Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Whatsapp 'a bilgisayardan girmek mümkün müdür arkadaşlar?

sadece android,blackberyy gibi telefonlardan mı girilebiliyor yoksa pc den girmekte mümkün mü bilen var mı ? :/

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Whatsapp uygulaması sadece Android ve IOS altyapılı sistemler için tasarlandı. Bilgisayarda kullanımı yok. İlerleyen tarihlerde planlanıyor ama fakat skype gibi ücretli olacak.

0|0
  • Whatsapp'a bluestacks diye bir program var onu yükleyip girebilirsin :) http://www.bluestacks.com/
    linkte verdim adresini bir dene istersen akıllı tvlerden , bilgisayarlardan girebilme imkanı veriyor bir çok android programına

0|0
  • öyle bir şeyi daha düşünemediler...

0|0
  • 1- link bu siteden prog. kurun

2-Çalıştırın ayarları yapın sonra yukardaki rocket doktan "popular dowload" a basın orda whatsapp var onu kursun 3

3-Whatsapp kayıtta sms gelmez beni arayın seçeneğine basın kayıt olduktan sonra

4-Kişi girmek için sağ alttaki seçenekler buttonuna basın orda rehber açılcak normal androide tel numarası giriyo gibi girin

(numpad desteklemiyo klavye ingilizce (nokta=ç tuşu klavyede))

5-sonra keyfinize bakın

Buda videolu anlatım ve örnek : link

2|0
  • dene bakalım giricekmi en basti yol deneme yanılma yöntemi :)

0|0
  • Arkadaşlar çoğu yer whatsapp bilgisayara kurmayı anlatmış ama kişi eklemeyi anlatmamış. link bu sitede kişi eklemede resimli olarak anlatılmış.

0|0
  • Galiba Olmuyor denedim 1 tane giriş sayfası var ama sohbet kısmı yok tek telefona özel

0|0
  • evettttt

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Whatsapp olmasaydi napardim ben :)

0|0
  • Var ya nasil yok. Whatsapp web sitesine gir. Telefonunda ayara tikla whatsappta. Whatsapp web de cikan kamerayla sitediki barkodu cek otomatik baglanirsin.

0|0
  • bence olmalı sizce gençler

0|0
Yükleniyor...