Ayrıldığım sevgilime doğumgünü mesajı atmalı mıyım? Dört gün sonra doğum günü.

Biz 2 ay önce ayrıldık. Ben bir buçuk ay peşinden koştum deli gibi seven kız olmaz dedi başka bir şey demedi. 20 gündür artık hiç görüşmüyoruz ne... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• seni faceden çıkarmış..bide doğumgünümü mesajımı atacaksın...konuşmak için bahane yapdığını anlıcak...bence arama...çünki düşünsünki mutlaka bahane yapıp arardı niye kutlamadı desin..ağırdan sat biraz.merak ettir kendini...bak nasıl farklı olacak herşey..

• haklısın aslında umrumda biile olmamalı, bilmiyorum aklına düşer mi 2 ay sonra benim hatırlamadığım ama sonuç olarak hiç bişey yapmamam lazım çok haklısın

• Öncekileri Göster
    • 2 ay oldu ayrılalı bir buçuk ay aklına ne geliyorsa yaptım, hastalandım, 11 kilo verdim 2 ayda en son 20 gün önce konuştuk, sen bu ayrılık zamanında beni bu kadar arayıp mesaj atıp sıkmasan beni geri dönecektim ama sen beni hiç rahat bırakmadın dedi o yüzden artık tamamen bitti dedi, seni istemediğimi sende bir gün anlayacaksın dedi . bu iş artık asla olmayacak dedi ama bi gün özlersem hiç çekinmem ararım dedi,iyi olduğumda öyle etrafıma bakmam ilk tercihim sen olursun düzelirsem dedi

• bu konuşmadan 2 gün sonra faceini açmış beni ve ablamı arkadaşlıktan çıkarmış ayrıldığımızdan beri faceini kapatmıştı. ama gecenlerde 3 gün msn e girdi sürekli onlınedı bende öyle ne o yazdı nede ben yazdım. 20 gündür aramadım zaten hiç mesajda atmadım tabiki oda öyle ne aradı ne mesaj attı ne bi haber aldım