Ilk buluşmadan sonra aramayan erkek?

yeni tanıştığım birisi 3 gündür beni aramıyor ne mesaj atıyor ne de başka bir şey anlamadığım şey şu ilk buluşmada bana iltifatlar etti çok yakın ilgili davrandı bu tür bir erkek neden aramaz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• işi biliyor da ondan

• Gün gibi görüyorum, karanlık ruhlarınızı :)

• çok doğru :S

• ilgiiiiiinnnnnnnççç

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• 21gün

kırılma diye demiştir sana sonra begenmemiş olabilir

• 21gün

Fiziksel olarak beğenmemis seni. Fakat kişilik olarak yakın bulduğu için ilgi alaka göstermiş görüşme esnasında.

• belki eski sevgilisiyle sorun yaşamış olabilir..belki de bazı kişisel sorunları vardır..çıkar ortaya yakında

• kontürün varmı diye sordunmu

• o kontörsüz kalacak birisi değil

• fazla ısrarcı olup bıktırmak istemiyordur... bu iş balık tutmaya benzer aslında... izlemişsindir belgesellerde önce oltayı çeker sonra biraz serbes bırakır sonra tekrar çeker... aceleye gerek yok yani...

• sorunları vardır bence üzülme

• umarım öyledir...

• peki buluşmadan sonra sen onu hiç aradın mı yada msj çektin mi belkide o da senin için aynılarını düşünüyordur kız bana msj atmadığına göre demekki benden hoşlanmadı biz erkeklerde vardır böyle durumlar

• boşver ozaman hiç kafana takma kaybedersede o kaybeder. zaten siz kızlar size gerçekten değer verecek erkekler dururken hep olmadık kişilere gönül kaptırıyorsunuz

• mesajım gitti napıyosun diye yazmıştım o da cevap verdi ama o günden beri aramıyor işte 3 gün oldu:(

• ne yazmıştın msj olarak? birde bağzen olabiliyor attığın msj alıcıya gitmeye biliyor bu benim başıma sıksık gelirdi bağzen ben karşıya atardım gitmezdi bağzende karşıdaki atar bana gelmezdi sisdede aynı olabilir.

• Öncekileri Göster
  • beklentisi başkadır ve sende o ışığı görememiştir.. acaba merak ediorum opmeye filan kalktıda izin mi vermedin ? klasik erkek tripleri..

• Elektrik alamamıştır. Daha iyilerini bulmanı istiyordur.

• Sen ona gerekli ilgiyi gösterdin mi? Erkekler çok ilgi gösterirler ilişkinin başlarında özellikle*aynı ilgiyi kendiler de beklerler.

• büyük bir ihtimal aranan kriterlere uymuyorsun ;) boşver takılma fazla herkes kendini erişilmez zannediyor benim de başıma çok geldi en güzel kızları da kaçırmadım :)

Kızlar Ne Diyor 9

• 21gün

ilk buluşmada üzmek istememiş ama eve gittiğinde mesaj atmadıysa aramadıysa olmamıştır o iş :)

• Ben de arayıp sorulmayanlardanım adeta gün sayıyorum ama mesaj falan yok tabi ben ilk buluşmada bir de yere kapaklandım daha kötüsü olabilir mi:S

• İstemiyordur. Olmayacağını düşünmüştür

• sen ara madem bulustunuz madem bulusmada guzel geçtı ara halını hatrını sor baktın cıkmıyor telefonlara cocuk fıkrınden vazgeçtı demektır

• ben zaten aradım 3 gün önce ilk arayan bendşmnhep ben mi arıycam:S

• Demekki anlık ikirleri değişen birisi boşver.

• İltifat ettiyse ve yakın davrandıysa senle ilgili bir problemi olduğunu düşünmüyorum. Bu soruyu sorman için ve dikkatini çekmek için aramamış olabilir. Sen ara. Hafif cilveli bir azar çek.

• hoşlanmamış ve istemiyordur, hoşlanan erkek peşini bırakmaz

• hoşlanmamış olabilir veya sen de msj atmayıp aramadıysan senden beklemiş de olabilir

• Aradığı şeyi sende bulamamıştır.Nezaketen öyle davranmıştır ..

Yükleniyor...