Ayrıldıktan sonra gelen mesajlar !!!

yaklaşık 3 yıldır süren bir ilişkimiz vardı onunla. Maddi olarak sıkıntılar çekiyorduk ama bir taraftan da geleceğimiz için birşeyler yapmaya başlamıştık. Tam da o zaman ben askere gittim. Üzülerek söylüyorum ben askerdeyken bitirdi hemde kısa dönem yaparken. Ben askerliği bitirip geldikten sonra bir işe girdim ve çalışmaya başladım. Bir kızla tanıştım aynı işyerinden. Arkadaş olduk ve sonrasında yakınlaşmaya başladık. Tam da bu arada beni terkeden eski sevgilimden mesajlar gelmeye başladı. Gel gitler yaşayıp duruyordu ve bana yansıtıyordu ruh halini. Sanki ayrılmayı isteyen o değilmiş gibi. Bende verdiği kararın arkasında durması gerektiğini ve beni rahat bırakmasını söyledim. Sonra bana bir mesaj attı ne cevap vereceğimi bilemedim. O an tek düşündüğüm madem böyle düşünüyordun neden terkettin ve ayrılmak istedin. '' Ben çeyizimi tamamladım. Taksitleri bitti. Anlamıyorsun beni. Ben düğün de istemiyorum. Ailemden nefret ediyorum. Kazandığım para onlara. Ben sevdiğim adamı bu yüzden kaybettim. Hayatıma girmeye çalışan o kadar insan var ki ama yapamıyorum. Senin yerin bambaşka. Kimse o duvarı aşamıyor. Unutamıyorum. Sende olan diğer erkeklerde olmayan gözlerini ve en önemlisi de yüreğini bırakamıyorum. ''

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eger kı ona karşı kalbınde birşey varsa halen onunla konuş.Acaba aılesı yuzunden mı senden ayrıldı.Bu durmda bız ne söylesek senın kafan karışır. Eger kalbınde bırşey varsa ve onun aılem ve para yuzunden senden ayrıldıgım açıklamasına guveneceksen ve seviyorsan ona dön.Ona guvenmıyorsanda salla gıtsın.

Kızlar Ne Diyor 5

• ailesiyle problemleri olduğu açık seçik ortada belki bu sorunlar yüzünden ayrılmıştır senden de şans tanımalısın

• ne kadar kötü durumda olursa olsun istemeyerek ayrıldıysa bu sebebi sana söylemeliydi.çekincelerini açıkça belirtmeliydi.bana inandırıcı gelmedi. ailevi sorunları varsa ailesinden kaçmak için evlilik istiyor olabilir birçok kız düşüyor bu hataya kimi mutlu oluyo çoğu mutsuz. diğer yandan senin hayatında başka biri var hayatındaki kadını sevmiyormusun ki düşünüyorsun geçmişteki sevgilini? hayatındaki insana haksızlık etme.. iki arada kalıyorsan da bir an önce karar ver bence.

• Hmm Ama Biriyle Yakinlandim Diyorsun Bide ? Eski Sevgilini Hala Seviyormusun Peki ? Ama eger Ki Mutluysan yeni tanistigin kisiyle...Bence Onla Devam etmelisin... Ama Eger eski sevgiline karsi hala bise hissedip unutamiosan git konus bence yine... kendince sebebleri varidr belki olamazmi...terk etti diye sevmiyor demek degildir.. ;)

• sunu söyleyim sana kizin kafasida karisik karisik sms msj attigina göre bunu anlamalisin cünkü gercekten anlamasi zor ilk önce hazirim - anlasamiyoruz - nefret doluyum- sevdigim adami para ve ailemin yüzünden birakmak zorunda kaldim- cok kisiyle denedim ama seni unutamiyorum .. benim anladigim bu kadar bu kadar. kiz biraz sorunlu belli birsey ailesi vs. bence akisina birak kalbini dinle icinden nasil geliyorsa öyle yap derim ..

• yüzyüze konusursan anlarsn tavırlarndan falan

Erkekler Ne Diyor 7

• gidip konuşmanı neden yaptıgını senden baskasıyla beraber olup olmadıgını vs her şeyi bi konuş sonrası senn kararın hayırlısı olsun :)

• Buraya yazdığına göre unutamamışsın. Kendin diyorsun maddi imkansızlıklar vardı diye. 3 yıldan sonra da kızı bırakma yani :) Herkesin kafası karışabilir, hatasını paşa paşa kabul etmiş. Bence macera arama, ayrıca da herkese tavsiyem : askere giderken manitanız olmasın. askerde kafanızın rahat etmesini istiyorsanız ASKERDE MANİTASIZ HAYAT olacak. Yoksa kafayı çizirtirsiniz. Çok gördüm, kafayı yiyen, firar eden, manitadan boynuz yiyen. O açıdan en güzeli kafanız temiz olacak.

• Kız dengesiz gibi geldi.. Evlenilecek insan biraz mantıklı, olgun ayakları yere basan biri olmalı. Benim kanaatim bu yönde. Tabii olayın daha derindeki ayrıntı kısmını en iyi sen biliyorsun!

• kızlar alınmasın ama bazı kızlar çok dengesiz oluyor ne yaptığını yada yapacağını veyahut yaptıgı hataları bilemez hale geliyorlar mantıksız oluyorlar..onlardan olabilir...bazı hatalar vardır affı yok...acıyıp affettiğinde acınacak hale düşersin !...

• Bende askerdeyken terkedildim. Güvenemiyorum artık. Bir erkeğin en zor anı askeriyededir kanımca. Hazır bir kız arkadaşı bulmuşsun. Hiç eskiye dönme. eğer dönersen 2 taraftanda kapın kapanır. bir ilişkide tekrar o ilişkideki sorunlarıda dallanıp budaklandırır. Bence hiç olmamış gibi devam et. Eski eskide kalmalı. Önüne bakmalısın.

• Bayanların bu askerdeyken terketme olayını anlamıyorum. Gidiyorsun 5 ay bakmışsın ki sürekli gözgöze dizdize olduğun insan en çok destek olması gereken zamanda yalan olmuş. Tabii burada kız sorunlar yaşamış olabilir. Ben olsam yüzyüze gelirdim senin için değerini yüzyüze geldiğinde anlarsın. Anlattıklarınla birlikte kararını verirsin. Herkes ikinci bir şansı hakeder ancak güven kazanmanın ne kadar zor, kaybetmenin ise ne kadar kolay olduğu unutulmamalıdır.

• askerde terkeden kadindan uzak dur. isterse askindan gebersin salla gitsin. yari yolda cok rahat birakabilecek bir tipmis.

Yükleniyor...