama mesaj falan yok tabi ben ilk buluşmada bir de yere kapaklandım daha kötüsü olabilir mi:S

• İltifat ettiyse ve yakın davrandıysa senle ilgili bir problemi olduğunu düşünmüyorum. Bu soruyu sorman için ve dikkatini çekmek için aramamış olabilir. Sen ara. Hafif cilveli bir azar çek.

• hoşlanmamış olabilir veya sen de msj atmayıp aramadıysan senden beklemiş de olabilir

Yükleniyor...