Telefon numaram engelli mi, nasıl öğrenebilirim?

arkadaşıma ulaşamıyorum numaram engellimi?nasıl öğrenebilirim.

Güncellemeler:
uzun çalıyor fakat açılmıyor..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• biri seni engellediği zaman tl birkere çalar ardından meşgul sesi duyarsı hep böyle ise seni engellemiştir..

• hayır sonuna kadar çalıyor..

• Öncekileri Göster
    • evet öyledir umarım..tşk ederim buket ...

• reca ederim efendim nedemek ben bir arkadaşımı engellemiştim.tl birkere çalıyor meşgule düşüyor.tl hatta mesajlarıda engelledim.mesajda gelmiyordu ama arama yaptıgında görüyordum tl.ama tl çalmadan görebiliyordum çağrıları..

Kızlar Ne Diyor 9

• Engellenmişsen şayet aradığında karşı tarafın numarası meşgul çalar diye biliyorum.

• Çalıyorsa engellememiştir. Başka numaradan aramayı denedin mi?

• Turkcellde acıkken ulasılamaz özelliği var

• açmiyordur.

• ozaman arkdaşının tl sorun vardır.yada bilerek açmıyordur..

• faturalı hatmış ama bilemiyorum tl sorunu olmaz diye düşünüyorum.

• bilerek açmıyor konuşmak istemiyordur.aradığını görünce hemen sesini kısıp aramnın bitmesini bekliyordur meşgulede almak istemiyordur bence

• hayır hiç çalmadan ,meşgule almadan kapanıyor

• kullandığın hattın müşteri hizmetlerini ara sölerler belki

• ulaşılamıyor mu diyor yoksa arar aramaz çalmadan kapanıyormu

• 10-15 kez çalıyor..daha sonra normal kapanıyor

• engelli olsa .çalmaz bile

• Engelli olunca mesgul oluyordu sanırım

• sorun vardır engelli olsa ulaşılamıyor der herhalde

Erkekler Ne Diyor 8

• Başka bir numara ile arayarak dene. Amerika'yı yeniden keşfetmek için zaman kaybetmemiş olursun. Açarsa, senin telefonunu özellikle açmıyor anlamına gelir. Tabii ki senin aradığını anlamaması için kendi telefonun ile aradıktan uzun süre sonra başka numara ile denemelisin.

• yok öyle bişey

• hayır engelli deılll calıyorsa..

• Merhaba herkese bu engellenme konusunda bişey sormak istiyorum... yaa ben sevdiğim kız arkadasımla tartıstık ve ayrıldı benden bana dediki aramaları mesajları engelledim dedi ama ben onu aradım zaman normal çalıyor ve sonundada cevap yok diyor ve mesaj atıyorum iletiliyor ve ödemeli atıncada aradığınız kişi şuan meşgul diyor... ama onun telefonu samsung galaxy s3 lütfen acil bana cevap weririmisiniz lütfen acil...

• Başkasından ara öğren.

• kontörün var dimi :)

• Kapanmış olabilri.

• sanmam açmıyordur

Yükleniyor...