Aylar sonra gelen "Nasılsın?" mesajına verilecek tek cevap ? Haydi bakalim cevaplar ?

Aylar sonra gelen "Nasılsın?" mesajına verilecek tekcevap ? Haydi bakalim cevaplar ? :)

Güncellemeler:
En iyi cevabi secicem arkadaslar , simdiden tesekkurler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen gittin, yağmurlar yağdı toprağıma, o da yetmedi kar yağdı ve ben o karın soğuna rağmen yüreğimi sıcak tutabildim sen olmasanda demek ki sensiz de iyi olabiliyormuş insan, ya senin yüreğin ne kadar sıcak iyi misin "Nasılsın" ?

• mukemmel..

• teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 20

• Tecavuzden sonra zevk aldinmi sorusu ne kadar abesle istigalse , aylar sonra gelen nasilsin mesajida abesle istigaldir ..tutki cok kotuyum yada itin k*cindaki pire kadar debresif .. Sanane

• Cevap atmam ya da iyiyim sen derim yani.

• Eğer içinden konuşmak geliyorsa "İyiyim, ya sen?" dersin.Sonra konuşma ilerledikçe, baştan başlamak isteyebilir.İsteğini dile getirdiğinde sen de istiyorsan kabul edersin, istemiyorsan nazikçe reddedersin.Uzun ya da kısa vadede böyle bir istek dile getirmezse arkadaş kalabileceksiniz demektir..

• Mesaja cevap vermek yerine arayıp konuşmayı tercih ederim.

• Ters bir şey yazmana lüzum yok bence. Yaşanmışlıklar var sonuçta halini hatrını soran düşmanın bile olsa olgun cevap vermek gerekir. İyiyim şükür sen nasılsın demelisin.

• 24gün

Peki ya , o da sana. Şükür, iyi diyelim iyi olsun derse orada bitirip cevap vermez misin

• İyiyim sağol.

• pardon çıkaramadım :)))

• sebep?

• kendıne ıyı bak demıstın hayatım tabıkı ıyıyım

• iyi de neler yasadın neyin üzerine bu mesajı attı terk mi ettn terk mi edildin bişey söylememişsin ki. her duruma göre cevap değişir ;)

• terkettiysem pekı o zman ne cevap vermelıyım merak ettım :D

• terkettiysen de o mesaj attıysa yazık be o çocuğa hala umudu var demekki acısını gömememiş içine. gayet sevkatli davran ;)

• Kimsiniz ?

• "Sana ne?"

• vallaha bende bunu derım artıaldımm.

• sanane mk! yalnız kaldın da konuşacak adam mı bulamadın göt. die başlar. bütün sinirimi küfrede ede çıkarırım.. .)

• en iyiy mesaj ne biliyomusun ? HİÇ CEVAP VERMEMEK :)

• cevap atmam yada sanane derim

• Bu da çok insaflıca oldu :D

• :D

• Icinden ona ne soylemek geliyorsa onlari yaz. Mesela,Ona kirginsan ne desem mutlu eder.seni?

• Taniyamadm k.b

• Çok iyiyim:)

• bildiğin gibi demiştim ben bikere:Dkarşıdaki insanda ben seni yıllar önce gördm nasıl bildiğim gibi demişti. e yıllardır aklın nerdeydi o zaman mal .D töbe tanrım yine sinirlendim bak

• nihohahaha! yazar yollarım. düşünsün dursun.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevgilim duşta da sen kimsin ?

• iyiyim bacım sen nasılsın?

• aylardır nerdeydın yeehaloz

• benzinliyim sen nasılsın? :D:D

• Gidip bir ipn nin peşine takılmışdır sonra ondan hayır görmeyince eskiye dönmek istemişdir.Yada arkadaşı sevgilisiyle çok mutludur onları görüp kıskanmışdır sana dönmüşdür.Kabaca hemen git anlamına gelen şeyi çek.

• Bazen susmakta bir cevaptır

• algilayabildigin kadarim

• bunu doktorum cvaplamak istiyor deyip yeni sevgilimle konuştururdum :P not: çok kötüyüm :)

Yükleniyor...