'Sana aşığım' diye mesaj attım, cevabı 'ne diyeceğimi şaşırdım' oldu.

Gizli Üye
Mesajda kıza direkt 'sana aşığım' dedim, 'ne diyeceğimi şaşırdım' dedi.

Bunun anlamı nedir sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
dün saat 12 den beri kızdan ses yok uyuyor olamaz 12 saat ben mi yazsam ne yapsam bişey söyleyin
Güncellemeler
+1 yıl
şu an konuşuyoruz zaten ama sürekli güven sorunundan bahsediyor kimseye güvenmiyorum diyor benim güvenimi kazanman gerekiyor gibisinden sözler söylüyor son durum bu ama ben çok yoruldum
Güncellemeler
+1 yıl
onun yanından geliyorum neden merdivenleri bir anda çıkmak istiorsun diyor hemen herşey aceleyle olmaz diyor,görüşemiyoruz diyorum çalışıorm diyor,perşembe cuma izinli ama arkadaşımla denize gidicem gelince ben seni belki ararım diyor biraz sabırlı davran diyor..diyor diyor diyor..

var mı yorumu olan buna ben de sıkıldım bu işten
'Sana aşığım' diye mesaj attım, cevabı 'ne diyeceğimi şaşırdım' oldu.