• Sor
  • Bence

Arkadaşlarınız sizi hangi ünlüye yada hayvana benzetiyor?

Beni lise dönemlerinde hyat bilgisindegi ortegaya şimdiyse david villa ya bvenzetiyorlar

Güncellemeler:
şaka maka sitede çirkin yok :DD

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Tek bir hayvanla sınırlı kalmadılar hiç bir zaman. Direkt "hayvanat bahçesi" dediler.

• kiyamam <3

• :)

Kızlar Ne Diyor 18

• David Villa benım bı zamanla tek askımdı :D Şimdi yerını alexis sanchez aldı :D

• tüh kaçırdık seni he :D

• haha evet david kaçırdın artık hayatımda alexis var :D

• beni baykusa benzetirler.. :D:Dvee haifa wehbe ve aundrea fimbresze benzetirler

• Lisedeyken Amy Lee'ye benzetirlerdi :) Güzeldi o zamanlar O'na benzetilmek.. Şimdi değiştim; kendimim, kendime benziyorum..

• pınar altuga benzetıyolar

• Arzum Onan'a benzediğimi söylerlerdi. Eskiden yok canım derdim ama büyüdükçe ben de benzetmeye başladım.

• bir arkadaşım tenin beyaz olmasa ipek karapınara çok benzersin demişti.

• Lisenin ilk yıllarında beni Ashley Greene'ye benzetiyorlardı,hatta onun delisi arkdaşlarım vardı küçük Ash'im diye mutlu falan oluyorlardı fakat ben hiç benzetemedim.Küçüklüğümden beri ise ailem,arkadaşlarım,arkaaşlarımın aileleri,komşular,HERKES Çağla Şikel'e benzetiyorlar.Çok severim Çağla'yı annemle de aynı memleketliler fakat ben hiiç benzetemiyorum.Fakat arkadaşlarımın annesi bile bakınca Çağla Şikelle konuşuyorum zannettim derler.

• Onlar bana benzesin.hih

• Yuz hatlarimi Gamze Ozçelik' e benzetirler ama bence alakasizim...

• sibelcan diyen oldu ağlamak istiyorum =( hiç benzemiyorum oayrı

• Hayvana benzeten olmadı. Abim Cansu Dere'ye benzetir ki ne alaka bilmiyorum. Arkadaşlarım da bir aralar şu gıcık Selena Gomez'e benzetirlerdi, neyseki o günler de geçti.

• pınar altughayvan olarak benzetseler geveze papagana benzetırler

• Eşim Ve Benzerim Yok Ben Tekim Bu Dünyada Yeah :D

• su gülşenın ilk çıktığı zamanlarda karemel saçlı haline benzeten çok oluyodu. Ama bi düşünüyorum şimdi ya ben daha güzelim ya ona mi benzetmişler. O zamanlar hoşuma gidiyordu

• akrep nalan

• benzetmediler hiç

• ajdar

• aslı envere benzeten oldu adriana limaya ve ayrıca gillian anderson ve nicole kidman şaka maka benzettiler yani atmıyorum.

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...