Aylar sonra gelen "Nasılsın?" mesajına verilecek tek cevap ? Haydi bakalim cevaplar ?

Aylar sonra gelen "Nasılsın?" mesajına verilecek tek

cevap ? Haydi bakalim cevaplar ? :)

Güncellemeler:
En iyi cevabi secicem arkadaslar , simdiden tesekkurler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen gittin, yağmurlar yağdı toprağıma, o da yetmedi kar yağdı ve ben o karın soğuna rağmen yüreğimi sıcak tutabildim sen olmasanda demek ki sensiz de iyi olabiliyormuş insan, ya senin yüreğin ne kadar sıcak iyi misin "Nasılsın" ?

• teşekkür ederim :)

• mukemmel..

Kızlar Ne Diyor 20

• Eğer içinden konuşmak geliyorsa "İyiyim, ya sen?" dersin.Sonra konuşma ilerledikçe, baştan başlamak isteyebilir.İsteğini dile getirdiğinde sen de istiyorsan kabul edersin, istemiyorsan nazikçe reddedersin.Uzun ya da kısa vadede böyle bir istek dile getirmezse arkadaş kalabileceksiniz demektir..

• Ters bir şey yazmana lüzum yok bence. Yaşanmışlıklar var sonuçta halini hatrını soran düşmanın bile olsa olgun cevap vermek gerekir. İyiyim şükür sen nasılsın demelisin.

• nihohahaha! yazar yollarım. düşünsün dursun.

• sanane mk! yalnız kaldın da konuşacak adam mı bulamadın göt. die başlar. bütün sinirimi küfrede ede çıkarırım.. .)

• Tecavuzden sonra zevk aldinmi sorusu ne kadar abesle istigalse , aylar sonra gelen nasilsin mesajida abesle istigaldir ..tutki cok kotuyum yada itin k*cindaki pire kadar debresif .. Sanane

• bildiğin gibi demiştim ben bikere:Dkarşıdaki insanda ben seni yıllar önce gördm nasıl bildiğim gibi demişti. e yıllardır aklın nerdeydi o zaman mal .D töbe tanrım yine sinirlendim bak

• Mesaja cevap vermek yerine arayıp konuşmayı tercih ederim.

• en iyiy mesaj ne biliyomusun ? HİÇ CEVAP VERMEMEK :)

• cevap atmam yada sanane derim

• :D

• Bu da çok insaflıca oldu :D

• Icinden ona ne soylemek geliyorsa onlari yaz. Mesela,

Ona kirginsan ne desem mutlu eder.seni?

• kendıne ıyı bak demıstın hayatım tabıkı ıyıyım

• Cevap atmam ya da iyiyim sen derim yani.

• pardon çıkaramadım :)))

• sebep?

• iyi de neler yasadın neyin üzerine bu mesajı attı terk mi ettn terk mi edildin bişey söylememişsin ki. her duruma göre cevap değişir ;)

• terkettiysen de o mesaj attıysa yazık be o çocuğa hala umudu var demekki acısını gömememiş içine. gayet sevkatli davran ;)

• terkettiysem pekı o zman ne cevap vermelıyım merak ettım :D

• Taniyamadm k.b

• Kimsiniz ?

• İyiyim sağol.

• "Sana ne?"

• vallaha bende bunu derım artıaldımm.

• Çok iyiyim:)

Erkekler Ne Diyor 9

• aylardır nerdeydın yeehaloz

• bunu doktorum cvaplamak istiyor deyip yeni sevgilimle konuştururdum :P

not: çok kötüyüm :)

• iyiyim bacım sen nasılsın?

• benzinliyim sen nasılsın? :D:D

• Sevgilim duşta da sen kimsin ?

• Bazen susmakta bir cevaptır

• Gidip bir ipn nin peşine takılmışdır sonra ondan hayır görmeyince eskiye dönmek istemişdir.

Yada arkadaşı sevgilisiyle çok mutludur onları görüp kıskanmışdır sana dönmüşdür.

Kabaca hemen git anlamına gelen şeyi çek.

• algilayabildigin kadarim

Yükleniyor...