Şarkı indirmek istiyorum ama indiremiyorum, ne yapabilirim, hangi programı kullanmalıyım?

Şarkı indirmek istiyorum ama indiremiyorum, ne yapabilirim, hangi programı kullanmalıyım?

Ares ve limewire nedense işe yaramadı, anlamadım. Başka bildiğiniz program var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• Kulanmayı bilirseniz en iyisi torrenttir. çünkü ares ve benzerleri gibi dışkınızı açmıyorsunuz.. yalnız onunda zorluğu yabnci müzik ve kaynak çokta yerlide işiniz zor ...kaynak sınırlı... uzun bir yol derseniz en iyi youtube gibi video dsoayalrini indirin.. inidrmek için en iyi yol mozilla firefox kurmak . kurduktan sonra download helper eklentisini indiriyorsunuz . artık tüm video sitelerindeki herşey sizin bir çok format ve şekilde idnirme ve dönüştürme imkanınız var...

• ares kullan. Güzeldir virüslü dosyada az oluyor.

• imesh kurun pcnize limewire tarzı bi program üstelik türkçe ;)

• bearshare

• Türkçe arıyorsan Google'da yeterince site bulabilirsin. P2P yazılımları hep itici gelir bana internetten indirmek daha bi güzel sanki..

• Fakir misin nesin ya?

• git paranla al korsanı bırak

• limeware kapatıldı zaten .en güzel yolu torrent programını indireceksin ve bilgisayara kuracaksın.sonrada googla dan istediğin bir şarkıcının adını yazacaksın sonuna torrent yazacaksın.haluk levent full album torrent mesela.torrent siteleri çıkar.genelde üyelik ister bazıları paralıdır.thepiratebay en çok tıklananı.oyun şarkı vs için

• bak çok basit birşey sölicem uygula hemen.. google'a örn: "direniyorum mp3 boxca " yaz çıkan sayfada indirme baglantısını ver butonuna bas bu kadar...bunu istediğin her şarkıda uygulayabilirsin...mesela "adı bende saklı mp3 boxca"

• yessss

• "Bu birbaşa keçid sizin IP üçün növb ti 24 saat rzind aktiv olacaq"

azeri bir sitesi sanırım :)

• Limewire kapandı netten bakabilirsin. ben youtubeden indiriyorum freeyoutube converter adında program var. Youtubedeki linki alıp yapıştırıyosun videoda olsa mp3 olarak istediğin kalitede sınırsız indirebiliyosun

Kızlar Ne Diyor 4

• bearshare,youtube

• ben aresi kullanıyorum ve çok memnunumm

• ben bearshareden indiryorum kullanması çok rahat tavsiye ederim.

• bearshare iyidir.. İndirirken toolbar fln indirme ama cok gereksiz

• ben pek bir problem yasamadım :/

• ondada her şarkıyı bulamıyosun arama motoru beş para etmez

Yükleniyor...