İlk mesaj nasıl olmalı?

arkadaşlar sevdiğim çoçuğun numarasını buldum ve mesaj atmak istiyorum ama daha hiç tanışmıyoruz nasıl başlamalıyım ilk konuşmaya ilk mesaj nasıl olmalı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Mesaj atmak yerine direk aç telefonu düzgün bir üslupla,selamlaşmadan sonra dersin numaranı bir arkadaşından aldım,aslında mesaj atmayı düşündüm ama konuşmayı tercih ettim,senden hoşlandım ve seni tanımak istiyorum,bilmiyorum ne dersin, diye başladın mı gerisi zaten gelir,

Erkekler Ne Diyor 8

• mesajım seni tahrik ediyooor mu?, SEVGILIM "i" ile değil "ı" ile yazcaksın ama. çağatay koçtuğ gıbı :)

• :)

• selam nasılsın falan diye başla

• başkanımmmmm nasılsın

• hislerini direk söylemelisin

• "Naber hacı" yaz ;)

• bence önce ismini yaz. o "çocuğu" tanımana sebeb olan (mesela ortak arkadaşılarınızı) yaz. konuşmak mesajlaşmak istediğini söyle.

• önce çağrılaşın

• bence önce bi selam merhaba ben exlove05(isim yani) gibi şeyleri atlat sonra danış :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Merhaba ben x. Numaranı buldum ve aldım umarım sorun olmayacaktır.

• direk olaya girme. Önce nasılsın? yaz

• Merhaba , hiç yapmadığım bir şeyi yapıorum sapık rolünü üstlenmeyi göz önüne alarak şu an beğendiğim çocuğa mesaj atıyorum, umarım iyi bir başlangıç yapmaya çalışmışımdır yaz bu iyi bir nabız ölçme mesajı;)

• :)

• Nediyong yaz

• numarani buldum oluuaaammm, yaz.

• iyi aksamlar rahatsız etmek istememistim umarım etmiyorumdur,ben exlove05 sakıncası yoksa eğer seninle arkadas olmak ve seni tanımak istiyorum

diyebilirsin

• Önce tanıs sonra mesaj at bence.

Yükleniyor...