Arkadaşlar FACEBOOK'ta kayıtlı telefon numaramı nasıl silebilirim?

Gizli Üye
arkadaşlar FACEBOOK'ta kayıtlı telefon numaramı nasıl silebilirm?
Güncellemeler
+1 yıl
ya aslında e posta yerine telefon numarasını yazıp şifremi unuttum denilince herkes görebiliyor facebook adresimi :(( bunu engellemek istiyorum.
ayarlardan bulamadım telefon numaramı
Güncellemeler
+1 yıl
322320 den ara sıra (facebook) tan bildirim gibi şeyler geliyor telefonuma mesaj olarak.
nasıl iptal edebilirim onu olsun iptal ediyim yardım edin
Arkadaşlar FACEBOOK'ta kayıtlı telefon numaramı nasıl silebilirim?