Akıllı telefon almak istiyorum, hangisini tavsiye edersiniz?

Akıllı Telefon Dünyasına merhaba demek istiyorum :D Samsung Galaxy s 3 istiyorum ama fiyatları çok uçuk, malum öğrenci adamız bizi zorlar :) Zaten öyle çok bilgisayarımsı bişey olmasınada gerek yok aslında çünkü ham laptop hem masaüstü pc var şuan. Evde pcyi açmaya üşendiğimde hemen telden kendi wirelesıma baglanıp bir haberi okumak yada bir maç özetini seyretmek, yolda sokakta özellikle uzun yolculukta vakit geçirmek açısından oyunları kasmadan çalıştırması ve kaliteli mp3 çaları ve radyosu olsun yeter bana, 3 g filan gerek yok yani dışarda internete girmesemde olur, çift kamera gereksiz bence. Açıkcası öyle teknoloji manyagı biri değiliim en fazla 750 Tlye kadar bütçe ayırabilirim bunun için. Lafı fazla uzatmadan :) Hangi markayı ve modeli tavsiye edersiniz? teşekkürler not: özellikle Android olması tercihimdir.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• S3 ü sevemedim bir türlü. Dokunmatiği bi değişik geliyor ıphoneden sonra , sanki fazla kaygan. Yada camı hoşuma gitmedi. Ben sana Sony xperia u yada galaksy wonder öneririm. O fiyatlarda.

• valal ben fazla anlamıyorum ben xperia arch s baktım dahili hafızası 1 gb bunun 320 mbkullanıcı kullanabiliyor, hafıza kartı ile artırıabiliyormuş ama telefonun kendi hafızası cok dusuk internete girerken filan sıkıntı olmasın

• Bende xperi u var dostum. İşlemcisi ıphone 4 ile aynı. 2.1. Ayrıca bütün hepsini destekliyor programların. (skype den flash playere kadar ) Hafıza düşük değilki ?

• evet xperia arc s baya arastırdım bende,bana mantıklı geliyor ama bazı cekincelerimde yok değil mesela dahili hafızası düşük oldugu için (320mb) diyelimki yuksek içerikli web sitelerine vs. girdigimde bellek yetersiz seklinde bir hata verir mi mesela? birde androissürümü filan bir önceki oldugu için sıkıntı yaratır mı acaba yine flash destegini güncelleme de sıkıntı olur mu mesela bazı içerikleri desteklememe ihtimali olabilir mi tskler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 5

• Git lg prada 3.0 al ikinci el olarak 1000 tl.ve 1200 tl gibi bir fiyata garantili alırsın büyük ekranı. ve donanımları ile ii bir telefon kamerası mükemmel zaten

• en akıllı(ca) telefon en ucuz telefon

• :)

• Abi öğrenci adamım diyorsun ama 750 TL'lik telefon alınca ne olacak, daha ucuza alınca ne olacak?Bana telefona verilen binlerce lira gereksiz geliyor.Ancak Türkcell'in şu an kampanyası var.Onunla alabilirsin.Türkcell'in sitesinden kampanyalara ulaşabilirsin.

• Sanırım bilinçsiz kullanıcılar sadece Türkcell'den kazık yiyor.Nedense ben hiç yemedim.

• turkcell mi asla yedigim ka zıklar yetti

• samsung galaxy mini tam sana göre .300-500 tl fiyatı olması lazım 0ının . film bile izlersin ucuz da.

• simdi bu ay daha yeni sony xperia tipo cıkmıs android 4.0 var. 400 tl ye buldum bı yerden onu alıyorum yarın.

• paraya kıyacan o zaman :) .
      bende iphone 3g var oda her uygulamayı açmıyor . sen herşeyi açan bir ürün istiyorsan iphone 5 çıktı belirlenen fiyat 3.250 tl :D . samsung galaxy 3s var oda açar heralde herşeyi oda en ucuz 1.500 tlye bulursun :D
      1 telefondan ne bekleyebilirsinki ? Ne istiyorsun ? ne istediğine şu şu diye emin ol sonra git telefoncuya söyle benim ihtiyaçlarım şunlar şunlar , bunları karşılayacak telefonların nelerdir göster bakalım de. Yoksa hiç bişey alamazsın :D

• evet onada baktım flash playerı eski surum oldugu ıcın her içerigi açmayabilirmiş, üst güncellemeleri de alamıyormuşuz :(

• Şarjı çok yiyorlar.

• evet şu an cin malı blackberyy kullanıyorum gerçegiyle birebir aynı yapmıslar yani flash videoları desteklememe haricinde sıkıntısı yok gibi aslında gayet güzelde kullanıyodum ama radyasyon degeri yuksek oldugunu duyup bıraktım. demem o ki şarjları 1 gün bile dayanmıyor maalesef haklısınız.

Yükleniyor...