İnternetten sevgilinizin kiminle konuştuğunu, mesajlaştığını an ve an kontrol edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Arkadaşlar, bir arkadaşın cevabında sevgilinizin telefonunu internette kontrol edin siz de kurtulun bizde şeklindeki yorumunu okudum az önce. Bu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ne gerek var ya anlamıyorum ve çok üzülüyorum böle şeylere çünkü başıma geldi ve hiç hoşlaşmadım takip olayı dinlettirme insanı paranoyağa çeviriyorrr hiç hoş değil ve uzun süre etkisinden kurtulamadım...

• insanları paranoyaklaştırdığı çok doğru, çok çok zorunda kalmadıkça kesinlikle böyle oyunlara başvurulmamalı, sorumda da belirttiğim gibi güven olmalı ama bazıları o kadar profesyonel yalan söylüyorlar ve o kadar iyi kandırmasını biliyorlar ki, ancak ve ancak bu anlattığım kişilerde uygulanmalı bnce de yoksa seven insanı kaybettirir bu eylem.

• Öncekileri Göster
    • bende insanlar dikkate alsın ve sevip güveniyorlarsa sakın ola ki bunu yapmasın diye seni en iyi cevap seçtim canım, bu durum sadece güven olayı 0'sa uygulanmalı bu, yoksa sonu onu ebediyen kaybetmek olur..

ayrıca bunu sadece erkekler yapmıyor ki, hepimiz kısır bi döngüdeyz aslında.. benim şimdikinden önceki erkek arkadaşım kelimenin tam anlamıyla profesyonel bi yalancıydı, ona yapmak zorundaydm bunu yapıp öğrendm.şimdiki ise onunla taban tabana zıt birisi ve ben asla ona bunu yapmadım yapmam da

• katılıyorum çok doğru.