Ücretsiz, Hızlı Film İndirme Programları, Sitesi veya Uygulaması Hangisi?

Arkadaşlar en iyi film indirme programı nedir bilen var mı? Bu işlerden pek anlamıyorum, film indirme sitelerini de bilmiyorum. hangi film indirme programları virüssüz olduğunu bilmiyorum. Film indirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Doğru düzgün bir ücretsiz film indirme programı ve film indirme sitesi var mı?

2 2

En İyi Erkek Görüşleri

  • En iyi film indirme programı hangisi?

    Birçok film indirme yöntemi var. Film indirme sitesi bulmak zor artık. Film indirme programları daha pratik. Film indirme programı olarak torrent programlarını tavsiye edebilirim.

    Film indirmek için en iyi torrent programları

    • uTorrent
    • BitTorrent
    • qBittorrent

    Adım Adım Torrent'ten Film Nasıl İndirilir?

    Torrent programlarından birini bilgisayara yükledikten sonra film indirmek için aşağıdaki adımları takip edin,

    • 1. Adım - Zamunda gibi sitelerden aradığın filmi bul ve torrent dosyasını indir.
    • 2. Adım - Sonra bu dosyayı torrent programında aç ve indirmeye başla.
    • 3. Adım- Buralar yabancı siteler olduğu için alt yazıya ihtiyacın olacak onun için de Türkçe Altyazı sitesinden alt yazı bulabilirsin.
    https://www.youtube.com/embed/TVZ5JMmyp1g

    En çok kullanılan film indirme yolu torrenttir fakat eğer torrent programlarını kullanmak istemezsen birkaç film indirme programı daha önerebilirim.

    Torrent dışında film indirme programları hangileridir?

    • Orbit Downloader
    • Internet Download Manager
    • Free Download Manager

    Bu üç programla da film indirebilirsin. Hepsi oldukça güvenilir ve hızlı indirme yapan programlar.

    En iyi film indirme siteleri hangileri?

    Yukarıda bahsettiğim gibi eskisi kadar çok film indirme sitesi yok ama birkaç tanesi aktif şekilde indirme hizmeti vermeye devam ediyor.

    • Indir.vip
    • Oneindir
    • Indirin.co
    • Indir.pub

    Bu sitelerin dışında internette film izlenebilen herhangi bir siteden sayfa kaynak kodlarını kullanarak program kullanmadan tarayıcıdan film indirme işlemini yapabilirsin.

    Ayrıca bkz: Bedava Exxen İzleme Sitesi

    https://www.youtube.com/embed/NS-D5Z3qTfw
    • Çok teşekkürler :)

    • rica ederim

    • merhaba, sizden bir şey rica edebilir miyim benim için çok önemli. işitme engelliler için bir filme indirip alt yazı ekleyebilir misiniz sonra bana atabilir misiniz mümkün mü? ben yapabilsem yapacağım bilgisayarım buna müsait değil arkadaşıma heyide olarak yollamak istiyorum lütfen.

    • Hepsini Göster
  • İnternet downloader manager indirmeni tavsiye ederim ancak ;

    Crack yapılmış halini indirirsen daha makbule geçer. Demo sürüm sadece 30 günlük ve pek özellikleri kullanılmıyor.

    İstediğin her siteden ister film indirirsin. İster müzik ister video. Sana kalmış. Bir çok özelliğide var. Basit ve türkçedir.

    • nereden indirebilirim çok ihtiyacım var?

    • www.fullprogramlarindir.com/...kce-full-indir.html Burdan indirebilirsiniz. Aynı zamanda kurulum basittir.

    • senin vericen sitenin ben 50 tane program indi

  • Film indirme programlarının başında torrent gelir.
    2. idm (internet download menager) idm indirilen filmler genelde 2 3 saat iner torrentte minimum 40 dakikada ve seed sayısına göre değişir. İdm indirilenleri kısa bir sürede indirilen site premiuma çeviriyor fakat onu burada paylaşamam reklama girer :)

  • Sana bir sır vereyim hadi...
    u torrent indir
    extratorrent. cc den download in belini kır
    Youtube dan videolar felan izle kullanımı zor değil
    kalitesi de iyi olur

    Webten film sitesi çoğaldı artık bulursun googledan

    • O nasıl bir site kardeş ya?

    • Ben kullanıyorum çok iyi indirme de torrent en iyisidir

    • İndirmek için arıyorum Torrent program mı site mi

    • Hepsini Göster
  • IDM yani internet dowload manager en iyisi budur ve deneme sürümünden sonra internette anahtar sürümlerini bularak kullanmaya devam edebilirisiniz sadece film değil müzik klibi video hepsini indirebilirsiniz ne tarz olursa olsun

  • Internet Download Manager indir ve kur. Tarayıcınla uyumlu olsun. Sonra istediğin siteye gir filmini aç zaten indir butonu çıkıyor orada. Mis gibi rahatça indir :)

    • Dostum daha önce kullandım, süresi bitti sanırım. Şimdi indiriyorum, 60 gün içerisinde kayıt yapılmamış, IDM kapatılıyor diyor ve çalışmıyor. Satın almam mı gerek illa?

    • Google kardeşimize: "IDM Full indir" yazıyorsun o sana gerekli talimatları veriyor ;)

  • Orbit Downloader bence idm den sonra en iyisi bu :)

    • Her sitede oluyo mu olmuyosa olan siteleri söyler misin (nasıl bir cümle oldu bu 😃)

    • youtube gibi yerlerde iyiydi atube var senin dediğin gibi Popüler online video sitelerinin tamamını destekleyen mükemmel bir video yakalayıcısı program olan aTube Catcher ile YouTube, MySpace, Dailymotion, Megavideo, Metacafe, iFilm vb. 100'den fazla video sitesinden en beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilir, isterseniz indirdiğiniz videoları taşınabilir video oynatma aygıtınıza veya cep telefonunuza uygun formata anında yine aTube Catcher üzerinden dönüştürebilirsiniz

    • Saol teşekkür ederim. Mesela 2 saatlik filmleri falan indirebilirim dimi

    • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşleri

  • torrent i kur bilgisayara sonra torrent sitelerinden film ara. atıyorum inception ı aradın. cikan sonuctan da download torrent e tıkla. ben tıklamadım filmi indirmek istemiyorum:))) takıldığın yeri sor.

  • Internet Download Manager (ıdm)) :) Kesinlikle müthiş. Nerden her ne istersen tek tıkla indirirsin. ( Reklam gibi oldu :D )

    • Nasıl kullanılıyor 😊

    • İndirip kurdukta sonra girdigin sitede videonun kenarinda indir butonu cikiyor. İstersen o hareket eden reklamlari bile indirebilirsin 😂

    • selam nasılsın

  • Eğer benim gibi altyazı filmler tercih ediyorsan tartışmasız utorrent programı pcsinin olmazsa olmazidir.

    • Bittürk üyesiyim arena tr üyesiyim ama alt yazılı filmler için torrent gibi kavram olamaz bence ? kaliteli siteler den anlık indirme yapmak daha güzel kaynak sıkıntısı olmadan bicaps ,filmpo altyazılı izlemek için torrente gerek yok illaki

    • seni bilemem ama ben netten film seyredemem.illa 720p veya 1080p olucak.Ve benim icin bulunmaz nimet.Su an oskar adayi filmleri ben yarım saat içinde hiç ucret ödemeden süper hızlı indirebiliyorsam benim olmazsa olmazimdir.

  • Internet download manager

    • teşekkür ederim :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

67 428
  • https:// userscloud. com/i5kc90a6ipzw
    idm son sürüm burada bulunuyor ;) kullanımı basittir kurarsınız ve videoları izlerken bu video dosyasını indir yazar tıklarsınız ve indirirsiniz ;) yapamazsanız özelden ulaşın yardımcı olurum bizzat

  • Kurulan bütün programları kaldırın. Hiç birisini yüklemeyin. Hepsinin yan etkileri var.

    Aşağıda bazı forum ve paylaşım sitelerinin adreslerini vereceğim. Buralarda verilen bağlantılardan istediğiniz filmi letitbit veya uploaded.net gibi indirme siteleri vasıtasıyla parça parça veya kalitesinin düşük olması durumunda tek parça olarak indirebilirsiniz.

    Ben geceleri bilgisayarımdan indirme yapıyorum. Sabaha kadar istediğim dosyalar geliyor. Eğer kota sorununuz yoksa dvd hatta blu-ray kalitesinde bile indirebilirsiniz. Siz bilgisayarın başında değilken koyun sıraya insin dosyalar.

    İndirme siteleri içinde en iyileri Letitbit, uploaded.net, hotfile ve turbobit. Fakat para vermek istemezseniz dosya boyutu ve indirme hızı sorun olabiliyor. Varsın olsun. Gece bırakırım, sabaha gelir.

    Forum siteleri bazen çöküyor veya kapatılıyor. Kolayı var. Yazın google'a "film indir" veya "film forum" bir sürü paylaşım sitesi var. Biraz uğraşmak gerekebiliyor

  • benim tecrübeme göre en iyi ikili şu: utorrent programını indir ve kur, ardından istediğin filmin adı + torrent yaz ve googleda ara. (seeder) sayısı en fazla olan ve en fazla olumlu yorum almış torrent dosyasını indir. o indirdiğin dosyayı açmaya çalışınca utorrent aktive oalcak ve filmi indirmeye başlayacak

  • https://kickasstorrents.eu/
    torrent olarak indirebilirsin.

    • teşekür ederim

  • Download manager kullanıyorum genel bir çok şeyi indirebiliyorum. Film içinde evrenselfilm sitesini önerebilirim.

    • Manager iyi de deneme vardı ben de, bitti süresi, kaldım öyle. İzlemek için değil de indirmek için bir site ya da program arıyorum

    • Pardon yanlış anlamışım soruyu ☺️ Başka program bilmiyorum malesef

    • Önemli değil. bir sorunda rica etmiştim :D

    • Hepsini Göster
  • Torrent ❤❤

  • İnternet download manager

    Bu yazılım ile film izleme sitelerinde bulunan filmleri kolayca rahatlıkla indirebilirsiniz.

    cut.

    • Nasıl indiricem

    • #Kızı doğru yönlendirmişsin helal sana +1
      #Sanada link www.fullprogramlarindir.com/...kce-full-indir.html

    • www.fullprogramlarindir.com/...kce-full-indir.html
      Linkten yazılımı indirin.
      Kurulumu yapın.
      Kurulumu yaptıktan sonra firefox, chrome vb tarayıcıları kapatıp yeniden açın.
      www.hdfilmsitesi.org/...azili-izle-the-raid-2.html <- Mesela bu sitedeki videoyu çalıştırdıktan sonra, videonun sağ üst köşesinde veya sol alt köşede videoyu indir butonu çıkacak.
      indir diyerek filmi indirebilirsiniz.

    • Hepsini Göster
  • Youtube veya izlesene gibi içerikler için İnternet Download Manager programları kullanılmakda fakat sizin yüklemek istediğiniz filmler genelde ok. ru gibi alanlara yükleniyor. Bu servislerin Player eklentileri farklı mantıkda çalıştığı için download programları indirme linklerini alamamakda. Bu yüzden Şu an için böyle bir seçeneğiniz bulunmuyor malesef

    • tamam

  • İ D M !

    • olmuyor o ya. daha önceden vardı bir daha olmuyor nedense ya

    • Programlardan gir kaldır o programı. Sonra tekrar yükle. Krek dosyasını bul internetten süresiz yap hep kalsin

    • hm anladım tamam deneyim bir öyle bakalım. googleye krek dosyasını bulabilirmişyim peki

    • Hepsini Göster
  • Download Manager işine yarayabilir pek çok yerde işimi görmüştür :)

  • Bazı siteler indirme seçeneğide sunuyo

  • Evet güzel CD marketine gir.İstediğin filmi al ve izle :) en iyi yol.

  • vk downloader uzantısı ekle.. vk sitesinden var olanları indirebilirsin

  • Ben Mozilla Firefox'un yan uygulaması olan Video Download Helper adlı uygulaması ile indiriyorum. Özellikle VK adlı siteye yüklenen videoları hem küçük boyutlu hemde 30 dakika gibi bir sürede indiriyor.

    • teşekkürler

  • Torrent candir.. Utorrent kur.. Extratorrent. cc adresinden de torrenti indir çift tıkla , film çatır çatır iner..

  • Sen at o pcyi canım :D

    • öyle yapcam en sonunda napsam olmuyo :d

  • İDM programı

    • Internet Download Manager 6.1.9 Build 9 mi gezginlerden buldum

    • Evet o program. İzleyebildiğin tüm videoları indirebilirsin

  • Bence sen real player indir kur sonra hangi filmi indirmek istersen siteyi bul sonra indir butonu çıkar indir

  • torrent programından indir yarım saate 1 film iniyor en geç ben 20 dakikada indiriyorum ama altyazılı türkçe yok

  • torrent tabiki :) ve divxzevki

  • Daha Fazla (475)