Yazın evde ne yapılır?

Yazın ne yazık kı evdeyim, kursa felan gitme ihtimalimde yok. Evde neler yapabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Genel eğilimlerinizi bilmediğimiz için ne derece isabetli önerilerde bulunabiliriz bilmiyorum ama sayalım birkaç tane. Kendinize bir şeyler katabilmek adına ille de kursa gitmek durumunda değilsiniz zaten. Geliştirmek istediğiniz tarafınız nedir bilmiyorum ama ihtiyacınız olan bilgileri internetten de edinebilirsiniz. Paylaşım ve torrent siteleri envai çeşit eğitim seti ile dolu, blog sayfaları da cabası.Yabancı dil eğitimi için Rosetta Stone diye enfes bir program, ve çok fazla dil seçeneği paketi var, birini seçip dil öğrenebilirsiniz, bazı kelime ya da kavramların üstünde fazla durması dışında hiç sıkıcı olmayan bir metot izler, keyifli bile sayılabilir. Tuhafiyenin merserize iplik kısmını talan edip arkadaşlarınıza, yakınlarınıza şal, hırka, şudur budur falan örebilirsiniz, aşırı rahatlatıcı bir eylemdir. Yakın zamanda doğum yapmış yakınınız falan varsa, neşeli desenlerde bebek hırkası, yeleği örmek ekstra keyiflidir, çabuk ilerlediği için =)Yaratıcılığınıza inanıyorsanız ve bir şeyler üretmeyi seviyorsanız farklı takı malzemeleri bulup buluşturup kendinizi oyalayabilirsiniz. Resim merakınız varsa karakalem, suluboya, lavi gibi teknikler öğrenebilirsiniz, insanı girdap gibi içine çeker.Mutfakla aranız iyiyse, değişik mutfaklardan yemek örnekleri deneyebilirsiniz. "Şimdi dondurucuda böreğim olsaydı da şipşak çay sofrası kursaydım" acıkmaları için, veya bir yaz mevsimi klasiği olarak kış için hazırlık yapabilirsiniz. Ev yapımı erişteler, reçeller, turşular, sebze konserveleri falan derken bir bakarsınız sonbahar gelmiş.Go oynamayı öğrenebilirsiniz. Artık ömür boyu canınız sıkılmaz.Müsait pencere önünüz, balkonunuz varsa farklı saksı bitkilerinin peşine düşüp onların bakımıyla uğraşabilirsiniz. Akşam üstü de yanlarına bir şezlong ya da sandalye falan atıp kitap okursunuz. Yanında da koca bir kupa türk kahvesi ve ev yapımı likör... İçim bi hoş oldu, daha fazla yazamıyorum.

Erkekler Ne Diyor 12

• Dekolte dekolte dolaşılır. Başka bir şey yapılmaz ...

• sinema keyfi yapablrsn...

• kitap oku,film ve muzik zevkini genislet

• el işi ör :) ceyizini tamamla kitap oku tv seyret uyu bol bol çok güzel vakit geçirilir yani evde yeterki sen iste :) yemek yap bilmediğin yemekleri öğren

• Bir sürü tavsiye verirdim ama kimliğini geçtim, bir takma ismi bile çok görerek gizli kullanıcı şeklinde bu soruyu sorduğun için, engin bilgilerimden mahrum bırakıyorum seni... :D

• çok üzüldüm :D

• Dil öğren. Mesela Latince. İnternetten onlarca ücretsiz doküman ve program mevcut. Gayet eğlenceli bir meşguliyet olur.

• ingilizce, ispanyolca falan filan okadar öncelikli diller varken gitsin ölü bir dili mi ögrensin. bence kırmızı sokagı anlatan bir kitabı okumak için flemenkçe ögrensin

• Öncekileri Göster
    • Ben de Rosetta Stone kullanıyorum da, acaba benzer başka programlar da var mıdır diye sormuştum.

Livemocha'yı ben de çok işlevsel buluyorum. Bir de, Rosetta Stone'un kendi audio dosyalarının yanısıra, Michel Thomas'ın sesli dersleri de fena değil, mp3 çalarda bulundurmakta fayda oluyor.

• Rosetta Stone hariç Tell me more var. Denemedim ama iyi duyumlar aldım. Bunun dışında bir dil üzerine yoğunlaşmış siteler var. Onlar oldukça yardımcı oluyor.

• Bol bol duş alabilirsin, yazın evde hiç bişey yapılmaz.

• Ps 3 al tak 2011 cd sini akşama kadar oyna lig yap kupa yap ben bazen zamanını nasıl geçtiğini anlamıorum.

• blgisayarda oyun oyna yada filmleri seyret yada eski güzel yabancı dizileri zaman geçer yada haberlere bak bişi

• kitap oku kendini geliştir. dünya klasikleri arasında yer alan sanat eserlerini ve sanatçılarını oku araştır öğren

• yazın evde oturacağına seni fazla yormayacak bir işte çalışabilrsin. Evde oturup tembellik yapma :)

• Gemi maketi yapmalısın kocaman bir gemi yap.Ben bir keresinde yapmıştım çok eğlencelidir

Kızlar Ne Diyor 6

• Spor yap plates türü evde hareketsiz kalmak sakıncalıdır. Kitap oku ,el sanatlarına yönel bunların hepsi sana bir şeyler kazandırır ama sakın evdeyim diye gündüz kuşağı programlarını seyretme onlar kazandırmaktan ziyade götürür :)

• bencede türk kızları neden fit vücuda sahip değil, spor yap spor hem kendinle barış hemde erkeklerin yabancılara ilgisi azalsın :))))

• Ben kursa gidiyorum ama onun yanında çok özlediğim kitaplarıma geri döndüm tüm kışın hırsını çıkarıyorum. Bol bol kitap okuyorum, müzik dinleyip yürüyüş yapıyorum. Seyyar ev olarak içini doldurduğum çantamla tatilin başından beri geziyorum. Beğendiğim filmleri eve doldurdum akşamları televizyonda bir şey yoksa oturup onlardan birini izliyorum falan.

• kitap oku bol bol vaktini boş geçirme. yada evde yapılabilecek bir işe giriş. mesela evde pasta börek tarzı birşeyler yapıp biryerle anlaşıp satabilirsin :)

• bu guruptakı herkezın dedıgı yemklerı ve börekleri yaparsan yaz boyunca 5 kilo garanti alırsın (: bence hep ewde oturma arkadaşlarınla gez , spor yap mesela adletizmle uğraş (: yada fitness a falan git hatta seni avon a üye yapayım satış yap para kazan (:

• bu guruptakı herkezın dedıgı yemklerı ve börekleri yaparsan yaz boyunca 5 kilo garanti alırsın (: bence hep ewde oturma arkadaşlarınla gez , spor yap mesela adletizmle uğraş (: yada fitness a falan git hatta seni avon a üye yapayım satış yap para kazan (:

• E book yaz :)

• E BOOK DERKEN

• Öncekileri Göster
    • bildiğin microsoft o. world den yaz ya da facebook not a :)

• :)

• 2000 parça puzzle, yeni yemekler öğrenme ve deneme, müzik arşivini derinleştirme, sinefil bir arkadaşı sömürme

• * bunların hepsi çok keyiflidir

Yükleniyor...