• Sor
  • Bence

Facebookta arkadaşım olmayan birinin face profilime baktığını anlayabilir miyim?

arkadaşım olmayan biri ama facebookta ? biliyor musunuz ?.s

En İyi Görüş

• arkadaşın olan birinin baktığını da anlayamazsın

öyle bir şey yok

Erkekler Ne Diyor 21

• tabiki de anlayabilirsin...

demeyi inan çok isterdim (: ama arkadaşın olanların bile bakıp bakmadığını anlayamazsın.

Eski sevgilin zaten bakmıyordur profiline falan neden baksın ki... merak ettiğine deymez :D

• Hayır

• Anlayamaz bazı proğramlar var profilinize bakanı gösteriyor diye lanse edilen reklam içerikli başka bir numarasıda yok proğram felan filen hikaye göremez anlayamaz bu facebook un kullanıcı sözleşmesinde yazar yoksa milyonlarca dolar dava açarlardı sen duydunmu öyle davalar görülemez.

• teknoloji okadar gelişemedi

• yok öyle bir şey

• Külliyen yalan.

• tabiki bakabilirsin demek isterdim ama malesef hayır.

• Hıh

• ah eskı sevgılı ah

• nerden anladın :)

• baska bısey ıcın aramaz pek ınsan emın ol bakmıstır programa gerek yok :D

• evet tabikii bakabilirsin.

desemde sevinme bakamazsın :D D

• sen sen ol sakın biseyını gosterme kımseye :P

• Hikaye...

• bakmis mi bakmamis mi diye ugrasma git konus.

• Gençler birşeyi bilmeden sallamayın Tabiki'de listen de ekli olan arkadaşlarının profiline baktığını görebilirsin çok basit bir yöntem , yalnız google crome ve opera kullanmanız gerekir... Profilinize tıklayın sonra boş biryere sağ tıklayıp, sayfa kaynağını görüntüleye basın acılan sayfada ctrl-f yapıp yukarda aramaya. InitialChatFriendsList Yazın.. orda numaralar cıkıcaktır list , yazısından sonra. . ordaki numaraları kopyalayıp profiliniz de yukardan / dan sonrasını silip yapıştırın.. kimin baktığını görebilirsiniz. eyvallah anlamayan arkadaslar Facebook. Tayfun Kaplan...

• 3ay

benim baktıklarım çıkıo ya

• 3ay

Başka bir yöntemi daha var. programsız.

• hayır..anlayamaz

• Anlayamazsın.

• öyle bişey var diyenler yalan söyliyor inanma

• Var diyenlere de inanıp verdiği linklere tıklama. Bu sefer ne fecebook hesabın kalır, neder pc düzgün çalışır (.

• çok mu önemli?

• Hayaller gerçek olsa mutsuzluğum son bulurdu.

• selam ergentino

Kızlar Ne Diyor 7

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...