Kaybedilen sevgiliyle tekrar barışmanın yolları nelerdir?

Gizli Üye
Sevgilimden ayrıldım ve barışmak için herşeyi yapmaya hazırım. Siz olsanız neler yaparsınız, onu sevdiginizi yeniden göstermek ve barışmak icin?
Güncellemeler
+1 yıl
Sunu unutmayalımki msjlarıma ve telefonlarıma cevap vermiyor. Bu da benim için avantaj gibi gözüküyor cünkü en azından msjlarımı okuyor ve ters cevaplar atmıyor.
Güncellemeler
+1 yıl
Sölede cevap verirseniz çok sevinirim. 'Sen sevgilinden ayrılmış olsan ne yapsa affederdin?'
Güncellemeler
+1 yıl
Yalvarsanda, aşkından ölsende gidene dur demicekmişsin bunu anladım. Herkeze tesekkür ederim.
Kaybedilen sevgiliyle tekrar barışmanın yolları nelerdir?