Arkadaşlar ben fazla sürükleyici bir yabancı dizi arıyorum ama daha bulamadım izlediklerim the vampire diaries the walking dead vikings supernatural?

haloooo
Oz falan önermeyin onun birkaç bölümü izledim ancak hoşuma fitmedi çok cinelde olmasın tür aksiyon veya gerilim olsun
Güncellemeler
+1 yıl
Vazgeçtim cinselde olabilir
Arkadaşlar ben fazla sürükleyici bir yabancı dizi arıyorum ama daha bulamadım izlediklerim the vampire diaries the walking dead vikings supernatural?