• Sor
  • Bence

Kaybedilen sevgiliyle tekrar barışmanın yolları nelerdir?

Sevgilimden ayrıldım ve barışmak için herşeyi yapmaya hazırım. Siz olsanız neler yaparsınız, onu sevdiginizi yeniden göstermek ve barışmak icin?

Güncellemeler:
Sunu unutmayalımki msjlarıma ve telefonlarıma cevap vermiyor. Bu da benim için avantaj gibi gözüküyor cünkü en azından msjlarımı okuyor ve ters cevaplar atmıyor.
Sölede cevap verirseniz çok sevinirim. 'Sen sevgilinden ayrılmış olsan ne yapsa affederdin?'
Yalvarsanda, aşkından ölsende gidene dur demicekmişsin bunu anladım. Herkeze tesekkür ederim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sakın mesjlara ve aramaya devam etme..Bırne yalvarmak kadar ınsanı sogutan bırsey olmaz onun gözunde kusuluyosun...Bundan sonra armayı msjı kes.. kendıne gel...Bıraz kendıne deger ver..Sen yalvardıkca o kacacak degersız olacaksın..Bırak merak eder donerse gelır dönmezse unut onu.. Boyle rezıl olma..

• Guclu olmaya çalış o senden degerlı degıl canım...

• Olmak zorundayım. Olucamda.

Erkekler Ne Diyor 8

• ne oldu barışmadınız mı

• Anladımki tamamen zamana bırakıp ayrılmak en dogrusuymus.

• Öncekileri Göster
    • bende attım kardeş hemde geleceğimi de hayallerimi de hani filmler de olur ya kuyunun başındasın birisi seni arkandan seni bilerek kuyuya iter ölsün diye (bu kadar canımı yaktı işte)biraz anlıyorum seni ama MUTLAK ADALET VAR ben buna inanıyorum insanın duygularıyla oynamak neymiş belli olur zaman la

• inş.

• niye ayrıldın özel olmasa söyler misin

• O konuya girmeyelim. O ne kadar reddetsede hala birbirimizi seviyoruz bunuda biliyorum hatta eminim cünkü onu kendim akdar iyi tanıyorumi. Ama ayrılma nedenimiz yok gibi birşey. Benden barışmak için çaba göstermemi istiyor farkındayım ve bişeyler yapmalıyım.

• Öncekileri Göster
    • Aldıgım defterde zaten cizgisiz ajanda sayılmaz pek ama aynı yere cıkıyor

• doğru zaten burda önemli olan amaç sonucu bekliyorum haberdar et inşallah barışırsınız

• sana süper bi yöntem baban söylemez sana dua edicenmesaj at içeriğinde senin ona atacağın son mesaj olduğunu senin ilişkiyi kurtarmak için elinden geleni yaptığını fazla nazın aşık usandıracağı olsun hayatında başarılar dilemeyide unutma xDsakın ajitasyona girip arabeske bağlama çok iticisonra bu kamil (ismini bilmiyorum ondan) beklicek gene mesaj atacak diye atma sakınen geç 2 gün hadi bilemedin 3 gün içinde mesaj atar yalandan o safhaya gelince tekrar konuşırız

• Önce bişeyler yapcam cabalıcam en son senin dedigini yapcam o da bakcak ki artık ben yokum yani öyle düsünüyüorum ama önce onun icin bişeyler yapmalıyım.

• Öncekileri Göster
    • naapcan

• bu dediğini terkettiğim kız arkadasım bana yaptı sanırım :) ben hala dönmedim

• öncelikle durumu yanlış yorumladığını düşünüyorum...çünkü şu an sana karşı tepkisiz...mesajlarına olumsuzda olsa dönmemesi olumlu bir şey değil...belki de okumadan siliyor...aksi taktirde kendine engel olamaz ve sana bir şeyler yazardı...kendimden örnek verecek olursam beni terkeden sevgilim arada mesajlar attığında ona olumsuz dönüşler yapıyordum...çünkü çok sevmiş fakat bir o kadar da kırgındım...halen sevmekte fakat düzeleceğine inanmamaktaydım ve bu nedenle olumsuz dönüşler yapıyordum mesajlara...ne zaman ki tamamen unuttuğumu hissetmeye başladım o andan itibaren attığı mesajların içeriğini bile merak etmiyor,okumadan siliyordum...

• Ama daha öncede bundan daha da kötü seler yasadık ve her seferinde barıstık bu gene en basitirydi. O beni bırakmaz ya bunu biliyorum klasik sevgili durumunda degilim sadece sevdigim insana cok güveniyorum. Cünkü bana o güveni o verdi.

• Öncekileri Göster
    • bir arkadaşım hep derdiki " gerçekten seven iki kişiyi hiç bir şey ayıramaz" bunun kesinlikle doğru olduğunu düşünüyorum...yani tarihe baktığımızda sevdalar uğruna savaşlar çıkartıldığını,çöllerin,okyanusların aşıldığını,insanların tüm hayatlarını bir kenara bıraktığının örneklerini görüyoruz..eğer 2 kişi seviyorsa ayrılık olmaz...ayrılık varsa bir kişinin sevgisinde problem var demektir.

• Haklı olmasa emn ol kılımı kıpırdatmazdım ama suan herşei yapmalıyım onu kaybetmeyi göze alamam.

• öncelikle neden ayrıldınız? bunu anlarsak daha iyi cevaplar gelebilir.

• hatası çok büyük değilse eğer,hatamı anladım özür diliyorum derse affederim..

• Hatası büyükse ve caba bekliyorsann?

• Öncekileri Göster
    • Milyonlarca kez.

• senin durum vahim o zaman ..seninle son kez konuşmak istiyorum de onu bırakıp gittiğin cafeye davet et .al karsına çocuğu; bana bağırdığında kendimi kaybettim ,bir anlık öfkeyle hareket ettim.üzgünüm de ..seni hala seviyorum de bu arada ağlamaya başla seni kaybetmek istemiyorum beni affet de..gerisi çocuğa kalmış ,

• Seni çok seviyorum, Ayrılmak zorunda mıyız ? Bu küçük sıkıntının Sevgimize engel olmasına izin verecegız...Buna benzer birçok mesaj atmıştım... :))

• Cok msj sıkar die düsünüyorum ama faydasıda olabilir.

• Öncekileri Göster
    • ıloveyou'nun kı ile karıstırdın herhal... :)))

• Hmm evet pardon.

• sevgilimde barışmak adına bir ışık görürsem sonuna kadar giderdim ama aksi şekilde sevgimi içime gömerdim

• Sonuna kadar gidicen ya neler yapardın onlardan bahsedebilir misin?

• Öncekileri Göster
    • Degil. Üniversiteye baslıcak bu sene ben tıp gelmediği icin tekrar hazırlancam. O baslasada bişi degismicek cünkü cok büyük badireler atlattık bunuda atlatırız. Simdi sen olsan sevgilin ne yapsa affederdin?

• cevabı yukarıda yazdım

Kızlar Ne Diyor 6

• Eskiye dayalı bir hayat yaşadığın sürece sen asla mutlu olamayacaksın bunu unutma.Kimse geçmişinde mutlu yaşamıyor şuan birleşmiş olsanız bile bu ilişkiniz çok sürmez biter tekrar.

• Kaçan kovalanır diye deyim sık sık kulağıma çalınır oldu bu aralar haberin yok galiba. Kısa bir mesaj yada yüzyüze konuşma isteği içeren bir telefon görüşmesi yap.Randevuya git açık ve net fikrini söyle .Sevdiğini ve onu kaybetmek istemediğini sebepsiz yere ayrılmamanız gerektiğini söyle .Ama asla ısrar etme .Gerisi ona kalmış .Bu arada gözlerine yavru kedicik gibi bakmayı unutma :)) umarım barışırsın , eğer mutlu olacaksan ...

• Hic kacmayı beceremiyorum bu yüzden önce kovalıcam ve yapmadıgım hic birsey kalmasın istiyorum. Ben kovaladıktan sonra kacıcam. Ama önce herşeyi yapmalıyım. Tavsiyen var mı? Neler yapabilirim?

• Öncekileri Göster
    • benim de neredeyse benzer durum da o nedenle atladım kendime uyarladım:D yakın mesafede barışmak cok kolay umudunuzu kaybetmeyin

• Neden canım sende hazırla fanusu kırılmayacak şekilde kolile ve kargoyla gönder .

• sevgilimle ayrıldıktan sonra çok dönüş yapmak istedim ama hep olumsuz kaldı araya zaman girdikten sonra bişeyler kayboluyor ve dönülmesi zor oluyor ve ben erkekler kadar gururlu yaratık görmedim...

• Gururu kendine kalsın elleme.

• Öncekileri Göster
    • bencede sonra bakıyorumda ona ayırdığım zamanla kendimi mutlu edebilirmişim

• Bende kendmi mutlu edip almanyaya gidicem yarın. Biraz uzak kalmak en dogrusuymus.

• Ellerinde bir çicekle gelse konusmak ıstese ve mantıklı seyler soylese barısırdım sevsemde kızgınlıgım bır yere kara cunku

• ne oldu ?

• Anladımki tamamen zamana bırakıp ayrılmak en dogrusuymus.

• O insanı ziyarete git fakat gittiğin zamanın uygun zaman olmasına dikkat et, yaşananları düşündüğünü hatalarının farkına vardığını(çok sevdiğini, daha dikkatli olacağını, birlikte mutlu olduğunuzu,...) söyleyebilirsin. Eğer seviyorsa yani kafasında net bitirmemişse mutlaka barışırsınız fakat söyleyeyim o andan sonra daha dikkatli olman gerekir çünkü her tartışmada küsüp gidebilir. Eğer ki sen ziyarete gittiğinde seninle görüşmek istemezse (ben bayan olduğum halde bu ilişkinin düzelmesi için yanına kadar geldim seni birdaha rahatsız etmeyeceğim der) yoluna devam edersin. Bir daha onu asla aramaman gerekir zaten seviyorsa bu hamleye mutlaka barışır. Unutma o insan hayatında olsa da olmasada güzel günler seni beklemekte.*:)) Bol şans...*:)

• Yanına dün gittim ama pek konusmadık simdi bişeylerle ugrasıp tekrar gidicem.

• merhaba son gelişmeler nelerdir, düzelme var mı?

Yükleniyor...