• Sor
  • Bence

Google chrome açılmıyor, neden?

arkadaslar google chrome eskiden bilgisayarımda kuruluydu ve problemsiz çalışıyordu. sonra bir error verdi ben de sildim ama şimdi tekrar yüklediğimde Google chrome açılmıyor açılmıyor neden!

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Eksik yüklemiş yada yarıda kesilmiş olabilir. Tamamen kaldırmayı dene Program Ekle-Kaldır'dan son sürümünü kur.

Erkekler Ne Diyor 12

• firefox kullan daha iyi

• İşlemlerde çok sayıda chrome.exe çalışıyordur. Hepsini sonlandır ve yeniden tıkla. Başlat / Çalıştır ("taskmgr" yaz).. İşlemler menüsü / chrome.exe sağ tıkla sonlandır.

• ilgisayarıa format at yada ativirus programın yoksa ondan da olabilir

• bence direk mozilla'ya geç, hiç uğraşma chrome'la falan

• Chrome' u sil tekrar yükle..

• edit = Bilgisayarınızdaki antivirüs veya güvenlik duvarı uygulamalarının soruna neden olup olmadığını, söz konusu uygulamaları geçici olarak kapatarak test edebilirsiniz. Ardından Google Chrome'u tekrar açmayı deneyin. Tarayıcıyı açabiliyorsanız, virüsten koruma veya güvenlik duvarı ayarlarınızda Google Chrome için bi' istisna oluşturmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra uygulamaları tekrar etkinleştirebilirsiniz.

• tekrar yükle bence. en basit yol bu

• Alla Alla..dogru yukledıgınden emınmısın ? bılgısayarı bı ac kapa yukledıkten sora.

• Nasıl bi' hata veriyor ya da ne oluyor tıkladığında?

• açılmıyor bir hata falan verdiği de yok tıklıyorum tıklıyorum açılmıyor

• YourUninstaller programı ile kaldır. Registry'den anahtarları da silsin, sonra tekrar yükle.

• Bilgisayarını kapat aç Sonra tekrar download etHatta eski sürüm download et sonra update et

• denedim bir işe yaramadı!

• Tüh . üzüldüm

• mozilla firefox daha iyidir yada safari

• ehehe çok mıncırmalıksın ama. :D

• mıncırmalık?

• çok hoşsun

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...