• Sor
  • Bence

Whatsapp 'a bilgisayardan girmek mümkün müdür arkadaşlar?

sadece android,blackberyy gibi telefonlardan mı girilebiliyor yoksa pc den girmekte mümkün mü bilen var mı ? :/

En İyi Görüş

• sonsuz naptın sen ya :)

• naptım ben ya naptım :D

• naptın :))

Erkekler Ne Diyor 8

• Whatsapp'a bluestacks diye bir program var onu yükleyip girebilirsin :) http://www.bluestacks.com/
    linkte verdim adresini bir dene istersen akıllı tvlerden , bilgisayarlardan girebilme imkanı veriyor bir çok android programına

• Arkadaşlar çoğu yer whatsapp bilgisayara kurmayı anlatmış ama kişi eklemeyi anlatmamış. link bu sitede kişi eklemede resimli olarak anlatılmış.

• Galiba Olmuyor denedim 1 tane giriş sayfası var ama sohbet kısmı yok tek telefona özel

• evettttt

• 1- link bu siteden prog. kurun2-Çalıştırın ayarları yapın sonra yukardaki rocket doktan "popular dowload" a basın orda whatsapp var onu kursun 33-Whatsapp kayıtta sms gelmez beni arayın seçeneğine basın kayıt olduktan sonra4-Kişi girmek için sağ alttaki seçenekler buttonuna basın orda rehber açılcak normal androide tel numarası giriyo gibi girin(numpad desteklemiyo klavye ingilizce (nokta=ç tuşu klavyede))5-sonra keyfinize bakınBuda videolu anlatım ve örnek : link

• öyle bir şeyi daha düşünemediler...

• dene bakalım giricekmi en basti yol deneme yanılma yöntemi :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...