Ayrıldıktan sonra gelen mesajlar !!!

yaklaşık 3 yıldır süren bir ilişkimiz vardı onunla. Maddi olarak sıkıntılar çekiyorduk ama bir taraftan da geleceğimiz için birşeyler yapmaya başlamıştık. Tam da o zaman ben askere gittim. Üzülerek söylüyorum ben askerdeyken bitirdi hemde kısa dönem yaparken.

Ben askerliği bitirip geldikten sonra bir işe girdim ve çalışmaya başladım. Bir kızla tanıştım aynı işyerinden. Arkadaş olduk ve sonrasında yakınlaşmaya başladık. Tam da bu arada beni terkeden eski sevgilimden mesajlar gelmeye başladı. Gel gitler yaşayıp duruyordu ve bana yansıtıyordu ruh halini. Sanki ayrılmayı isteyen o değilmiş gibi. Bende verdiği kararın arkasında durması gerektiğini ve beni rahat bırakmasını söyledim. Sonra bana bir mesaj attı ne cevap vereceğimi bilemedim. O an tek düşündüğüm madem böyle düşünüyordun neden terkettin ve ayrılmak istedin.

'' Ben çeyizimi tamamladım. Taksitleri bitti. Anlamıyorsun beni. Ben düğün de istemiyorum. Ailemden nefret ediyorum. Kazandığım para onlara. Ben sevdiğim adamı bu yüzden kaybettim. Hayatıma girmeye çalışan o kadar insan var ki ama yapamıyorum. Senin yerin bambaşka. Kimse o duvarı aşamıyor. Unutamıyorum. Sende olan diğer erkeklerde olmayan gözlerini ve en önemlisi de yüreğini bırakamıyorum. ''

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Eger kı ona karşı kalbınde birşey varsa halen onunla konuş.

Acaba aılesı yuzunden mı senden ayrıldı.

Bu durmda bız ne söylesek senın kafan karışır.

Eger kalbınde bırşey varsa ve onun aılem ve para yuzunden senden ayrıldıgım açıklamasına guveneceksen ve seviyorsan ona dön.

Ona guvenmıyorsanda salla gıtsın.

1|0