• Sor
  • Bence

100 mb internetle ne yapabilirim?

100 mb internet paketi aldım. Ama bilgisayara bağlayıp giricem. Foruma girmeme yorum yazmama falan yeter mi ne kadar gider? 100 mb netle neler... Daha Fazla

Güncellemeler:
msnde görüntülü konuşmak için ne kadar gerekir? haftada bir falan?

En İyi Görüş

• " msnde görüntülü konuşmak için ne kadar gerekir? haftada bir falan? "biri arkadaşa yardımcı olsun ://

• kimse yardımcı olmuyor :(

• bahsettiğin birim çok düşük, millet napsın :/

• tamam anladım boşuna almışım :(

Erkekler Ne Diyor 13

• Sadece yazı yazacaksan birkaç gün gider. Görsel materyali fazla olan sitelere(haber siteleri mesela) takılacaksan akşama biter.

• 10 dk giderse iyi

• hadi yaa

• 100 mb hız mı yoksa limitmi?msn de kamerayı haftada tahminim 1 kez en cok 30 dk kullanabilirsin başka bişi yapmassın.eğer ki net hızın sa 100 mb server bile kurarsın o internetle:D

• walla sadece sayfa gezebilirsin denilebilir :D video cart curt yaparsan way haline :) günde biter don gömlek kalırsın :D

• msn'de görüntülü konuşmak için 100 mb 1 gün yeter

• Video izlersen 5 dkda biter msnde goruntulu konusuursaan saniyeler icinde biter

• erken bosalma varsa p*rno bile izleye bilirsin

• ben aylık 20 gb kullanıyom gunde okadarda cok oturmuyom cok yıyo ınternet youtube falan gırme sadece ks ye gırersen yeter

• Bu sitede 10dk takılabilirsin.

• bu site değil başka bi forum

• Resim flash falan çok varsa fazla gitmez ama site sadece yazı formunda ise uzun bir süre yetebilir.

• tarayıcının ayarlarından resimleri göstermesini engelle antivrüsü ve windows updateyi kapat bir güncelleme bitirir

• benim pc şu an 2-3 saat videosuz sörfle 460 mb diyor

• Öncekileri Göster
    • msnde görüntülü konuşurken tasarruf için düşük kalite seçeneği var bu konuda boşuna düşünüyorsun ama 100mb yetmez

• tamam sağol

• Faceye girmeye devam :)

• faceye girmeyecem

• yetmez :) benim tlfda 500 mb vardı siteye girmem yorum yazmam aylık 300-400 mb arasına tekabül ediyor...

• tüh ya :(
      peki msnde görüntülü konuşsam haftada bir ona ne kadar gerekir?

• o kadarını bilemem ama yetebilir...

Kızlar Ne Diyor 2

• 100 mb internet bu site veya haber siteleri için ortalama 1 saat girsem 10 -15 mb harcarsın ama msn veya video izlemeye kalksan 2 dakikada bitirirsin . Bende 250 + 100 kullanıyorum epeyce yetiyor hele sadece bu site için 1 ay yeter .

• ne bilim googlea gir çık.pcyi aç kapa :(

Yükleniyor...