Erkeğe hangi mesaj atılırsa hoşuna gider?

Sevgilinize ya da bir erkeğe ne mesaj atılırsa çok fazla hoşlarına gider, daha da bağlanırlar ne bilim farklı fikirler istiyorum :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• senı okadar cok sevıyorumkı dusununce gozlerımın ıçını gulduren yuzume saçma bır tebessum konduran tek kısısın.herzaman yanımda kal herzaman yanında kalayım.sen ben oldun.sen gıdersen benden gerıye bısey kalmazvalla benım gıbı odundan anca bunlar cıkabıldı kusuruma bakma

• :)))

• Odunluk konusunda sana katılmıyorm ama bu yazıya katılıyorm :)

• valla odunum:)kımse ınanmıyor ama cıddı oyleyım:)begendıgıne sevındım bu arada

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• ... İp atlayalım mı? Büyülü,sihirli kelimeler yerine,sen O'na ne verebilirsin bu önemli ! Kitap kadar özel bir yazıda yazsan bu bitecek ve sen başlayacaksın ! Pizza siparişi vererek bir erkeği en fazla 2 gün mutlu edebilirsin !

• ... Pizza'ya devam !

(ben bunu demedim ki)

• Kendimi veremem. Bu da onu istemiyo zaten ama farklı şeyler olsa kimin hoşuna gitmez ki.

• Sana tuttuğun takımın kombine biletini aldım...

• çek fotoyu gönder =) eşekten düşmüşe döner

• " Senin beni arzuladığından daha fazla arzuluyorum seni ey sevgili ! " yaz :)

• İnşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :)))

• sen uçmuşsun valla allah mesut etsin hep böyle olursunuz inş :)

• Doğruu oldu her zaman ne biliyim olduğu gibi söyled herşeyii çokk değr verdii halada veriyo hani erkekler derler ya bırakmıcam falan diye hiç bi erkeğn dedğine inanmam mantık olarak gerçekten bırakmıcağını bilsem bile tek ona güvenirim,çıkarı yok mesela herkes yatmak falan istiyo istemiyo değil ama duvağını açınca faln ne bilim yazarken bile içimde o var .:)

• Öncekileri Göster
  • yaz kızım :Dsanırım o hep düşlediğim hayal ettığim beyaz atı olmayan ama kalbimin beyaz atlı prensisin be bak itiraf edıyorum de =)

• Hahaa aklına gelirse yazarsın o zaman :))

• kıza yazılacak deseydın sımdı roman cıkartırdımd surda erkege :D cıkmıyor yanı

• pekii bekliyorum o zaman :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• Bi erkeğin tek bi msjdan etkilenecek kadar duygularının olduğuna inanmıyorm kendinizle karıştırmayın bayanlar onlar okadar duygusal değil ne bu kahramanımsın yok sensiz olmam filan:)) harbiden komik bunlar ya eski sevgilime bi keresinde iyiki varsıniyiki benimsin demiştim çok mutlu olmuştu ilk defa böyle bişe duydum senden filan demişti ki nekadarda doğruysa bilemem artık tek msjla olacak şeyler değil diye düşünüyorm:)

• erkekten erkeğe değişyo olabilir :)

• bilemiyorum erkekten erkeğe değişiyor sanırım. benim düşüncem bu yönde.

• belki tek mesajla da olabilir olmayabilir de duruma göre değişir ama sevdiğim kızdan güzel şeyler duymak tamamen kötü geçen bi günümü bile en güzel günlerimden biri yapabilir.

• içinden geldiği gibi çekinmeden lafını esirgemeden herşeyi söyle bak nasıl bağlanıyor sana :))

• :)))))))

• ne demek :)
      Kasmıyorumdaa :)
      o söylüyo zaten kendimi sana adadım falan :)

• en iyi cevap için teşekkürler.. birazda böyle kalmak iyidir ondan bekle kasma kendini aklına gelince devam ;)))

• Öncekileri Göster
  • içinden gelmiyomu onu düşününce çıkar birşeyler hele ki yoğun hissediyormuşsun neler akar insanın içinden nelerr

• kahramanımsın ..

• sana super bır yemek hazırladım koş gelıp ye de gerçektende super bır yemek yap...
      Bonusların kalbınde..

• Bence sevgilinle cıkmaya baslamadan once onun hakkında dusunduklerını suan dusunduklerını ve ılerde onunla nerede ve nasıl olmak ıstedıgını anlatabılırsın.Ona olan sevgını duygularını anlatmak onun cok hosuna gıder :)

• heee yok yokk olmazz öyl biişii :D

• bence sonrayı söyleme. şimdi evlilik filan algılar topuklayıp kacar bide:D:D

• Önce. şuan sonra olabilir :))

• Haşin erkeğim <3 yaz adsdasada

• seni istiyorum de :D

• anladım :D

• söz konusu değil aramızda yüzden :D

• neden olmayacak bir şey ki? :D

• Öncekileri Göster
  • o tek msjla olucak iş değil gibi be şekerim

• Değişik fikirler gelrse ardarda kullanırm diye düşünyorm

Yükleniyor...