Erkeği elde tutmak için nasıl davranmalı?

Merhaba:)Soru kesin defalarca sorulmuştur ama ben bulamadım. Sevgilinizi elde tutmak için ve sevgilinizin sizden zamanla sıkılmaması için, gözü dışarıya çıkmaması için nasıl bir kadın olmak gerek?Bu arada soruma benzer linklerde atabilirsiniz, ayrıca gereksiz yorumlar istemiyorum lütfen :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevimli kadın olkültürlü kadın olkendine bak ( ne çok süslü ne bakımsız )triplerin bi yere kadar şirnce olduğunu ama bi yerden sonra baydığını unutmaerkeğim, kıymetlim gibisinden laflarla ona erkek olduğunu hissettirtelefon,sms ile iletişimden erkeklerin peek hoşlanmadığını unutma ( akıllı erkek ise geçerli bu )asla eski sevgililerinden bahsetmebaştan tartışma çıkacağını bildiğin bi konuya girme ( mesela siyaset)bişeyi sevdiğini söylediğinde sen de sevdiğini söyle ( ortak özellik ne kadar çoksa o kadar yakınlaşma olur )ve son olarak millet sizi sevgili bilsin ama siz arkadaş gibi takılınsaygılar

• son dediiğim cümleyi iyi düşün tatlım :)

Erkekler Ne Diyor 0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrıntılara takılmayan,nazlı ama çok trıp yapmayan ,ona bebek gıbı ılgı gosteren ,erkeklerın sadece fızıksel olarak kızlara gore daha guçlu oldugunu bılsende arada herseyı sen bılırsın hayatım dıyebılen ,çok sıkmayan rahat bıreakan ama kontrolu kaybetmeyen ,guzel ,bakımlı ,durust ,bırazda kendını agırdan satan bıkız olmak gereklı bence

• sence onunla cinsellik anlamda ileriye gidersen basit mi olmus olursun?

• Öncekileri Göster
    • cevaplarini dikkate alacagim,tesekkürler canim:)

• rıca ederım:)

• şimdi saçma olcak ama bence hürrem olmak lazım :) o kadın kadar akıllı bi bayan her istediğini em karşı tarafa yaptırır hemde erkeğini etrafında döndürür yani :))

Yükleniyor...