Sevgilim facebook şifresini vermiyor.

sevgilim facebook şifresini vermiyor acaba neden bana herşey üzerine yemin ediyor.gizlediğim birşey yok diyor ama güvenemiyorum acaba neden vermiyordur. güvenim mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İyi yapıyor.. Ne yapacaksın facebook şifresini? Çok saçma geliyor böyle basit güvensizlikler. He yani bişiler çevirecekse illa facebook'tan mı çevirecek? Bir facebook bile bu kadar şüphe oluşturmaya yetiyorsa bence siz bırakın bu işi. Yapamıyorsunuz çünkü.

• evet haklısınınz

• Sevgilinin buna göz yumacak bir karakter olduğunu mu düşünüyorsun yani? Eğer kız buna göz yumuyorsa senin yapacak bişeyin var mı? Boşuna paranoya yani. Herkes kendine sahip çıksın sorun kalmaz.

• facesinde erkek varsa ve sevgilimn fotosunu beğeniyorsa. asılıp mesaj atıyorsa bende buna göz mü yumayım

Kızlar Ne Diyor 10

• vermiyorsa kesin birşey vardır.saklayacak bişeyi olmayan insan telinide verir facesinin şifresinide.özel falan bahane bunlar...

• silsin zor değil ya

• kız arkdslarıyla özel muhabbeti varmış

• ne özeliymiş açıklasın ya.açık açık söylesin.söyleyemeyeceği bişey ki söyleyemiyor.açık açık söylesn bnce

• Öncekileri Göster
  • Neden versin ki? Seni ilgilendirmiyor.

• çok şey istemiyorum hanfendi kapatsın diyorum yada bende istiyorum facesinn şifrsni. daha sonra posta koyarsa onu dağıtırım anladınızmı

• Demek ki senin kendine güvenin yok, kızın hiçbir suçu yok zaten üzgünüm. Böyle yaparak hayatı kendine de ona da zindan edersin.

• saçma sapan konuşma sevgilisiysem tabi ilgilendiriyor bazı şerefsizler facebook üzerinden çok sayıda sevgilisini hatta kocasını karısını aldatan var

• istemen çok yanlış güvenmiyor musun sen ona.. ama vermemesi seni kıllandırmış olabilir çok normal. ama hemen bir şey vardır deme. güven eğer güven veren biriyse

• e doğal olarak

• biri su kiza konusmayi ögretsin

• ama sen haklısın burda. yani şüphelenmekte

• Öncekileri Göster
  • Ben de istediğimde vermemişti bir kere ve olay çıkarmıştım sonra almıştım şifreyi. Artık saçma buluyorum şifre isteme olayını herkesin bir özeli var ama eğer istediysen ve vermediyse bir şeyler var demektir bence bırakma bu olayın peşini derim

• çok ters birisin

• sen bilirsin dedim ya senin ilişkin

• bi ara vermişti oda bi kereye mahsus sonra şifreyi değiştirdi.. tamam bu saptandıdan vazgeçiyorum

• Öncekileri Göster
  • Kızın özeli olamaz mı canım?

• sürdürürüm ben sadece şikir almak istedim beni elekştirin değil

• Onun senden önce de bir hayatı vardı,buna saygı duymak zorundasın. Madem "senden habersiz işler kıvırdığına" inanıyorsun o zaman beraber olma o kızla. Bu şüpheyle,onu kontrol altında tutmaya çalışarak ne kadar sürdürebilirsiniz ki ilişkiyi?

• ilgilnedirir! o benm ben onun özeliyim ne saçma salk zihniyet bu iyi senden habersiz işler kıvırsın aptal ya

• Öncekileri Göster
  • yıl 2012 hala facebook

• lanet olsun :D

• bende vermiyorum,birsey gizlediğimden de değil,neden vereyim ki ?

• şifresini istedin vermedi mi?

• onnunla konusakmışım kavga ettiğim zaman falan filan. sevgilisini facebook üzerinden hatta karısını kocasını aldatan var nasıl güvenm

• annesi abisi facede oturuyorsa ne olmus diyorum

• dalgamı geçion

• Öncekileri Göster
  • peki o seninkini biliyor mu?

• eşşek gibi verecek kocası değilim ama ciddi düşüşnüyorum oda düşünüyor verecek

• tanıdık geldi bu vaka bende yaşamıştım içine kurt düşürmek gibi olacak ama gizlisi saklısı olmayan verir

• ben facebook kullanmıyorum kapattım

• ben de gıcık olurum vermem

• teşekkirler :)

• baktırır ona da baktırmıyosa bişeyler vardır

• en doğrusu yanındayken baktırmıyorsa gene?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• güvenin yoksa terk et, bi face için baakalım ayrılıga evet diyecekmi.

• ayrıldı:)

• Sevgilini biraz rahat bırak.Ona özel bir alan ver. Aldatan insan her şekilde aldatır. Önce kendine sonra karşındakine güven.

• Hata vermeyende değil isteyende. Çok ucuz bir hareket.

• En pahalısı bir şey istememeyi başarabilmekte.

• ne yapayım da pahalı bir hareket olsun yardım istiyorum

• kimse vermez be kardeşim

• bir anlasam neden

• diğer şeyleri veriyor mu bari mesela arkadan

• ananı bacını sikerim oç. klavye erkekliği yapma*git... o laflarını anana iade ediyorum

• lan senin sevgiline ben bir veririm sonra görürsün nasıl facebook şifresini veriyor anladın mı

• senn ananıda veriyor da almıyorum

• Guvenemedigin birisiyle neden sevgili oluyorsun .

• ;)

• teşekkür eerim kardeşim

• Kardesim denediysen hala guvenmiyorsan birak gitsin, guvenebilecegin birini bul.

• Öncekileri Göster
  • niye versin keşke ayrılsa hiç mi özeli olmayacakk

• ciddi düşünüyorum diyor. bence vermek zorunda yada kapatmak

• sevgilim benim için facebook kapattı ona güvenim sonsuz onuda bana sizde bence sorun var

• ben kapattım o arada kapatıyor daha doğru ben kapatıyorum diyor ama acık

• sevgiline de ikinizde kapatın facebookunuzu

• bilmiorum facebook çok lanet bişe bu konudan dolayı çok kavga ettik

Yükleniyor...