• Sor
  • Bence

Sevgilim facebook şifresini vermiyor.

sevgilim facebook şifresini vermiyor acaba neden bana herşey üzerine yemin ediyor.gizlediğim birşey yok diyor ama güvenemiyorum acaba neden vermiyordur. güvenim mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• İyi yapıyor.. Ne yapacaksın facebook şifresini? Çok saçma geliyor böyle basit güvensizlikler. He yani bişiler çevirecekse illa facebook'tan mı çevirecek? Bir facebook bile bu kadar şüphe oluşturmaya yetiyorsa bence siz bırakın bu işi. Yapamıyorsunuz çünkü.

• facesinde erkek varsa ve sevgilimn fotosunu beğeniyorsa. asılıp mesaj atıyorsa bende buna göz mü yumayım

• Sevgilinin buna göz yumacak bir karakter olduğunu mu düşünüyorsun yani? Eğer kız buna göz yumuyorsa senin yapacak bişeyin var mı? Boşuna paranoya yani. Herkes kendine sahip çıksın sorun kalmaz.

• evet haklısınınz

Kızlar Ne Diyor 10

• şifresini istedin vermedi mi?

• evet sonra diyor. facede annem abim felan var diyor

• Öncekileri Göster
    • annesi abisi facede oturuyorsa ne olmus diyorum

• onnunla konusakmışım kavga ettiğim zaman falan filan. sevgilisini facebook üzerinden hatta karısını kocasını aldatan var nasıl güvenm

• istemen çok yanlış güvenmiyor musun sen ona.. ama vermemesi seni kıllandırmış olabilir çok normal. ama hemen bir şey vardır deme. güven eğer güven veren biriyse

• daha önce facebook yüzünden başka birisini buldu benden ayrıldıktan sonra... kıskanıyorum

• Öncekileri Göster
    • biri su kiza konusmayi ögretsin

• e doğal olarak

• peki o seninkini biliyor mu?

• ben facebook kullanmıyorum kapattım

• tanıdık geldi bu vaka bende yaşamıştım içine kurt düşürmek gibi olacak ama gizlisi saklısı olmayan verir

• eşşek gibi verecek kocası değilim ama ciddi düşüşnüyorum oda düşünüyor verecek

• Ben de istediğimde vermemişti bir kere ve olay çıkarmıştım sonra almıştım şifreyi. Artık saçma buluyorum şifre isteme olayını herkesin bir özeli var ama eğer istediysen ve vermediyse bir şeyler var demektir bence bırakma bu olayın peşini derim

• değilmi?

• Öncekileri Göster
    • sen bilirsin dedim ya senin ilişkin

• çok ters birisin

• vermiyorsa kesin birşey vardır.saklayacak bişeyi olmayan insan telinide verir facesinin şifresinide.özel falan bahane bunlar...

• çok şükür biri çıktı

• Öncekileri Göster
    • kız arkdslarıyla özel muhabbeti varmış

• silsin zor değil ya

• Neden versin ki? Seni ilgilendirmiyor.

• saçma sapan konuşma sevgilisiysem tabi ilgilendiriyor bazı şerefsizler facebook üzerinden çok sayıda sevgilisini hatta kocasını karısını aldatan var

• Demek ki senin kendine güvenin yok, kızın hiçbir suçu yok zaten üzgünüm. Böyle yaparak hayatı kendine de ona da zindan edersin.

• çok şey istemiyorum hanfendi kapatsın diyorum yada bende istiyorum facesinn şifrsni. daha sonra posta koyarsa onu dağıtırım anladınızmı

• Kızın özeli olamaz mı canım?

• onun özeli benm ciddi düşünüyorsa benden hiçbirşeyini saklamayacak

• Öncekileri Göster
    • Onun senden önce de bir hayatı vardı,buna saygı duymak zorundasın. Madem "senden habersiz işler kıvırdığına" inanıyorsun o zaman beraber olma o kızla. Bu şüpheyle,onu kontrol altında tutmaya çalışarak ne kadar sürdürebilirsiniz ki ilişkiyi?

• sürdürürüm ben sadece şikir almak istedim beni elekştirin değil

• yıl 2012 hala facebook

• lanet olsun :D

• ben de gıcık olurum vermem

• peki neden sevgilinle ciddi düşünüyorsan vermen gerekmezmi sakladığın birşey mi var

• Öncekileri Göster
    • baktırır ona da baktırmıyosa bişeyler vardır

• teşekkirler :)

• bende vermiyorum,birsey gizlediğimden de değil,neden vereyim ki ?

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevgilini biraz rahat bırak.Ona özel bir alan ver. Aldatan insan her şekilde aldatır. Önce kendine sonra karşındakine güven.

• güvenin yoksa terk et, bi face için baakalım ayrılıga evet diyecekmi.

• ayrıldı:)

• Hata vermeyende değil isteyende. Çok ucuz bir hareket.

• ne yapayım da pahalı bir hareket olsun yardım istiyorum

• En pahalısı bir şey istememeyi başarabilmekte.

• kimse vermez be kardeşim

• bir anlasam neden

• Guvenemedigin birisiyle neden sevgili oluyorsun .

• seviyorum da ondan

• Öncekileri Göster
    • teşekkür eerim kardeşim

• ;)

• niye versin keşke ayrılsa hiç mi özeli olmayacakk

• ciddi düşünüyorum diyor. bence vermek zorunda yada kapatmak

• diğer şeyleri veriyor mu bari mesela arkadan

• senn ananıda veriyor da almıyorum

• lan senin sevgiline ben bir veririm sonra görürsün nasıl facebook şifresini veriyor anladın mı

• ananı bacını sikerim oç. klavye erkekliği yapma*git... o laflarını anana iade ediyorum

• sevgilim benim için facebook kapattı ona güvenim sonsuz onuda bana sizde bence sorun var

• bilmiorum facebook çok lanet bişe bu konudan dolayı çok kavga ettik

• sevgiline de ikinizde kapatın facebookunuzu

• ben kapattım o arada kapatıyor daha doğru ben kapatıyorum diyor ama acık

Yükleniyor...