• Sor
  • Bence

Bilgisayarımın ekranı kaydı

Bilgisayarın ekranı kaydı, herhalde buna ekran kayması denir.Sol tarafında 2 cm'lik siyah yer var. Oraya fare gitmiyor, nasıl düzelteceğim? Kapatırken bişeyi yoktu,a çtığımda böyle oldu.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ekranın üzerindeki düğmeleri kullanarak genişlik ve ortaya getirme ayarlaması yapabilirsin.

• nasıl yapıcam tam olarak anlatır mısınız

• Öncekileri Göster
    • çok basit bişey için :)

• :))

Erkekler Ne Diyor 8

• bilgisayar masaüstü mü?

• evet

• Öncekileri Göster
    • auto tuşu nedir

• monitörün üzerindeki tuların bir tanesinde öyle yazar.

• bak onu monitorun üzerindeki ayarlardan halledersin tabi görmüş olsak daha detaylı bilgi veririz ama sen dediğimi dene

• İlk Öncelikle Z0r* Söyley!m . 1-- Denetim Masası'nda Görüntü Özellikleri'ni açın. 2-- M0n!t0R e q€L... 3-- €kran Y€ni!L€m€ $ıklıqı 4-- 74 hertz ken 60 hertz olacak [Te$$ekuRL€R...]

• Çözünürlük ayarlarından dolayı da olabilir. 1024*768'e getir, sanırım ki düzelir.

• evet düzeldi çok sağol

• Rica ederim.

• başlat.donatılar .sistem araçları.sistem geri yükleme.çıkan tarihlerden geriye yükle birşey kalmaz

• tamam o yöntem birçok işe yaramıştı eskiden deniycem :)

• format

• Ben format attırmak için biyere veriyorum genelde,kendim atabilir miym?
      nasıl atılıyor?

• Öncekileri Göster
    • buna pire için yorgan yakmak denir :D formatsız olmuyo mui

• kapat tekrar geri aç olmadı ekran ayarlarına gir ordan yapmaya çalış olmaı fprmat baska yol yok

• Kızlar cidden soruyor.

• Ekranın genişlik ayarlarını kullan marka model yazıp kullanım sorunlarını forumlardan alabilirsin.Ayrıca bunlar bazen manyetik etkileşim yaşadıklarından olabilir.Örenğin yanında woofer gibi güçlü manyetik etki yaratacak birşey varsa kayma gerçekleşir.Senin sorunun tamamen ekranın ortalanıp yerleşmemesi.Ayarlarını kontrol et

• Marka model bilmiyorum

• Öncekileri Göster
    • Ayarlarından bir kez dene mutlaka çözülür

• Nasıl yapıcam bilmiyorum anlatsanız?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...