• Sor
  • Bence

Eski sevgiliye nasıl davranmalı?

Arada bir telefon açan mesaj atan eski kız arkadaşlarım oluyor... Mesajlarına ve çağrılara cevap vermem doğru mu ya da nasıl cevap verirsem nasıl konuşursam doğru olur?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• nasıl ayrıldığınıza bağlı yani ben şahsen eski sevgililerimle arkadaş olduğum için benim için sorun olmuyor.ama siz görüşmüyorsanız halini hatrini soruyorsa iyiyim sen diyebilirsin muhtemelen hayatında birinin olup olmadığını sorucaklardır geri dönüşün yoksa özel hayatım hakkında konuşmyorum dersin olur biter amahayatında biri varsa suan hiç bulaşma tersle gitsin

• hep iyi ayrıldım sorun olmadı ya da kötü ayrılsakta sonra iyileştirdik sorunları :) en son tersle demişsin ya onu yapamıyorum işte nedense...

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bağlantı bırakmamak bana hep doğru gelmiştir.Şöyle düşün sevgilin var,berabersiniz telefonuna mesaj geliyor haliyle merak ediyorsun kim diye soruyorsun ve eski sevgilim cevabını alıyorsun.Açıklama olarakda güzel ayrıldığınızı arkadaş kaldığınızdan bahsediyor.Ne düşünürdün iyi niyetlide olsa böyle bir durumda kalsan.O yüzden ben kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi sevgilime de yapmamak adına daha yok yakınken köprüleri en başında atıyorum.

• Dogru degil sevglinin ayni seyi yapmasini istermiydin

Yükleniyor...