Twitter nasıl kullanılır?

şu twitter ne işe yarıyor ya arkadaşlarımı bile bulamıyorumki herşey varda benmi yapamıyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 14

• ünlülerin hele ki demet akalının twitlerinden bıktım iyi bi koca aldı arkadaş -.-

• twitter kullanmıyorum sacma gelıyor nedense

• Bu cümledeki ''takipçim yok'u bulunuz.

• Facebook kadar gereksiz değil en azından.İstediğini her an yazabilirsin.Arkadaşlarının isimlerini yazdığında bulabilceksin ve takipde edebilirsin.Amaaan napcan arkadaşlarını orda takıl kafana göre ;) koapamazsın bağlanınca ama bilgine :)

• Çok zevkli ya facedeki ergenler yok en azndan .. ünlülerle knusabiliyosn dakka başı yaptığın şeyi vs yazabliyosun arkadaşlarının twitter isimlerini yazarsan cıkar yada link atrarlar sana orda takip edersın anca öğrenince vazgeçemiceksin emın ol ;)

• arka plana resmi nasıl koyuyoruz

• sağ üstte çıkış ypılan yerde direkt mesaj var ordan mesajlasıyosunz yada arkadasını etiketliyim öyle knusabiliyorsun face gibi

• nasıl mesajlaşılıyor ben herhangi bir link göremedim mesaj için

• atış serbest istediğini yaz arkadaşını bulupta napcan :D ünlülerle konuş

• düşüncelerini rahatça paylaşıyosun güzel sarıyo :)

• face gibi değil :) beğenmedim

• ben hic eglenceli bulmuyorum sahsen:)

• Çok eğlenceli. İçinden geçenleri söylemek istersin de söyleyecek kimse bulamazsın ya, işte o zaman işe yarayan site. :) Ve arkadaşlarını da bulup takip edebilirsin ancak nick lerini bilmen gerekir.

• Gereksiz ben sevmiyorum orayı ya

• aman boşver napcan twitteri :)

• naklen dedikodu

• acayip eğlenceli ben onsuz yapamam:))bence sen alışamamışsın daha.

• bulursun zamanla:)biraz zaman geçir çok eğlenceli yani

• ewt dediğim gibi daha arkilerimi bile bulamıyom :)

Erkekler Ne Diyor 8

• bu sitede takıldığındandır merak etme kimse bilmiyor

• face twit hepsi sıkıcı baydı artık çok amele kaynıyor hem :P

• Cehal cehal konuşma.

• çok keyifli. ii şeyler ytazanlar var favorim tahtakafa@noksan derece bi okuyun hak verirsiniz... haa bu arada face'le alakası yok o yuzden çoğu kişi holanmıyo ya da anlamıyor

• Google dan öğrensene

• valla hiç sevemedim.i*neleri o*ları takıp etmek bana saçma geliyor.

• bi boka yaramıyor, aşkımsın.aşkım mısın nesin ?

Yükleniyor...