100 mb internetle ne yapabilirim?

100 mb internet paketi aldım. Ama bilgisayara bağlayıp giricem. Foruma girmeme yorum yazmama falan yeter mi ne kadar gider?

100 mb netle neler yapılır?

Güncellemeler:
msnde görüntülü konuşmak için ne kadar gerekir? haftada bir falan?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• " msnde görüntülü konuşmak için ne kadar gerekir? haftada bir falan? "

biri arkadaşa yardımcı olsun ://

• tamam anladım boşuna almışım :(

• bahsettiğin birim çok düşük, millet napsın :/

• kimse yardımcı olmuyor :(

Erkekler Ne Diyor 12

• walla sadece sayfa gezebilirsin denilebilir :D video cart curt yaparsan way haline :) günde biter don gömlek kalırsın :D

• msn'de görüntülü konuşmak için 100 mb 1 gün yeter

• Video izlersen 5 dkda biter msnde goruntulu konusuursaan saniyeler icinde biter

• 100 mb hız mı yoksa limitmi?

msn de kamerayı haftada tahminim 1 kez en cok 30 dk kullanabilirsin başka bişi yapmassın.

eğer ki net hızın sa 100 mb server bile kurarsın o internetle:D

• erken bosalma varsa p*rno bile izleye bilirsin

• ben aylık 20 gb kullanıyom gunde okadarda cok oturmuyom cok yıyo ınternet youtube falan gırme sadece ks ye gırersen yeter

• Sadece yazı yazacaksan birkaç gün gider. Görsel materyali fazla olan sitelere(haber siteleri mesela) takılacaksan akşama biter.

• Bu sitede 10dk takılabilirsin.

• Resim flash falan çok varsa fazla gitmez ama site sadece yazı formunda ise uzun bir süre yetebilir.

• bu site değil başka bi forum

• tarayıcının ayarlarından resimleri göstermesini engelle antivrüsü ve windows updateyi kapat bir güncelleme bitirir

• tamam sağol

• msnde görüntülü konuşurken tasarruf için düşük kalite seçeneği var bu konuda boşuna düşünüyorsun ama 100mb yetmez

• peki sadece msn? ama görüntülü haftada bir?

• Öncekileri Göster
  • Faceye girmeye devam :)

• faceye girmeyecem

• 10 dk giderse iyi

• hadi yaa

• yetmez :) benim tlfda 500 mb vardı siteye girmem yorum yazmam aylık 300-400 mb arasına tekabül ediyor...

• o kadarını bilemem ama yetebilir...

• tüh ya :(

peki msnde görüntülü konuşsam haftada bir ona ne kadar gerekir?

Kızlar Ne Diyor 2

• ne bilim googlea gir çık.pcyi aç kapa :(

• 100 mb internet bu site veya haber siteleri için ortalama 1 saat girsem 10 -15 mb harcarsın ama msn veya video izlemeye kalksan 2 dakikada bitirirsin . Bende 250 + 100 kullanıyorum epeyce yetiyor hele sadece bu site için 1 ay yeter .

Yükleniyor...