Erkek arkadaşım dengesiz, ya çok iyi ya çok kötü. Bu sorunlarını aşmasında nasıl yardımcı olurum?

Arkadaşlar benim 1 yıllık bir ilişkim var ancak erkek arkadaşım gerçek anlamda dengesiz ve zaman zaman psikolojik sorunlar yaşayan birisi. Öyle ki an geliyor aşırı ilgili davranıyor an geliyor hiç umursamıyor. Onunla aynı okulda okuyoruz ve hatta sınıfımız bile aynı, Ağustos'ta da aynı yerde staj yapıcaz ancak şu an ikimiz de memleketlerimizdeyiz ve tek iletişimimiz telefondu bizim.

Bu son 1 haftadır zor günler geçiriyor, ben onu hiç kısıtlamadığım halde kendisini kısıtladığımı söyledi bana geçen hafta. Bende ayrılmak mı istiosun dedim, hayır ayrılmak isteyen sensin ben sadece biraz nefes almak istiyorum dedi, telefon görüşmelerini azaltalım dedi ve annesinin etkisi altında olduğu belliydi. Annesi çok dominant bir bayan ve oğlunu etkiliyor. Erkek arkadaşımsa pasif karakter ve çok hassas, herkesin dediğini çok takıo ve etkilenebiliyor.

Bu son 1 haftadır günde tek msj atıyor ve sadece akşamları konuşuyoruz. Akşamları eskisi gibi saatlerce konuşuyoruz ama bana her seferinde ben ii değilim Pelin, yardımını ihtiyacım var diyor ama gün içerisinde başka hiç beni aramıyor..

Şimdi size sormak istediğim soru; ben bu noktada ne yapmalıyım? Benimle ilgilenen başka erkekler de var ancak ben ne o erkekleri düşünmek ne de ayrılık ihtimalini gerçekleştirmek istiyorum. Ben erkek arkadaşım düzelsin istiyorum :(

Şu da bir gerçek ki kendisi dengesiz birisi, ya çok iyi ya çok kötü yani böyle birisiyle ne zamana kadar gider bilemiyorum ancak bizi aşk,sevgi bağının haricinde bağlayan okul,sınıf,staj gibi durumlar da var.

Lütfen beni anlamaya çalışın, kendinizi benim yerime koyun ve yapıcı yorumlar yapın.. Başkası vardır demeyin, olmayacağını en ii ben biliyorum, zaten kendisinin ilk kız arkadaşıyım.

Erkek arkadaşıma bu zor günlerinde destek mi olmalıyım, bu sorunlarını aşmasını istiyorum. Sizce bu sorunların temeli ne olabilir? Ve sizce ben bu noktadan sonra ne yapmalıyım?

Dipnot: Ben herşeye rağmen onu seviyorum ve onsuz tek bir gün bile düşünemiyorum ama neden biranda böyle değişti bilmiyorum :(

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Pelin, canim, aslinda sende cevapları biliyorsun. Senden uzakta iken daha kolay etkileniyor Annesi allah bilir ne demiski, evde ne olmuski böyle davranıyor Ağustosa az kaldi, staja kadar sabret Aramamasini sorun edip yüzüne vurma Cünkü suan hassas bir dönemde. Sen, onun yanındayken onu daha dengeli ve ilgili yapabilirsin Seninleyken başkalarından etkilenemez Okuldan sonrada annesinin etkisine girmesine firsat vermeden evlenirsen heran onu kötü etkileyeceklerden korursun. Bir süre sonra senden etkilenir, sana baglanir ve başkalarından daha az etkilenir olur.. Sevgi tüm sorunları aşar caniman etkilenemez Okuldan sonrada annesinin etkisine girmesine firsat vermeden evlenirsen heran onu kötü etkileyeceklerden korursun. Bir süre sonra senden etkilenir, sana baglanir ve başkalarından daha az etkilenir olur.. Sevgi tüm sorunları aşar canim

1|0
    • Şikayet

çok teşekkür ederim canım, snin görüşlerin ışığında hareket ettim gerçekten bn ve bnm için görüşlerin çk mantıklı ve değerli.. dün akşamki konuşmamızda biz kopuyor muyuz die sordum ona ve böyle sorarsan daha da kötü olurum, hiç ii değilim ztn dedi..

haklısın bnde üsüne daha fazla gitmiycem, ağustosa kadar sabredicem, umarm herşey düzelir.. değerli yorumun için tekrar çk ama çk teşekkür ederm :)

• Şikayet

Rica ederim canım Paranoya sizi sadece yıpratır Küstükmü, ayrıldıkmi, neden böylesin tarzi sorular gerebilir sizi Belliki sevgilin cok hassas dengelere bağlı Biraz sabir sonrasında tekrar birleşince hersey eskisi gibi olacaktır Ins cok mutlu olursunuz canım

• Şikayet

inşallah canım, mantıklı ve iç rahatlatıcı yorumların ve güzel temennilerin için çk teşekkür ederm :=)