• Sor
  • Bence

Yüzümdeki yağ bezelerini nasıl yok edebilirim?

yağ bezelerini nasıl yok edebilirim lütfen yardım edin çok takılıyorum..sivilceler de çıkıyor ama onu umursamıyorum doğrusu. bir de, burnumun üstü böyle pütür pütür nokta,siyah değil ama yakından bakınca çok kötü..yardım edin nlurr nasıl yok edebilirim:(((çok teşekkürler şimdiden.. link kadının sivicelerine değil,göz altlarına bakın,bunlardan hem göz altlarımda hemde burnumda var. :(((

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• O kadar diyoruz makyaj yapmayın. Onu bunu bilmediğiniz şeyleri domuz yağlarını sürüyorsunuz. Sonra diyorsunuz ki yok niye burnum sivilceli yok saçım nasıl uzar yok dudağım niye sönük falan filan. Tavsiyemse; her sabah yüzünü bol sabunlu suyla yıka. Bunu günde 2-3 kere yap. Tabii eğer abdest alan biriysen bu daha güzel olacak sonuçta. Abdest alanların büyük bir çoğunda bu yok mesela. onu hatırlatayım. Ayrıca öyle bilmediğin şeyleri kullanma. Aslına bakarsan bildiğin makyajları da kullanma. Kullanmayın işte arkadaşım. Doğal daha güzelsiniz. İlla vazımız çıktığı kadar bağıralım mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• sirke buharına tut. ama hic bi erkek ona dikkat etmez. he sperm sür diyen arkadas cıkarsa plan cok iyi mantık iyi ama kötülük yapma lan it derim takdirimdie ederm zekasına

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...