Akıllı telefon almak istiyorum, hangisini tavsiye edersiniz?

Akıllı Telefon Dünyasına merhaba demek istiyorum :D Samsung Galaxy s 3 istiyorum ama fiyatları çok uçuk, malum öğrenci adamız bizi zorlar :) Zaten... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• S3 ü sevemedim bir türlü. Dokunmatiği bi değişik geliyor ıphoneden sonra , sanki fazla kaygan. Yada camı hoşuma gitmedi. Ben sana Sony xperia u yada galaksy wonder öneririm. O fiyatlarda.

• evet xperia arc s baya arastırdım bende,bana mantıklı geliyor ama bazı cekincelerimde yok değil mesela dahili hafızası düşük oldugu için (320mb) diyelimki yuksek içerikli web sitelerine vs. girdigimde bellek yetersiz seklinde bir hata verir mi mesela? birde androissürümü filan bir önceki oldugu için sıkıntı yaratır mı acaba yine flash destegini güncelleme de sıkıntı olur mu mesela bazı içerikleri desteklememe ihtimali olabilir mi tskler

• Bende xperi u var dostum. İşlemcisi ıphone 4 ile aynı. 2.1. Ayrıca bütün hepsini destekliyor programların. (skype den flash playere kadar ) Hafıza düşük değilki ?

• valal ben fazla anlamıyorum ben xperia arch s baktım dahili hafızası 1 gb bunun 320 mbkullanıcı kullanabiliyor, hafıza kartı ile artırıabiliyormuş ama telefonun kendi hafızası cok dusuk internete girerken filan sıkıntı olmasın