• Sor
  • Bence

İkinci el akıllı telefon almak istiyorum. Bilgi ve görüşleriniz neler?

akıllı telefon alıcam 2. el almak istemiyorum ama çok temiz bi 2.el buldum sizce 2. el telefon alınır mı güvenilebilir mi? bilginiz varsa almadan önce nelerine dikkat etmem gerekir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bnde galaxy ace kullanıyorum yeni aldım. bence güzel telefon tavsiye ederim. zaten piyasayada yeni çıktı 2.elinde bile çok çok kötü kullanılmadıysa bi sorun olacağını sanmıyorum

• evet bende araştırdım baya beğendim de bakalım ne olacak sıfır alabilmem için 1 ay falan beklemem gerekicek de beklemek istemiyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazı 2.el telefonlar yenilerinden daha sağlam oluyor:) Bende sony ericsson 990i var dededen kalma:D hd online film izliyorum internetten:)) ondan çok sonra n97 almıştım pert oldu mesela..

• Nokia 5800 kullanıyorum. Buraya yazdığım bütün msj'ları ve konuları bu telefondan giriyorum. İnternette bir sıkıntısı yok 2 yıl olacak ve bayağı hor kullanmama rağmen hala sağlam kenarlarında ki boyanın kalkması ve camın çatlaması dışın da bir arızası yok oda kullanıcı hatası. Bir telefon daha önerebilirim oda HTC.

• bulabilirsen wawe I al

• wawe yi tavsiye ediyolar baya da tip olarak da aceyi beğendim

• 2 den bahsetmiyorum ama. 1 i süper ekranı çizilmiyor. zor bulursun kimse satmıyo. ama bulursan kaçırma

• tamam bi araştırıyım onu da

• Samsung galaxy ace bende kullandım. Guncellestirmeleri sıkıntılı. İnternette videolar açılmıyor. İmkanın varsa iPhone 2. El al. Daha guzel İnternet'e bağlanıyor. Benim ace'in dokunmatik kısmında sorun vardı. Garanti kapsaminda yaptırdım, sattım. Samsung ace alma derim.

• biraz şans işi bu teknoloji işleri sanırım yaw benimde bu zamana kadar sorunlu sürümler dedikleri cihazlardan ne aldıysam sağlam çıktı :D ama şansı fazla zorlamakda istemiyorum :)

• Öncekileri Göster
    • evet flash 10.3 desteği yok androidin yeni güncellemelerinde konulcak demişlerdi ama var mı bilmiyorum şu an takip edemedim pek

• Ace hızlı telefon. Kullanimi da guzel. Sıkıntıları o kadar buyuk sorun değil diyorsan al.

• alınır da nokia alma samsung al

• samsung galaxy ace alıcam zaten de ne biliyim baktım telefona en ufak cizigi bile yok 19 ay garantisi var açtım gezindim içinde falan bi bozukluk görünmüyor ama neden satsın ki insan 5 ay kullandığı telefonu bi sakatlığı yokken diye geçiyor insanın içinden

• Öncekileri Göster
    • kulaklık girişini kontrol et bazen temassızlık oluyor, bunun dışında bilemeyeceğim ama adama söyle ileride bir sorun farkedersen iade edeceğini

• tamam abi getir diyolar da lafta tabi :) teşekkür ederim cevabın için biraz daha araştırayım iyice bi didikliyim o telefonu madem

Yükleniyor...