Sohbet

Buse Bayraktar Röportajı: Thetahealing Nedir ve Thetahealing Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Thetahealing son günlerde popülerliğini arttıran ve yaygınlaşan bir yöntemdir. Thetahealing alanında uzmanlaşmış olan Buse Bayraktar ile...
11 20

Blockchain Nedir? Kripto Paranın Altyapısını Oluşturan Temeller

Uzun süredir kripto paralar ve Blockchain Teknolojisi üzerinde çalışıyorum. Bu alanda çalışan Para Hub adında bir takımımız ve bir...
15 33

Son Moda Giyilebilir Gözlük Teknolojisine Kısaca Ortak Olalım!

Son Moda Teknoloji Akıllı Gözlükler! Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gün geçmiyor ki daha kullanışlı bir teknoloji ortaya çıkmasın...
8 15
Sohbet

E-Duvar Kurucusu Serdar TUR Röportajı: E-İmza Nedir? Elektronik İmza Nasıl Alınır?

Yine sizler ile bugün çok merak edilen konulardan bir tanesini konuşacağız. E-Duvar kurucusu Serdar TUR ile elektronik imza nedir, nasıl...
9 17

Influencer Sarmalı

Merhaba arkadaşlar, Uzun süredir var olan influencerlarla ilgili konuşmak istiyorum. Açıkçası, şöyle düşünüldüğü zaman, eğer bir kişi...
0 3

Windows'ta Uygulamalarınızı Tek Bir Komut ile Toplu Şekilde Güncelleştirebilirsiniz!

Uygulamaları güncellemek için tek tek sitelerine girip güncel versiyonu indirmekle uğraşmaktan sıkılanlar, vakti olmayanlar için çok...
0 4
Sohbet

Boşanma Avukatı Bilgehan UTKU Röportajı: Boşanma Davaları İle İlgili Tüm Merak Ettikleriniz

Avukat Bilgehan UTKU neden boşanma avukatlığını seçti? Öncelikle ülkemizde hak arama özgürlüğü çok değerli ve kadınlar genellikle...
10 24

En son gogle 'dan neye baktınız?

ME : PARFÜM markalarına bakmışım
5 1

Amerikada ki abim bana iphone yollayabilir mi?

Böyle satın alıp direkt evime kargolayabilecegi bir site vs var mı bana alabilir mi ya da alıp yollayabilir mi nasıl oluyor?
0 3

Telefonlarda bulunan yüz tanıma sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce bu güzel bir teknoloji mi yoksa güzel olduğu kadar tehlikeli mi?
3 7

Arkadaşlar telefonuma böyle bi mesaj geldi?

Ne bu ya ilk defa geliyor
10 9

Birisi bana yardım edebilirmi lütfen?

evliyim bir kız eşimi ve beni rahatsız ediyor sürekli yazıyor engllemelere rağmen biz sosyal medyamızı sildik tamamen bu kızın hesabına...
2 5

Karşı cinsin hikayesine beğeni atmak hoşlanma belirtisi midir?

Instagram da karşı cinsin hikayesine beğeni atılıyorsa "hoşlanıyor" anlamı çıkar mı?
33 28

iPhone 13'ün mü yoksa 14'ün mü kamerası daha iyi?

İphone 13'ün mü yoksa 14 'ün mü kamerası daha iyi?
5 10

Instagram gönderisi olarak hangisi atılır?

Hangisini atsam?
12 4

Program Atarken Patronun Bilgisayarını Yaktım Anakart Mefta Tahmini 30K fiyatı Garantisi Bitmiş Sizce Ne Olacak?

Bu arada İşten Ayrılmak İçin De Muhasebe ile Daha Öncesinde Konusmustum. Şimdi Kasti Olarak Yaptığımı Düşünebilir Ne Yapsam Acaba?
0 1

Hangi kılıf daha güzel?

Bir mi iki mi yoksa hem bir hem iki mi 😭
21 26

İPhone mu IPad Mi Yoksa Bilgisayar Mı Hangisini Almalıyım Sizce?

3 ünden birini ama en iyisini alacağım siz olsanız hangisine yönelirdiniz?
2 2

Öne Çıkanlar

Ekşi sözlük - kutsal bilgi kaynağı nedir? Nasıl kullanılıyor?

Ekşi sözlük - kutsal bilgi kaynağı nedir?
1 4

WhatsApp'ta fotoğraflar neden iki kere kaydediliyor?

Arkadaslar iki kere kaydediliyor galeriye sizce bu neden oluyor nasil iptal edebilirim? WhatsApp fotoğrafları neden 2 kere kaydediyor?
4 4

WhatsApp aero neden kapatıldı?

WhatsApp aero kullanıyordum kaç seneden beri ve az önce kapatıldı. Tekrar giriş yapmak istedim ama Türkiye'de öyle bir sürüm yok dedi....
2 3

Spotify'a şarkılarla fal bakma gelmiş, bu özelliği denediniz mi?

Şu an beni seven biri var mı diye sordum olmazlara inat çıktı jdjxnx Çok kalp kırıcı bir faldı 😅
3 5

Netgsm kullanan var mı?

Vodofone kullanıyorum ama çekiminden memnun değilim ve paketleri pahalı gelmeye başladı. Netgsm'nin reklamı çıktı karşıma ve çok uygun...
2 2

Instagram sayfa yüklenemedi hatası nasıl düzelir?

Takipçi analizi hesaplarına giriş yaptım sonra hesabım bu şekilde oldu. Şifremi değiştirdim ama giriş yapamıyorum böyle hata alıyorum ne...
7 2

Yurt dışı telefon ne zaman açılır tam olarak?

Yurt dışı telefonlara, yıl başında tekrar 4 aylık süre geliyor diye biliyorum sizce tam olarak saat kaçta ya da kaç gün sonra açılır?...
1 6
YÜKLENİYOR...