Ayrıldığım sevgilime doğumgünü mesajı atmalı mıyım? Dört gün sonra doğum günü.

Biz 2 ay önce ayrıldık. Ben bir buçuk ay peşinden koştum deli gibi seven kız olmaz dedi başka bir şey demedi. 20 gündür artık hiç görüşmüyoruz ne telefon ne mesaj. Face'inden de çıkardı beni ve 4 gün sonra doğum günü ne yapacağımı bilmiyorum. Bir mesaj atmalı mıyım, yoksa umrumda bile olmamalı mı?

 

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

 • seni faceden çıkarmış..bide doğumgünümü mesajımı atacaksın...konuşmak için bahane yapdığını anlıcak...bence arama...çünki düşünsünki mutlaka bahane yapıp arardı niye kutlamadı desin..ağırdan sat biraz.merak ettir kendini...bak nasıl farklı olacak herşey..

  • bu konuşmadan 2 gün sonra faceini açmış beni ve ablamı arkadaşlıktan çıkarmış ayrıldığımızdan beri faceini kapatmıştı. ama gecenlerde 3 gün msn e girdi sürekli onlınedı bende öyle ne o yazdı nede ben yazdım. 20 gündür aramadım zaten hiç mesajda atmadım tabiki oda öyle ne aradı ne mesaj attı ne bi haber aldım

  • 2 ay oldu ayrılalı bir buçuk ay aklına ne geliyorsa yaptım, hastalandım, 11 kilo verdim 2 ayda en son 20 gün önce konuştuk, sen bu ayrılık zamanında beni bu kadar arayıp mesaj atıp sıkmasan beni geri dönecektim ama sen beni hiç rahat bırakmadın dedi o yüzden artık tamamen bitti dedi, seni istemediğimi sende bir gün anlayacaksın dedi . bu iş artık asla olmayacak dedi ama bi gün özlersem hiç çekinmem ararım dedi,iyi olduğumda öyle etrafıma bakmam ilk tercihim sen olursun düzelirsem dedi

  • ümitsizliğe kapılma..senin peşinden koşacağını bildiği için naz yapıyor..yeterince peşinden koşduysan şimdi yapılacak tek şey ortadan kaybolmak...vazgeçmiş gibi yap..yoruldun çok koşdun..tamam hatalıydın ama özür dilemişsin affetmemiş..şimdi ters yöne hareket et..seni tanıyor..vazgeçmeyeceğini biliyor..bu düşüncesini yıkman gerek..unutmuş gibi önemsemiyor gibi yap..faceten arkadaşlarını görünür yap..ve sürekli tanımadın kızları eklemeye başla..mutlaka merak edip bakacak.. ..

  • Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

 • evet umrunda olmasın çünkü sen onun umrunda değilsin.. bi aşk için yapabileceğinizi yaptıysanız, verebileceğinizi verdiyseniz dert etmeyin der can yücel.. o yüzden sen yapacağını yapmışsın artık kendi yolunu çiz.. o kaybettiklerine üzülsün :)Allah bu yolda yar ve yardımcın olsun arkadaşım..

  • ya ama bundan sonra çöle bişeyde olmaz artık beni çok yordun da dedi. her konuştuğumuzda isemiyorum dedi sonra özlersem ararım dedi,hersey düzeldiğinde öyle birileri daha iyisi var mı diye bakmam duygularım sana yoğun olursa ilk tercihim sen olursun dedi, ama olursa dedi diyorum ki sadece beni geçiştirmek için mi bunları söyledi acaba. yoksa faceni açıp beni neden çıkarsın ki, 2 aydır dondurduğu faceini açtı bu konuşmadan sonra ve beni arkaaşlıktan çıkardı.

  • öle dediyse sanmıyorum.. bak söylemiş kız ağzıyla daha ne desin.. biraz zaman ver.. özlet kendini, göreceksin kendiliğinden arayacak seni..

  • annesi hasta ve biz 20 gün öncesne kadar konuşuyoduk. ve hep bu ayrılık sürecinde beni bu kadar boğmazsan sıkıştırmasan arayıp sormasan geri gelecektim dedi o yüzden bilmiyorum annesi bu haldeyken hayatıda biri var mıdır. sence?

  • Öncekileri Göster
 • bence umrunda bile olmamalı ... o kadar peşinden koşmuşsun ama hala bişi olmams ...

Erkekler Ne Diyor 1

 • Sen daha çok koşarsın ..Aradaki bağlantı yollarını atmış köprüleri dinamitlemiş, Son dönüş biletini yırtmış atmış.. Unut gitsin!

Yükleniyor...