• Sor
  • Bence

Hollywood mu Bollywood mu?

Hangisinin filmleri daha güzel? Hollywood Amerikan sineması, Bollywood hint sineması ?

Güncellemeler:
Peki bu Hollywood diyenler hic Bollywood filmi izlediler mi ? Yoksa tek amerikan sineması izlediklerinden mi bu sekilde cevaplandırdınız ve seviyorsanız bir sebebi olmalı neden seviyorsunuz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yerine göre değişiyor ama Aamir Khan nı tanıdıktan sonra insan ister istemez Bollywood diyebiliyor. :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Tartışmasız Hollywood.

• Hollywood. .

• aksiyon bilim kurgu teknik konular hollywood daha manevi aşk sevgi dünya barışı çiçek böcek bulut konuları bollywood diyorum :)

• Orjinali varken takliti neden sevelim.

• bence Hollywood sineması , ama bollywood sektörüde cok gelısıyor son cıkan fılmlerı guzel

• Bollywooood! Hem oyuncuların hepsi birbiriyle akraba rollerine set dışında da çalışabiliyorlardır :D

• ikisi de son dereceli başarılı filmler çektiği gibi beş para etmez filmler de çekebiliyor. yinde de farkları yok değil. amerikan sinemasındaki filmler ne kadar kalitesiz olursa olsun kendini o an için izlettirebiliyor. filmi ileri sarmak zorunda kalmıyorsun. bolywood'da ise kötü bir filmin pek çok sahnesi gerçekten sıkıyor. ya atlıyorsun ya da izlemekten vazgeçiyorsun.

• Hollywood son zamanlarda bozdu zaten güzel film yok bollywood zaten hollywooda göre daha fazla film yapıyor ve güzel filmler de var

• bana 10 dan fazla senarosu orjinal hint filmi soyle

• hit filmler taş çatlasa 4 tane izledim slumdog millionaire 3 Idiots swades we, the people taare zameen par orjinel seneryo diyosun tüm filmler bir birin aynı sen bana film göster sana 40 dk sonra sonun nasil anlatiyim bu kadar basit aslinda hepsi

• Bollywood mu Türk sineması mı daha doğru olurdu.

• hollywood dakinler cok yakışıklılar ve güzeller oynuyor bollywood öyle ama en iyisi hollywood

• Hollywood tek geçerim...

• Hollywood tartışmasız

• yeşilçam

• Son zamanlarda Bollywood çok ilgimi çekmeye başladı

• Hollywood.

• yeşilçam 80 ler harika.

Kızlar Ne Diyor 12

• Hollywood.

• Hollywood bir kalıba oturmuş durumda. ^^Lakin bollywood da çok enteresan ben ilgileniyorum anlamaya öğrenmeye çalışıyorum yeni bir bakış açısı içerinde film seçmek bile çok mükemmel oluyor hollywood da izleyeceğiniz filmlerin adından artık onun konusu içeriğini tahmin edebiliyorsunuz tıpkı türk filmine aşina olduğumuz gibi..^^Fakat bollywood da öyle değil henüz keşfediyorum bir kaç film var izlediğim herkes gibi zamanla çoğalacaktır.^^

• Her 3 Hintli'den birisi, illaki bir filmde oynamıştır derler. Hollywood'dan daha fazla film üretir ve filmler bol atraksiyonlu, bol müzikli/danslı ve aşırı derecede uzundur. Bunun sebebi de sanırım garibanların her türlü eğlence ihtiyacını gidereceği bir platform olarak kabul görmesindendir.Şarkıcı türkücü kim varsa ''bu iş bana uygun mu, değil mi'' diye zerre tereddüt etmeden film çevirir.Bu yüzden böyle kalitesiz bi' film endüstrisinde prim vermem.

• Hollywood...

• Hollywood güzel, daha çok izleniyor ve biliniyorama Bollywood severim

• bollywooddan etkileyici filmler izledim ama Hollywood derim..

• kesinlikle Bollywood

• Kesinlikle Bollywood

• Bollywood iki üç filmle abartıldı bence gercek severlerine bir sey demiyorum ama bana senaryo benzer geliyor ve cogu Hollywooddun genelde kösede bucakta kalma senaryolarına ekleme yapıyor ya da benzerini üretiyor.Hollywood u hemen hemen herkes izliyor ama genel olarak ben farklıyım bak ben izlemiyorum diyenler bir de gercek Hollywood sinemasını Türkiyede vizyona girenler olarak degerlendiren büyük bir kesim var.Bollywood olayının dizi versiyonu da Kore için gecerli abartıldıgını düsünüyorum

• Taktınız bu hint filmlerine mnskm.Hollywood.

• Hollywood kesinlikle

Yükleniyor...