• Sor
  • Bence

Twitter nasıl kullanılır?

şu twitter ne işe yarıyor ya arkadaşlarımı bile bulamıyorumki herşey varda benmi yapamıyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 14

• Gereksiz ben sevmiyorum orayı ya

• Bu cümledeki ''takipçim yok'u bulunuz.

• aman boşver napcan twitteri :)

• twitter kullanmıyorum sacma gelıyor nedense

• Facebook kadar gereksiz değil en azından.İstediğini her an yazabilirsin.Arkadaşlarının isimlerini yazdığında bulabilceksin ve takipde edebilirsin.Amaaan napcan arkadaşlarını orda takıl kafana göre ;) koapamazsın bağlanınca ama bilgine :)

• face gibi değil :) beğenmedim

• acayip eğlenceli ben onsuz yapamam:))bence sen alışamamışsın daha.

• ewt dediğim gibi daha arkilerimi bile bulamıyom :)

• bulursun zamanla:)biraz zaman geçir çok eğlenceli yani

• Çok eğlenceli. İçinden geçenleri söylemek istersin de söyleyecek kimse bulamazsın ya, işte o zaman işe yarayan site. :) Ve arkadaşlarını da bulup takip edebilirsin ancak nick lerini bilmen gerekir.

• ben hic eglenceli bulmuyorum sahsen:)

• ünlülerin hele ki demet akalının twitlerinden bıktım iyi bi koca aldı arkadaş -.-

• Çok zevkli ya facedeki ergenler yok en azndan .. ünlülerle knusabiliyosn dakka başı yaptığın şeyi vs yazabliyosun arkadaşlarının twitter isimlerini yazarsan cıkar yada link atrarlar sana orda takip edersın anca öğrenince vazgeçemiceksin emın ol ;)

• nasıl mesajlaşılıyor ben herhangi bir link göremedim mesaj için

• sağ üstte çıkış ypılan yerde direkt mesaj var ordan mesajlasıyosunz yada arkadasını etiketliyim öyle knusabiliyorsun face gibi

• arka plana resmi nasıl koyuyoruz

• atış serbest istediğini yaz arkadaşını bulupta napcan :D ünlülerle konuş

• düşüncelerini rahatça paylaşıyosun güzel sarıyo :)

• naklen dedikodu

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...