Tabletim yere düştü ekrani bozuldu yardim edin lütfen bu konuda bir bilgisi olan var mı?

liliyy
baslik yeterince acik tabletim yere düştü ekrani bozuldu yardim edin lütfen bu konuda bir bilgisi olan var mı ya da nazil düzelir bu sorun
Güncellemeler
+1 yıl
şu an bu soruyu bozulan tabletimden yaziyorum sadece ekran da çizgiler falan renkler değişti
Tabletim yere düştü ekrani bozuldu yardim edin lütfen bu konuda bir bilgisi olan var mı?