Datça da yaşayan var mı? Datça'da emlak fiyatları konusunda bilginiz var mı?

Erkek arkadaşımla evlendiğimizde Datça'ya yerleşmeye karar verdik ancak internetten baktığım kadarıyla emlak bayağı İstanbul gibi, acaba nette mi abartıyorlar yoksa gerçekten de öyle mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben bilmem datçada yaşamıyorum başka bir yere yerleşin neden datça ki?

• sakin huzurlu ıklimi de güzel, ne cok sıcak ne cok soguk.. Kardenızlıyız ıkımızde dogma buyume ıstanbul olunca Denizsiz yer olmuyo ama Istanbul dan da feci sıkıldık

• Öncekileri Göster
    • bizim köy çok uzak bir köy yemyeşil bir sır veriyim fındığı bol:)

• Saol ondan bizde de var ama bizim oralarin iklimi soguk , sıcak memleket lazim bize

Erkekler Ne Diyor 4

• Datça gibi keşfedilmiş yerlerde emlaklar baya pahalı. Sahil şeridinde daha turistik olmayan, bakire sahilleri olan bi çok yer var. Şu anda zamanınız ve paranız varsa atlayın arabaya o kıyı şeridini gezin. Datçadan daha sakin bi yerde daha ucuza yerler bulabilirsiniz.

• Ama is gucde lazim gittiğimizde o yuzden cok da koy hayatina giremiyoruz

• datça turizm şehri olduğu için fiyatlar uçuk oluyoo

• gayrimenkul sermaye iradıyla hayatınızı idame ettireceksiniz heralde. harita yer beğenebildiğinize göre.

• datça güzel diye duydum ne de olsa ege... ben orda değilim ama bana biraz yakın...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...