Başka kişiye ait fotoğraf koyarak Internet üzerinden birini kandırdınız mı hiç?

internet üzerinden hiç başka bir kızın ya da erkeğin fotoğrafını koyup kandırdınız mı karşı tarafı bu msn üzerinden veya face üzerineden de olabilir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayir, sana ait olmayan bir resmi kullanarak insan tanimak veya birileriyle konusmak yanlis oldugunu düsünüyorum. Sanal da olsa, insanlar gercektir, ve yalan söylemeye gerek olmadigi kanaatindeyim

Erkekler Ne Diyor 8

• yok asla öyle birşey yapmadım yapmamda sahte hayata gerek yok kedı resmim varken n niye baskasının resmıyle hareket edim

• Kendime sonsuz güvendiğim için böyle birşeye ihtiyaç duymadım hiç. Kandırabiliyorsam kendi fotoğrafımla kandırırım.

• asla yapmadım bu çok kötü bir davranış hatta adice bile diyebilirim

• niye böyle bişey yapılırki..amaç

• bu tür seyleri hep sacma bulmuşumdur hiç yapmam

• hayr

• itiraf ediyorum profil resmimdeki ben değilimmm :(:(:(:(

• evet şu anda başka birinin fotosunu kullanıyorum

Kızlar Ne Diyor 9

• 14 yaşlarındaydım. facede bi çocuk gordum ve aşık oldum. en yakın arkadaşımın resmını gosterdım ona. ben kıloluyum dıye benı sevmıyodu.o kızı sevıyodu. 3 sene boyunca o kızın resmını gostererek çıktım. ondan sonra dayanamadım. hıc kavga etmıyoduk cok ıyı anlaşıyoduk.soyledım ona anlttım herseyı. benı terkettı.

• inandı işte ..

• 3 sene boyunca nasıl inandı yahu :S

• çunku o cocuga cok aşıktım.onsuz yapamıyodum. ama her konuştugumda vıcdan azabı cekıyodum.cnku bana soyledıgı guzel sozler gercekte bana aıt degıldı o kıza en yakn arkadaşıma aıttı. o kdr canm yanıyodu ki hayır dıyodum.sole olmaz böle. devam etmez dıyodum.belkı soylersem affeder devam ederız dıyodum.ama olmadı işte.tövbe ettım çok pısmanım

• Öncekileri Göster
  • bana yapılmasını istemediğimden yapmadım bende bugüne kadar

• Birgün buraya kendi resmimi koycam yeminlen inanmicaklar biliyorum:))

• nasıl çare bulcaz bu bendeki hale :/

• biçare oldu gönüller kalbim ağlıyor :/

• meraktan ağlıcam yani kaç gündür kendimi içkiye vurdum ne olur resmini koy!

• Öncekileri Göster
  • ben kendi resmimi koyuyordum..inanmaıyorlardı gerçek değilmiş...şeytan diyor manken resmi koy benim de..bunu hakediyor bazıları.

• sen yerım i fake ınıde yerım

• fake miş..şu senin gördüğün resim..yalancıymışım..moralimi bozmuşlardı

• nıye ınanmıyorlardı?:D

• Öncekileri Göster
  • evet profilmdeki ben degilim :P

• Profil resmim benim, burnum görünmüyor değil mi ? :)

• :) haha

• öyle bişeye ihtiycm yok

• :) resmimi koymadım bunu koymak istedim onla bu aynı şey değil kendi yaşıtım resim koymadm

• hıı ozmn bu bebek sensin :)))

• Hayır hiç böyle bişey yapma ihtiyacında bulunmadım-.-

• :D aferim tabi bana

• aferin bitaneme! :D

• hayır neden böyle bişeye gereksinim duyayım ki ?

• ben birilerini kandırmaya ugrasmıyorum ki sadece profil resmim farklı. soruyu iyi okuduguna emin misin?

• ha yanii bu resimdeki sensin :D

Yükleniyor...