Istemediğim birinin cep numarasını nasıl engellerim?

arkadaşlar bir numara var ve ben bu numarayı engellemek istiyorum tamamen. bana ne mesaj atabilsin ne de arayınca ulaşabilsin. telefonumda da böyle bir özellik yok maalesef. ne yapmam gerekiyor acaba? yardımcı olursanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir program var blacklist diye. Bu program listesindeki numaralardan gelen çağrıları direk meşgule atıyor. mesajları hiç göstermiyor. Ben de meşgulse aktar yapıyorum. Saçma sapan bir numara giriyorum. Karşıdaki beni arayınca "Ekisk veya yanlış bir numara çevirdiniz." mesajı alıyor. Kafayı yiyor.

• çok teşekkür ederim. peki o programı nasıl bulurum ve de benim telefon nokia 6600 ona nasıl kurarbilirim?

• Öncekileri Göster
    • tekrar tekrar çok teşekkür ederim :)

• Ne demek... Her zaman yardımcı olmaya çalışırım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece Samsung telefonlarda var bu ozellik ama şu an kullandığım telefonda ben de bulamadım , bulaydım iyiydi .Sanırım program indirmen gerekiyor telefona ..

• Epocware Handy Blacklist bu programı kurmak gerkliymiş ya da müşteri hizmetlerini arayıp söylersek hallediyolarmış :)

• arama engelleme

• öğrenirsen banda söyle

• tamam :)

• Epocware Handy Blacklist programını telefonunuza kurun ya da müşteri hizmetlerini arayarak işlemi yaptırabilirsiniz.

• SAĞOL BENİM TELEFON KABUL ETMZ :)

Erkekler Ne Diyor 4

• arayınca açma ^^ programı vardır elbet

• Avea isen 444 1 500Vodafone isen 444 0 542Turkcell isen 444 0 532Ara ve dilediğin numarayı engellemek istediğini belirt. Hat sahibi kimse bunu o yapsın.

• tamam çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim kardeşim

• sanırım samsungda oluyor oo...

• evet dostum ama bende samsung yok maalesef htc ve nokia var

• Epocware Handy Blacklist programı işini görür.

• peki bu program için herhangi bir yazılım olması şart mı? bende 2 telefon var ama numara engellemem gereken telefon nokia 6600 olur mu ona?

• 6600'a kurabilirsin.çalışır.program hakkında detaylı bilgi bulabilirsin nette..yalnız paralı bir program crackli olarak bulabilirsin

• link verebilir misiniz peki biliyorsanız?

Yükleniyor...