Henüz çıkmıyoruz ama sürekli mesaj atıyor. Ne yapmaya çalışıyor?

Bir erkek arkadaşım var. Henüz çıkmıyoruz ama her gün uzun süreli mesajlaşmalarımız oluyor. Bana sürekli romantik filmler öneriyor ve en önemlisi kız çocuklarını çok sevdiğini sürekli dile getiriyor. Otobüste trende vs herhangi bir yerde sevimli bulduğu bir kız çocuğu olduğunda direkt bana msj atıyor karşımda çok sevimli bi kız çocuğu var diye. Sizce bunu neden yapıyor? Çıkmıyoruz bile...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Senin bi ilişkiye yaklaşımını tartıyordur belki tepkin vs.

• karar vermek için erken dediğim gibi çıkmıyoruz bile :) o söyleyinceye kadar emin olamayacağım ama bi erkek gözünden değerlendirme duymak iyi oldu açıkçası :)

• Bence öyle böyle erkek tutumları kapıyı o yöne açar.Tabi kararını hayatınla ilgili vercek sensin,iyi tart düşün :)

• yaşlar 21 :) eğer gerçekten öyleyse çok mutlu olurum :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• sizden hoşlanıyor olabilir bu yüzden olabilir muhtemelen

• umarım öyledir :)

• Genel olarak gözlemim sevgilisi olmayan erkekler kızlara sevimli görünüp ilgilerini çekmek için içlerinde o kadar sevgi beslemeseler de kedi, köpek, çocuk vs gibi şeylere ilgi gösteriyormuş gibi görünüp ay canım, ne tatlı, ne cici bıdı bıdı diye ilgilerini kazanmaya çalışır. Zamanında ben de yapmıştım ondan biliyorum haha. Ayrıca tüm sevgilisiz erkek arkadaşlarım facebook'larında kedi videoları paylaşıp duruyor. Maksat kızlar beğenicek yorum yapıcak onlar da muhabbete girecek falan. İşe yarıyor mu bilmem. Bence yaramaz. Kadınlar erkeklerde başka şeyler arar, aramalı. Ya da muhabbet için bahane olur oradan asıl mevzuya gelinebilir. Bir şekilde oltayı atmak gerek. Rastgele:)

• yaklaşık 6-7 aydır tanışıyoruz ve son 1 aydır böyle :) sevimli görünmeye çalışıyorsa evet başarıyor ama kandırmak için yetmez dediğiniz gibi

• kandırmaya çalışıyor...

• hmm bu kötü o zaman

• flirt ediyor

• Yakında çıkarsınız, derdin bu olsun...

• senden hoşlandığı belli işte.kız çocuklarını bende çok severim bir tane kız çocugum olmasını isterim.ama bu ülkede kız babası olmak zor iş.ülkede insan sayısı kadar da öküz sayısı var.(sapıklar)ama yinede kız çocuğu sahibi olmak güzel.fakat o yapmacık davranıyor sana karşı bence onun kız çocuğu sevdigine falan ben inanmıyorum.çünkü çok fazla üsütnde duruyor çünkü seni onunla tavlayabileceğini düşünüyor.benden söylemesi ama yine de tam emin deiğilim tabi...

• mümkün :) oynuyo olabilir çünkü arkadaşlarımız bana karşı daha farklı davrandığını söylüyorlar daha resmi ve daha hassas herşeye kırılacağımı düşünüyor bazen camdanmışım gibi hissediyorum

• kesinlikle katılıyorum :)

• link bu mudur? budur.

• :))

• arkadaş değilmsiniz? ee çocuk seninle paylaşıyor sende bi et at yardım et :))

• siz sorçaksınız biz cevap veçek hiç önemli değil..

• peki teşekkür ederim

• sen yaz üzdürmem ;) :))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• yaşın kaç ve o kaç yaşında.. Flört olsa bıle dıkkat et nıye kız çocukları ıle ilgli mesaj atıyor ki..Senın yaşın sanırım kuçuk .. Lutfen bu adama kapılma..Sapık mıdır nedır

• Uzulecek bırşey yok.
      daha hayatında bır yerı olmayan bır erkek ıcın uzulme. O senın uzulmenın neyını hak ettı. Sen herşeyden degerlısın. 10yıllık sevgılın olsa bıle önce sen sonra o. hayatının merkezı bır aşk olamaz.
      Bunları sakın unutma. Seçici ol herkese aşık olma. rıca ederım ayrıcada.

• evet kesinlikle çok üzülürüm o yüzden emin olana kadar ilgimi belli etmemeye çalışıyorum :) önerileriniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim

• eh işte şekercim. Demek kı böyle senı tavlamaya çalışan bir çapkıncık..

bence hemen kapılma bak herkese de mavi boncuk dagıtan bir tip
      Sonra ya sen çok aşık olsan o sen öylesıne çıksa daha çok uzulursun.. Iyıce sen gözlemle agzını ara bakalım senle ne kadar cıddı. Bılemem şimdi gunahını almayalım burdan çocugun ama aklını kullan canım benım..

• Öncekileri Göster
  • İleriye dönük hayalleri var ki sana bu tür şeyleri söylüyor.Senin düşüncelerini merak ediyor bence:) çok sürmez yakın zamanda sana teklifte bulunur.

• çıkarsanız mesajları zamanla kesecektir merak etme..

• öyle olursa üzülürüm sanırım baya ilgileniyor okulumla ailemle hayat görüşlerimle vs vs kesilirse boşlukta hissedeceğim

• olabilir sadece arkadaş olsa da bu şekilde konuşan davrananlar var karakter meselesi. Belki sana karşı az bile yan gözle bakmıyor ama karakterinden dolayı böyle konuşuyor

• sni tavlamaya çalışı, bide çıkarsak bn ciddi düşünürüm bak haa sinyali vermeye çalışıo:D

• hmm pedofoli olmasin o sahis?

• yoo korumuyorum evet haklısınız %100 tanımam mümkün değil ama böyle bi şeyle suçlamakta ağır bence size hak veriyorum bu davranışlarını anlamlandıramadığım için buraya bu soruyu yazdım değişik görüşleri alıyorum

• neden onu bukadar koruma geregi duyuyorsun sonucta kimi nekadar iyi taniyorum dersen de hic kimseyi tam olarak taniyamazsin, ve bir insanin kücük cocuklara olan asiri ilgisi hatta gördügü her cocukla alakali msjlar atmasi tuhaf bence. yani sevgilin olur seninle ciddi bir iliski icindedir ve cocuklari gercekten seviyodur ve seninle ilerde bir cocuk sahibi olmak istiyordur bunu bu sekilde dile getirebilir ama diger türlüsü gercekten ilginc

• yani karakterini az çok biliyorum tanımam için sevgilisi olmam gerekmez sanırım

• Öncekileri Göster
  • Senden bir kız cocuğu yapacak sanırım :)))))sen yinede atlama , bu yiğidin yoğurt yiyişide böyle demek

• bariz senden çok hoşlanıyo ve ilgi gösterio başka bi açıklaması yok bence.

• cilve yapıodur :P

• direkt söylese beni de yormasa hiç fena olmazdı yani :)

• Seni seviyor ama cesareti yok.

• Bu da mümkün bir de neyden korktuğunu anlamam lazım o zaman ki onu rahatlatabileyim

Yükleniyor...