Bilgisayarımın ekranı kaydı

Bilgisayarın ekranı kaydı, herhalde buna ekran kayması denir.

Sol tarafında 2 cm'lik siyah yer var. Oraya fare gitmiyor, nasıl düzelteceğim? Kapatırken bişeyi yoktu,a çtığımda böyle oldu.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ekranın üzerindeki düğmeleri kullanarak genişlik ve ortaya getirme ayarlaması yapabilirsin.

• :))

• çok basit bişey için :)

• Bu gidişle servise müracaat edeceksin galiba :))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• İlk Öncelikle Z0r* Söyley!m .

1-- Denetim Masası'nda Görüntü Özellikleri'ni açın.

2-- M0n!t0R e q€L...

3-- €kran Y€ni!L€m€ $ıklıqı

4-- 74 hertz ken 60 hertz olacak [Te$$ekuRL€R...]

• Çözünürlük ayarlarından dolayı da olabilir. 1024*768'e getir, sanırım ki düzelir.

• Rica ederim.

• evet düzeldi çok sağol

• bak onu monitorun üzerindeki ayarlardan halledersin tabi görmüş olsak daha detaylı bilgi veririz ama sen dediğimi dene

• başlat.donatılar .sistem araçları.sistem geri yükleme.çıkan tarihlerden geriye yükle birşey kalmaz

• tamam o yöntem birçok işe yaramıştı eskiden deniycem :)

• format

• kapat tekrar geri aç olmadı ekran ayarlarına gir ordan yapmaya çalış olmaı fprmat baska yol yok

• buna pire için yorgan yakmak denir :D formatsız olmuyo mui

• bilmiyorsan eldeki bulgurdanda olursun profesyonel yardım al

• Öncekileri Göster
  • Kızlar cidden soruyor.

• Ekranın genişlik ayarlarını kullan marka model yazıp kullanım sorunlarını forumlardan alabilirsin.Ayrıca bunlar bazen manyetik etkileşim yaşadıklarından olabilir.Örenğin yanında woofer gibi güçlü manyetik etki yaratacak birşey varsa kayma gerçekleşir.Senin sorunun tamamen ekranın ortalanıp yerleşmemesi.Ayarlarını kontrol et

• Nasıl yapıcam bilmiyorum anlatsanız?

• Ayarlarından bir kez dene mutlaka çözülür

• çeviremiyorum ekranı

• Öncekileri Göster
  • bilgisayar masaüstü mü?

• monitörün üzerindeki tuların bir tanesinde öyle yazar.

• auto tuşu nedir

• monitöründe aki ayarlardan olabilir. auto tuşu varsa ona bas düzelmez ise. monitör menusünden ekran genişliklerinden ayarlayabilirsin.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...