Facebook ve twitter'a giremiyorum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bizim internet kablosunda sorun vardı pcye format atıp yeni kablo taktıktan sonra facebook ve twitter gibi sitelere giremiyorum ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
dns ayarları otomatik oldugu içinmiş arkadaşlar sorun çözüldü hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yeni bir tarayıcı kullan.firefox yada safari iyidir

• teşekkürler=) aylar sonra en iyi cevapları veriyorum sana=) diğerlerinde de seçilmek isterim=)

Erkekler Ne Diyor 9

• mark zuckerberg in evlendigi kiz seni engellemiş facebookdan

• hahahahh :D

• dns ayarlarını 8.8.8.8-8.8.4.4 yap girersin

• peki teşekkür.ler :D

• üste 8.8.8.8 yazacaksın alttakinede 8.8.4.4 yazacaksın :D

• o kadar uzun dns ayarı olurmuki?

• ip adreslerini değiştir otomatik olmasın o zaman girersin

• teşekkür.

• sanırım girdin faceye hadi kolay gelsin şimdi :)))

• istediğini koyamassın, otomatik dns al de, otomatik daha verimlidir.

• Öncekileri Göster
  • Alakaya maydanoz ? Bence git internet güvenlik ayarlarını kontrol ettir(TTNET guvenli internetten cocuk u seçmişlerdir belki) Ama çok saçma girmen lazım diger sitelere giriyorda oraya giremiyorsan bence olayı tam anlatammışsın demektir

• sadece o sitelere giremiyorsan netten bi araştır PC'de yada modemde filtre olabilir onları kapatman lazım yeni ve güncel bi modem sürücüsü yükle DNS ayarlarını felan degiş sorun çözülür büyük ihtimal :)

• mark zuckerberg seni engellemiş olmasın..

• eh ne güzel işte :)

• Sadece onlara mı giremiyorsun ?

• Engellemeler olmuş,kullandığın tarayıcı ayarlarını kontrol et.Yasak listesine bak,

• diğer siteleri denemedim kızlarsoruyor.com, magazin ve facebook ile twitter'a girdim facebook hata verdi twitter'a girmedi bile.

• birisi yasaklamis seni sosyal aglardan :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...