Dolandirildim mi anlamadim yardim lutfen?

gulssahk
Isyerine bir kadin gelip bana 600tl kitap satti istemedigin takdirde 7 gun icinde iade edebilecegim soylendi ertrsi gunu hemen aradigim halde bana geris donus yapilicak denildi fakat yapilmadi bende tuketici haklarini aradim ithaname gonderim 10 gun icinde gelip almazlarsa
Güncellemeler
+1 yıl
bir belge daha gondericekmisim 5 kurus odemiceksin dediler bana tuketici haklari sizce para odemeden siyrilirmiyim bunu yasayanlar var mi aranizda
Dolandirildim mi anlamadim yardim lutfen?