Pc IP'si nasıl değişir?

arkadaslar oyunlarda ip ban yediginiz zamanlar olmustur elbet, ben henüz yemedim ama merak ediyorum, ip nasıl degişir

Güncellemeler:
ip ban için gecerli mi modem acıp kapatmak?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• buyur kardesım bunu not defterine yaz ve ip.bat diye kaydet sonra kaydettiğin yere gel çalıstır otomatik ip yeinlensin..@echo off echo Eski Ip Siliniyor ipconfig /flushdns ipconfig /release echo Ip Adresiniz Yenileniyor ipconfig /renew exit

Kızlar Ne Diyor 3

• ya modemi resetlersin yada bazı progrmları kullanırsın.Sanırım Auto Hide IP v5.1.9.2 de snn işini görebilir güzl bi program...

• Resetleme olayına katılıyorum ama uğraşma. Online siteler var ip adresini değiştiren, onları kullan

• Modemi açıp kapatınca en basitinden.

Erkekler Ne Diyor 8

• ip ban hikaye. Eğer bir forumdan ban falan yemişsen gerçekte mac adresini banlıyorlar. Mac adresi bilgisayarın fiziksel adresidir ve hiç değişmez. Yoksa modemi aç-kapa ip adresi değişiyor zaten.

• bazı programlar seni tayvanda ve japonyada bile gösterebiliyor

• Modeme Rest çek arkadaşım.

• modemi kapat 10 saniye sonra aç ıp değişmiş olur ama her oyunda işe yararmı bilmem benim çok işime yaramıştı

• Sürekli değiştiriyorsan program önermem çünkü geneli deneme sürümü modemin tuşundan yada modem arayüzünden reset atarsın değişir

• modemi resetle

• modemi resetlersen ıp adresin değişir

• no ip duc programını kur

Yükleniyor...