Erkek arkadaşım dengesiz, ya çok iyi ya çok kötü. Bu sorunlarını aşmasında nasıl yardımcı olurum?

Arkadaşlar benim 1 yıllık bir ilişkim var ancak erkek arkadaşım gerçek anlamda dengesiz ve zaman zaman psikolojik sorunlar yaşayan birisi. Öyle ki an... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Pelin, canim, aslinda sende cevapları biliyorsun. Senden uzakta iken daha kolay etkileniyor Annesi allah bilir ne demiski, evde ne olmuski böyle davranıyor Ağustosa az kaldi, staja kadar sabret Aramamasini sorun edip yüzüne vurma Cünkü suan hassas bir dönemde. Sen, onun yanındayken onu daha dengeli ve ilgili yapabilirsin Seninleyken başkalarından etkilenemez Okuldan sonrada annesinin etkisine girmesine firsat vermeden evlenirsen heran onu kötü etkileyeceklerden korursun. Bir süre sonra senden etkilenir, sana baglanir ve başkalarından daha az etkilenir olur.. Sevgi tüm sorunları aşar caniman etkilenemez Okuldan sonrada annesinin etkisine girmesine firsat vermeden evlenirsen heran onu kötü etkileyeceklerden korursun. Bir süre sonra senden etkilenir, sana baglanir ve başkalarından daha az etkilenir olur.. Sevgi tüm sorunları aşar canim

Soran beğendi
    • çok teşekkür ederim canım, snin görüşlerin ışığında hareket ettim gerçekten bn ve bnm için görüşlerin çk mantıklı ve değerli.. dün akşamki konuşmamızda biz kopuyor muyuz die sordum ona ve böyle sorarsan daha da kötü olurum, hiç ii değilim ztn dedi..

haklısın bnde üsüne daha fazla gitmiycem, ağustosa kadar sabredicem, umarm herşey düzelir.. değerli yorumun için tekrar çk ama çk teşekkür ederm :)

• Rica ederim canım Paranoya sizi sadece yıpratır Küstükmü, ayrıldıkmi, neden böylesin tarzi sorular gerebilir sizi Belliki sevgilin cok hassas dengelere bağlı Biraz sabir sonrasında tekrar birleşince hersey eskisi gibi olacaktır Ins cok mutlu olursunuz canım

• inşallah canım, mantıklı ve iç rahatlatıcı yorumların ve güzel temennilerin için çk teşekkür ederm :=)