Twitter'da takipçi sayımı nasıl artırabilirim?

Twitterda takipçi sayısının artması nasıl olur ?Gençler, nasıl yapıcam ya ? :DArtmasını istiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link bende tweet yokta, google ablaya sordum hemen söyledi link

• kırk yıllık google amca oldu google abla:(

• ben hep google abla diyorum @kibirli, daha önce de muhabbeti geçmişti,ozamanda söyledim, delikanlı adam dedikodu yapmaz

• ahahah benim için her şeyi bilen amcaydı o :)

Erkekler Ne Diyor 36

• açaraksaçarak

• bende istiyorum ama olmuyor nedense..

• evt orta kasa..
      vtec II

• bir ks klasiği, günün sorusu

• yesss...

• :/

• sadece kendin ol. ama orada gizli kullanıcı olayı yok .

• açık seçik resim koy, binlerce kişi seni takip eder.

• panpiş/ciciş pozları ver.

• bir milyonuncu takipçime ödül olarak ayfon7 s vericem de.o sayıya ulaşana kadar ayfon 7s çıkar hem de ucuzlamış olur.tam olarak ta böyle yaz bknz:ayfon 7s.soranlara türk işi ı phone dersin...elin çekik gözlüsü yapar da benim insanım yapamaz mı diye çemkirdiğinde sorgulama da bitmiş olur..

• link Buyur kısa yolu var ama önermem

• Etekli fotoğraf paylaş diyeceğim fakat sen kız görünümlü erkek olduğun için bu dediğimi yaparsan seni yaşatmazlar.

• orani burani aç arttiririsin merak etme :9

• bir sürü fake hesap ac köklü çözüm. eger cok takip ediyorsan

• Birilerini takip et, o da seni eder. Etmezse unfollow edersin.

• kendini tanıt bir çok hoş bilgi paylaş olur . .:)

• En garanti yolu yarı çıplak fotoğraflar koyman 1-2 haftada bilemedin 1 ayda takipçi sayında patlama olur ama hepsini aynı anda koymayacaksın yavaş yavaş koyacan iki günde bir falan. Bunun yanında gündemle ilgili sosyal mesaj içeren twitler atacaksın ve standart bir çizgin olacak günde atacağın twit sayını sabit tutacaksın. Ben mesela 6-7 ayda 1 twit atacam dedim öyle de yapıyorum hala 1 twitim var.

• buna ingilizce bir şey diyorlar da söylemeyeyim en iyisi.

• Çıplak Fotolarını Yayınla

• madem takipçini artıtracaksın neden gizli sordun o zaman. bizde takip edebilirdik seni twitter de.

• Azgın bir teke olduğunu sık sık söyle, sadece orada değil her yerde her daim takip edilirsiniz efeem

• neren tatmin olacak merak ediyorum

• fazla açık olmayan ama dikkat çekebilecek hafif dekolteli bir fotoğraf işini görür,ilk resimden fazla açılma ki millette beklenti oluşsun

• hilal ablanı takip et !

• çok arkadaş edinirsen sayı artar kolayca

• soyunmak lazım diyorlar :=)

• farklı sayfan olması lazım benim premium paylaşım sayfam vardı çok takip eden oluyordu beni

• tanımadıgın kişilerin seni takip etmesini neden istiyorsun anlamadım?pek güzel birşey değil beee...

• Soyun

• sansasyon yaparak.önce ameliyatla erkek ol travesti bir beyle resmi nikahla evlen kır düğünü yap beleş şarap düğünde olsun takipçilerin resmi düğün davetlilerin olsun en az 500.000 takipçi tamamdır.

• seni küçük gerizekalı

• Adresi alalım:)

• Açılarak saçılarak başka çaresi yok .d

• Hahahaha:)))

• buraya link at çoğalır zaten :)

• Ordumu Kuruyon Yoksa Çoğalarak...

• bi link var onla devamlı artıyor.

• ayna karşısına geç oranı buranı açarak 3-5 foto çek sonra panpişlerine göster

• nıe pop starmı olucan yoks yaaa nette amele kaynıyor diye bız face twıtterı kapatıyoruz mıllet halen begenı pesınde :) ne iş anlamadım yanı bu chat cut işi artık sene 70 lılılerın tanıtım panolarına dundu

• çok arkadaş edinirsen sayı artar kolayca

Kızlar Ne Diyor 18

• Buraya yaz takipçin artar.

• panpiş pozu ver biraz

• Trend topicler hakkında şakacı espirili twitler yaz :D

• Derdin ne dostum :)

• takipedenitakipederim e bi bak :)

• sosyal medya uzmanı ol

• bu günün sorusu mu simdi?şaka degil mi bu!

• oh my dolar

• Bir yontem biliyorum solemem 5 dk 200 kisi istedgn kadr kullana bilirsn

• 3 ay öncenin sorusu guzel saclım :((

• Benimi takip ediylorsun:///

• takip eden takip edilir diyenler var ya onları takip et :D

• saksıyla fotoğrafını çek veya halil sezai taklidi yapman yeterli

• Aman artsa nolur artmasa nolur paramı verecekler :D

• Heç :)))

• takip et.

• açıl saçıl tavan yapar

• ben şu twitten bişey anlamadım.

• ünlü bi saantçının twitter sayfasını aç onu takip edenleri sen de takip et. 200 kişiyi takip etsen her 10 kişiden 3 ü geri dönse eder 60 takipçi başlangıç için iyi bir sayı.

• Ünlülere yorum at, fanları followlar seni.

• böyle gizli kalark:P

Yükleniyor...