Üniversitede yapacak birşey yok artık sıkıldım siz ne yapıyorsunuz ?

Selam ks üyeleri ü İlk sene her türlü aktiviteye katıldım gezdim eğlendim eve nerdeyse hiç uğramazdım. ama 2. sene oldu evden çıkmak pc başından ayrılmak istemiyorum. sizce hızlı mı yaşadım üniversiteyi ? neye erken başladıysam hep geride kaldım sözü bunu doğrular mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sanmıyorum. Bende hayatı cok hızlı yasarım ama olanakları baglı. Olanak azsa ve bunların hepsını bır anda gerceklestırdıysen bır sure sonra zevk vermemesı normaldır. gerısı senın yaratıcılıgına kalmıs. Mesela dagfalan varsa oralarda al bır cadır hafta sonu yuruyus ve kamp yap ne bılıyım bu gıbı degısık seyler (:

• burası 4 dağ arasında ve 30.000 nüfuslu bir şehir ve çok soğuk ve halkı bağnaz ;)

• Öncekileri Göster
    • Hayırlısı ne ise o olsun (:

• AMİN :d

Kızlar Ne Diyor 3

• sanırım evet herseyi yaptıgımızdan herşeyi elde ettigimizden bunlar bu sıkılmalar

• garip bişey yok.

• eğlence biçimini değiştir.sokağa çıkıp değişik değişik hareketler danslar felan yap.bak nasıl eğleniyosun.ama kimsen,n tanımayacağı biyerde :Dveya otobüste telfonun çorabını içine koy bi arkadaşın arasın ordan çıkar telefonla konuşur gibi telfonda kokuyor de .sonraa uyuya kalmış gibiyap birden uyaıp karşındakine gözünü pörtleterek bak geri uykuya dalmıişgbi yap bunu tekrar et.çok eğlenceli bence

• herkes birbirini tanıyor burda :D

• Öncekileri Göster
    • iyi bari.ne sıkılıyosun ozaman :D

• dışarı çıkmak istiyorum :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin şimdi alttan dersin de yoktur.

• VALLA yok :D :D ama bu sene devasızlıktan kalabilirim hepsi sınırda :D

• Öncekileri Göster
    • Tamam ama erken kalkırsın ve vizeler başlamadan günlük dersler çalışılsın. :)

• sorma yav hoca :D anatomi bana girecek :D

Yükleniyor...