Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Bilim adamı olmak için ne gerekir?

Bilim Adamı olmak için üniversitede hangi ünvanları kazanmak gerekir bir buluş bulmadan önce ? ben lise son öğrencisiyim Yazılım Mühendisliği okumak istiyorum ileride bilim adamı olmak için neler yapmalıyım ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ales-üds-not ortalaması.asistanken kimse adam yerine koymayacak,hocalar aşağılayacak,hakaret edecek,sen hiçbir şey diyemeyeceksin vs.

0|1
    • o kadarda zor değilmiş sonunda kazanıcagın şeyi düşününce :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Üniversite aşamasını anlatma gereği duymuyorum ama hakiki bir Bilim adamı olmak için;

Merak etme yetisinin çok güçlü olması

Araştırmacı yönünün kuvvetli olması,

Kendi yararından ziyade insanlığa yararlı olan metalar üretme çabasında olması

Son olarak da üretici bir kapasiteye sahip olunması gerekiyor.

0|0
    • ya bunlar her sitede yazıyo zaten bunlar dışında üniversite aşaması lazım bana adım adım hani yüksek lisans-asistanlık felan onların aşama aşama listesi lazım bana ki izliycegim yolu biliyim ona göre o yolda ilerliyim

• bizim üniversitede hoca diyo ki bilim adamı olmak isiyorsanız üniversiteyi bırakın :D

0|2
    • ne alaka :)

• cok komiksin varya gül gül öldüm o nasıl espriydi öyle 40 yıl düşünsem aklıma gelmez helal olsun ya bu zekayla sen fazla yaşamazsın :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne idealist bir öğrenci :D

0|0
    • Notlar Kötü olsada(YGS-LYS özellikle matematik) eğer ucundan üniversiteyi kazanırsam herşey değişir benim açımdan cünki matematikden cok kendi meslegine yönelik olucagından cok özen gösteririm diye düşünüyorum.

• fazla birşey demiyeyim bu konuda sana, isteklerin için çabala ve herşeyi başarabileceğini de unutma.

• sagol

• herhangibir branşı o işin dünyada otorite sayılan hocasına hadi ordan diyecek kadar bilmen lazım.bunun için de o konu ne ise sana karı mıncıklamaktan daha zevkli gelmesi gerekir..yani o da doğuştan.nüfusun çoğu bilime homodur. yani bilimle ilgilenmez.

0|0
    • yok ben ilgiliyim özellikle bilgisayar teknolojileri üzerinde hani diyosunya o bölümün hocasına hadi ordan diyeceksin diye bunu yapabilmek için professörlük lazım en başta sonra araştırmacı ruhu ve ilgi yani en başta Ales- sonra üds- ordan hangi sınav gerekiyorsa ilk önce profesör olucaz sonra bir makale-yazı veya bir buluş yaptıgımızdamı Bilim Adamı olabiliriz?

• adam olmak gerekir kadınsa olmaz

0|1
    • vallahamı :) adam olmak büyük ünvandır onu alamayız başkaları verir kardeşim biz ancak almak için çabalarız.

• sana diyicek bişey bulamıyorum artık nasıl bi malsın sen ya :S

• sen zeka yaşı 0-6 yaş grubu arasında bi mal bilim kadınısın:D

Yükleniyor...